معرفی دو DLC بازی Darksiders III کمپانی Gunfire Games

بازی Darksiders III کمپانی Gunfire Games

مجموعه بازی Darksiders را شاید بتوانیم یکی از این بازی ها بنامیم. مجموعه ای که از عرضه اخرین نسخه اش یعنی بازی Darksiders III کمپانی Gunfire Games  تقریبا ۶ سال میگذرد و انقدر گیمر هارا تشنه کرده است که با معرفی نسخه جدیدش همه طرفدارانش را هیجان زده کرد.

بازی Darksiders III کمپانی Gunfire Games
بازی Darksiders III کمپانی Gunfire Games

بعضی از بازی ها هستند که با عرضه شدنشان عده ای از گیمر ها را تا مدت ها سرگرم میکنند و آنقدر جذاب عمل میکنند که گیمر ها مدام به دنبال درخواست ساخت نسخه ای جدید از آن بازی ها هستند. مجموعه بازی Darksiders را شاید بتوانیم یکی از این بازی ها بنامیم. مجموعه ای که از عرضه اخرین نسخه اش یعنی بازی Darksiders III کمپانی Gunfire Games  تقریبا ۶ سال میگذرد و انقدر گیمر هارا تشنه کرده است که با معرفی نسخه جدیدش همه طرفدارانش را هیجان زده کرد .
کمپانی THQ Nordic در هنگام معرفی این بازی تقریبا نزدیک به ورشکستگی بود که احتمالا با فروش خوب این بازی از این ورشکستگی نجات پیدا کند. این بازی در هنگام معرفی حاشیه های بسیاری داشت. از طرفی بازی قبل از عرضه لو رفت و طرفداران را شگفت زده کرد و از طرفی طرفداران اصلا انتظار عرضه این نسخه را در وضعیت شرکت نداشتند.
البته آن قدر معرفی این بازی قوی بود که همه گیمر هارا شگفت زده کرد و عطش آن هارا برای دوباره بازی کردن این مجموعه چند برابر کرد. در طی این مدت تریلر های بسیاری از این بازی منتشر شده است که همه آن نشان میدهد که این کمپانی تمام تلاش خود را برای عرضه قوی این بازی کرده است و گرافیک و گیم پلی این بازی این را به خوبی نشان میدهد. گرافیک این بازی پلی استیشن بسیار پیشرفت کرده است و نظر منتقدان را جلب کرده و مطابق استاندارد های این روز های صنعت گیم نیز است.

همچنین کاراکتر به خوبی طراحی شده و فیزیک خوبی در بازی حکم فرماست. از طرفی داستان ادامه نسخه دوم بازی است و گیم پلی بازی فرق زیادی نکرده است و تنها بهتر شده است. اما یکی از خبر های خوبی که این بار برای این بازی برای ایرانیان شنیده شد اضافه شدن زیر نویس فارسی برای این بازی بود! همانطور که میدانید شرکت های بازی سازی بزرگ تقریبا هیچکدامشان ایران را جزو اولویت هایشان قرار نمیدهند و دلیل این کار نیز تنها تحریم های امریکا است .

بازی Darksiders III کمپانی Gunfire Games
عکس بازی Darksiders III کمپانی Gunfire Games

با ادامه مقاله معرفی دو DLC بازی Darksiders III کمپانی Gunfire Games همراه باشید

اما این کمپانی در این نسخه از بازی Darksiders با توجه به طرفداران این بازی در ایران و کشورهای فارسی زبان زیرنویس فارسی را برای این بازی قرار داده که همین خبر خوشی برای گیمر های ایرانی است و گامی برای احترام به ایران و ایرانی است. اما در جدیدترین اخبار کمپانی THQ Nordic اعلام کرده است که برای این نسخه از بازی دو بسته الحاقی عرضه خواهد شد .
همانطور که میدانید بسته های الحاقی جزو آن دسته از ایتم هایی هستند که گیمر ها برایشان حاضرند پول بپردازند و علاوه بر آن داستان و گیم پلی را جذاب میکنند. اگر یک بازی برای شما بعد از مدتی خسته کننده و کسل کننده باشد یا آن را چند بار تمام کرده باشید و دیگر دلیلی برای بازی کردن آن نبینید، میتوانید با خرید بسته های الحاقی دوباره به سراغ آن بازی بروید و از قسمت های جدید و داستان جدید آن لذت ببرید.
اولین بسته الحاقی The Crucible نام دارد که در این بسته الحاقی شخصیت اصلی بازی یعنی فیوری از شخصی ناشناس دعوتی برای مبارزه دریافت میکند و چون فیوری در هیچ موقعیتی جلوی شخصیتی کم نمیاورد این دعوت را قبول میکند و به محلی که نامش The Crucible میرود و به مبارزه با شخصیت ها می پردازد و همچنین با توجه به تعداد کاراکتر هایی که شما کشته اید جوایز رتبه بندی شده ای دریافت میکنید .
در دومین بسته الحاقی که Keepers of the Void نام دارد نیز فیوری به منطقه ای باستانی و قدیمی به نام Serpent Holes میرود تا با یک موجود اسیب زا به مبارزه بپردازد. همچنین پس از اینکه دشمنان حاضر در این منطقه را کشتید و معماها را حل کردید به شما یکسری آیتم ارزشمند نظیر سلاح های جدید اعطا خواهد شد که به نظر می ارزد .
همچنین این کمپانی اعلام کرده است که افرادی که این نسخه از بازی را پیش خرید کنند به صورت رایگان به آنها یک زره زیبا برای شخصیت اصلی بازی یعنی فیوری داده خواهد شد که کاراکترشان را بسیار زیبا خواهد کرد. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم این نسخه از بازی میتواند کاربران را راضی کند و همانند تریلر هایش موفق ظاهر شود یا خیر. نظرات خود را راجب این مجموعه بازی Playstation با ما در میان بگذارید .

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =