آپدیت ۷.۲۲ g بازی Dota 2 منتشر شد

Dota 2

همانطور که تاکنون در رابطه با این بروز رسانی گفته شد، این آپدیت به گونه ای طراحی شده است که با تغییراتی که در آیتم های بازی Dota 2 و همچنین در گیم پلی آن ایجاد می کند، در واقع سود و زیان هایی را به قدرت های هیرو های مختلف وارد می نماید. به عبارت دیگر، شما پس از آپدیت بازی به به این بروز رسانی، شاهد تغییراتی در قدرت ۱۶هیرو خواهید شد.

Dota 2
Dota 2

همانطور که حتما اطلاع دارید، با به اتمام رسیدن تورنمنت جهانی که برای بازی “دوتا ۲” صورت گرفته شد، بر اساس بیانیه هایی که از جانب کمپانی Valve در رابطه با ایجاد تغییراتی در گیم پلی این بازی مطرح شده است، تغییرات در قالب یک آپدیت برای کاربران و بازیکنان این بازی منتشر خواهد شد.

هم اکنون که حدود دو هفته از مسابقات جهانی این بازی گذشته است، اکنون این بروز رسانی برای این بازی منتشر شده است که کاربران می توانند با مراجعه به شبکه های مختلف نسبت به دانلود و بروز رسانی بازی خود اقدام فرمایند. اما در رابطه با این بروزرسانی می توان گفت که در این آپدیت، سعی شده است که در واقع بیش از پیش این بازی بالانس شود و با تغییراتی که در آیتم های این بازی و همچنین Hero ها صورت گرفته است، به این هدف نزدیک شوند.

در ادامه ی این مقاله توضیحات بیشتری در رابطه با این بروز رسانی ۷.۲۲ G در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

تغییرات صورت گرفته در آپدیت ۷.۲۲ G

همانطور که تاکنون در رابطه با این بروز رسانی گفته شد، این آپدیت به گونه ای طراحی شده است که با تغییراتی که در آیتم های بازی Dota 2 و همچنین در گیم پلی آن ایجاد می کند، در واقع سود و زیان هایی را به قدرت های هیرو های مختلف وارد می نماید. به عبارت دیگر، شما پس از آپدیت بازی به به این بروز رسانی، شاهد تغییراتی در قدرت ۱۶هیرو خواهید شد که این تغییرات باعث افزایش قدرت برخی هیرو ها و کاهش برخی دیگر نیز می باشد. اگر بخواهیم به صورت جزئی تر در این مورد صحبت کنیم، بایستی گفت که هیروهایی که با نام های کلاکورک، چاوس، ونومانسر” کیپر آف د لایت، درو رنجر، لیکان، ارسا، نایت، دیستروپتر شناخته می شوند، در این آپدیت سودهایی را برده اند و در واقع قدرت آن ها بیش از پیش افزایش یافته است. اما در ادامه شاهد خواهید بود که ۸ هیروی دیگر به نام های انچانترس، فاسلس وید، گیروکپتر، چن، هلدر تیتان، الچمیست، لو، اگر ماگی، دچار تغییراتی شده اند که می توان گفت قدرت آن ها نسبت به گذشته تغییرات کاهشی را داشته است.

جزئیات بیشتری که در رابطه با این آپدیت در دسترس می باشد را در ادامه ی این مقاله ارائه شده است که با نگاهی به آن می توانید بیش از پیش نسبت به این بروز رسانی، آگاه شوید.

جزئیات آپدیت ۷.۲۲ G در بازی Dota 2

جزئیات بیشتری که در رابطه با این بروز رسانی وجود دارد، مربوط به تغییراتی است که بر روی آیتم های این بازی صورت گرفته شده است. در واقع هنگامی که شما از این آپدیت استفاده کنید، متوجه خواهید شد که این تغییرات، در نهایت با تاثیرات منفی بر روی آیتم ها صورت گرفته است که به عبارت دیگر می توان گفت تضعیف آیتم ها را به همراه داشته است. هفت آیتمی که در این بروز رسانی دچار تغییرات شده اند، به نام های هند آف، چینمیل، براسر، سولار کرست، سنتری وارد، فاس بوتس، مدیلاین آف کوریج و میداس می باشند. برای درک بهتر این موضوع، می توان گفت که هنگامی که از آیتم Phase Boots و یا Chainmail استفاده می کنید، خواهید دید که آرمور این آیتم ها از مقدار ۶ به ۵ و یا از ۵ به ۴ تغییرا کرده است.

به طور کلی می توان گفت که این آپدیت، تغییرات خاصی را بر این بازی اعمال کرده است که در واقع می توان گفت برای برخی باعث بهبود عملکرد و در برابر برخی دیگر، تغییرات مضری را ایجاد کرده است.

Dota 2
Dota 2

نقد و بررسی بازی Dota 2

در ابتدا شاید بهتر است که توضیحاتی را مبنی بر سبک این بازی و اطلاعاتی را در رابطه با کمپانی توسعه دهنده ی آن در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که شاید اطلاع دارید، این بازی در واقع توسعه یافته از بازی “دوتا یک” و “وارکرفت” می باشد که در حال حاضر با تغییرات بسیار زیادی که در گرافیک آن به وجود آمده است، ارائه شده است. این بازی در سال ۲۰۱۳ منتشر شد که در همان ابتدا توانست محبوبیت بسیار زیادی را در نزد گیمرهای مختلف بدست آورد که باعث موفقیت چشمگیر این بازی شد. این بازی از سری بازی های آنلاین به صورت سبک می باشد که توسط کمپانی Valve Corporation طراحی و ساخته شده است. این شرکت آمریکایی به صورت مستقل از انجمن Warcraft III Blizzard Entertainment فعالیت دارد که در واقع توسط این انجمن ایجاد شده است. IceFrog شروع کننده ی پروژه ی دوتا ۲ بود که در واقع توسط کمپانی Valve استخدام شده بود.

تغییرات گرافیک و ساختار این بازی نسبت به نسخه ی قبل

همانطور که حتما می دانید، این بازی به گونه ای طراحی شده است که بازیکنان می توانند در قالب تیم های ۵ نفره با یکدیگر به مقابله بپردازند. ساختار این بازی به گونه ای طراحی شده است که وظیفه ی اصلی بازیکنان دفاع از قلمروی خود که به نام Bass Camp شناخته می شود، می باشد و در نهایت با از بین بردن قلمروی دشمنان خود، می توانند پیروز میدان نیز بشوند. هر کدام از بازیکنان می توانند با انتخاب یک هیرو که در واقع شخصیت اصلی آن ها در بازی می باشد، وارد شوند و با استفاده از آتیم های مختلفی که خریداری می کنند، با افزایش قدرت هیروی خود، به جنگ با دشمنان بروند.

یکی از بزرگترین نقدهایی که به این بازی همیشه وارد بود این است که این بازی با توجه به محبوبیت بسیار بالایی که دارد، اما گرافیک بسیار ضعیفی را به کار گرفته است و بازیکنانی که هزینه های بسیار زیادی را برای کنسول های خود کرده بودند، این بازی را در شأن سیستم های خود نمی دیدند. اما در حال حاضر این نسخه از بازی با تغییرات بسیار زیادی که در گرافیک خود به وجود آورده است، توانسته است که محبوبیت خود را بیش از پیش افزایش دهد و به عبارتی با ایجاد تغییرات دیگری که در بخش های مختلف آن به وجود آورده است، بازیکنان را از همان بدو ورود به بازی متحیر کند.

از دیگر تغییراتی که در این بازی شاهد آن خواهیم بود، وجود بسته های فروشی در این بازی می باشد که شما با خرید این بسته ها با پول واقعی خود، می توانید به زیبایی هیروی خود کمک کنید و به طور مثال با خرید لباس های خاص و شمشیرهای زیبا، هیروی خود را آن چنان که دوست دارید، طراحی کنید. این کمپانی با قرار دادن این بخش در بازی، به گونه ای با به فروش رساندن بسته ها و همچنین تبلیغاتی را که می تواند برای سایر بازی ها از طریق این پوشاک و اسباب بازی ها، به وجود بیاورد، درآمدزایی می کند.

در نهایت بایستی گفت که در واقع افزایش محبوبیت در این نسخه، مربوط به دو نکته ی گفته شده در این بازی نیست. به عبارت دیگر، علاوه بر پیشرفت چشمگیری که در گرافیک این بازی مطرح شده است و همچنین ایجاد بسته های خاص که با خرید آن ها می توان به زیبایی هیروهای خود کمک کرد، وجود ویژگی دیگری توانسته است بیش از پیش به موفقیت این نسخه کمک کند که آن وجود گیم پلی بسیار روان و بسیار جذاب این بازی می باشد. این بازی توانسته است با تنوع های بسیار زیادی که در خود جای داده است و محیط گسترده ای که ایجاد کرده است، این بازی را به یک بازی جهانی تبدیل کند که هر ساله لیگ ها و مسابقات زیادی پیروی آن صورت میگیرد و میلیون ها دلار جوایز برندگان این بازی می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هجده =