معرفی بازی Don’t Starve و توضیحاتی در مورد این بازی

Don’t Starve

بازی Don’t Starve Mega Pack جز ژانرهای داستانی محسوب می شود که با ارائه یک داستان ساده و معمولی در کنار فضا سازی فوق العاده توانسته است با پرداختن به جزئیات ریز و درشت جذاب، بازی را برای طرفداران خود دوست داشتنی و لذت بخش نماید.

Don’t Starve
Don’t Starve

طبق آخرین اخباری که از دنیای بازی های ویدیوئی منتشر شده، می بینیم  که در طی مصاحبه ای که اخیرا با کمپانی ۵۰۵گیمز و استودیو کلی اینترتیمنت انجام گرفته است از تولید بازی Don’t Starve Mega Packبه صورت فیزیکی مخصوص کنسول های خانگی خبر می دهد. عنوان منتشر شده در برگیرنده موارد زیر می باشد:

بازی اصلی Don’t Starve

گسترش دهنده های Reign Of GaintsوShipwrecke

محتوای چند نفره Don’t Starve

مهم ترین عامل تمایز نسخه فیزیکی این بازی با نسخه دیجیتال آن وجود یک پوسته منحصر به فرد و سفارشی برای کنترلر کنسول ها می باشد، که تصاویر تمامی شخصیت ها، جانداران و موجودات داخل بازی بر روی این پوسته حک شده است.

یکی از بهترین ویژگی های و مزایای نسخه کنسولی بازی Don’t Starve عدم نیاز به وصل شدن به اینترنت جهت انجام بازی می باشد (قابلیت کوآپ به شکل Split Screen) و بازیکنان می توانند به راحتی ساعت ها در کنار دوستان خود بدون هیچ محدودیتی این بازی را انجام دهند و از آن لذت ببرند.

در نسخه فیزیکی این بازی مشاهده می کنیم که دو تم داینامیک با عنوان های Autumn وShipwrecked  به آن افزوده شده است. بنابراین کاربران می توانند با خرید این نسخه فیزیکی دو تم جدید را نیز دریافت کنند.

با انتشار این خبر طرفداران  بازی Don’t Starve Mega Pack بی صبرانه منتظر انتشار نسخه فیزیکی این بازی جذاب و مهیج می باشند و طبق مصاحبه صورت گرفته می توان اعلام نمود که نسخه بازی Don’t Starve Mega Pack در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۸یا به عبارتی ۱۷ آوریل ۲۰۱۸ در کشور آمریکای شمالی منتشر خواهد شد و با فاصله سه روز از نخستین انتشار در تاریخ ۳۱ فرروردین ماه (۲۰ آوریل) در کشورهای اروپایی نیز منتشر خواهد شد.

بازیکنان و علاقه مندان به این بازی می توانند آن را تنها با قیمت ۲۹.۹۹ دلار خریداری نمایند و بر روی کنسول های خانگی خود نصب کنند.

موضوع داستان بازیDon’t Starve Mega Packبه شخصیتی به نام ویلسون اشاره می کند. ویلسون دانشمندی می باشد که در طی جریاناتی به داخل جنگل رفته و مجبور است تا زمانی که در آن شرایط قرار دارد و نمی تواند به خانه برگردد تنها با استفاده از طبیعت نیاز خود را برطرف نموده تا زنده بماند.

این بازی با به تصویر کشیدن دنیایی خیالی و جذاب بازیکنان را از فضای زندگی خود جدا کرده و وارد سرزمینی تخیلی با هزاران موجود عجیب و غریب می کند که هر گوشه آن ایده ای جدید در ذهن بازیکن ایجاد می نماید. بازیکنان باید در طی بازی در سرزمین تخیلی به دنبال کشف منابعی باشند که بتوانند از طریق آن ها سرپناهی برای شخصیت ویلسون بسازند وبا این کار جان ویلسون را نجات دهند تا بتواند زنده بماند.

در بازیDon’t Starve Mega Packخبری از اسلحه و نبردهای پی در پی نیست و مهم ترین مسئله در هر مرحله از این بازی حفظ بقا می باشد. می توان گفت اصلی ترین علت جذابیت و اعتیاد آور بودن این بازی، حالت بازی می باشد که گیمر به راحتی خود را بجای شخصیت ویلسون تصور می کند که وارد جنگلی بسیار بزرگ و زیبا شده است؛ اما در آنجا گم می شود وبا اتفاقات واقعی و غیر قابل پیش بینی روبرو می شود که برای نجات جان خود باید برای هر اتفاق چاره ای بیندیشد.

در واقع می توان بیان کرد که بازی Don’t Starve Mega Pack کاملا آزادانه بوده و در آن به راحتی می توانید برای هر اتفاقی تصمیم بگیرید. به عنوان مثال در مرحله ای از بازی که کندو زنبورها سر راهتان قرار دارد و مزاحمتان می شود، می توانید با کندن و از بین بردن گل های اطراف آن منطقه این مشکل را حل کرده و زنبورها را دور کنید. یا حتی اگر بخشی از جنگل را بسوزانید، می توانید زنبورها را به آن سمت بکشانید و عسل موجود در کندوی آن ها بردارید و بخورید.

با گذشت چنین مراحلی می بینید که بازی به یک چالش جذاب برای شما تبدیل می شود. به طور کلی می توان گفت در روزهای بازی شما باید به جمع آوری غذا و لوازم مورد نیاز بپردازید تا بتوانید در شب های سرد و تاریک جنگل از خود محافظت کنید و به مبارزه با چشمان سفید که در لابه لای بوته ها کمین کرده اند بروید و….

Don’t Starve
Don’t Starve

با رفتن به مراحل بعدی بازی، مشکلات و چالش ها سخت تر می شود و مانند دنیای واقعی، شما باید تلاش بیشتری برای حل آن ها بکنید و موانع را از سر راه خود بردارید. اتفاق جالب در این بازی تغییر نقشه های بازی پس از هر بار شکست و شروع مجدد بازی می باشد که به شما واقعا حس گم شدن در یک جنگل بزرگ را القا می کند.

بازی Don’t Starve Mega Pack با سبک داستانی و ماجراجویی خود توانسته است، نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند و طرفداران فراوانی دارد. اگر علاقه مند به بازی های تخیلی و داستانی هستید پیشنهاد می کنیم که حتما این بازی را نصب کنید و از آن لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =