اطلاعات بیشتری از بازی Dragon Age:Inquisition در PAX منتشر شد

Dragon Age:Inquisition

بازی Dragon Age:Inquisition در محیطی عجیب وغریب رخ می دهد که بسیار تاریک و ترسناک می باشد. در این بازی شاهد شخصیت سردرگمی هستیم که شخصیت اصلی بازی می باشد و ترکیبی از نور و تاریکی می باشد که با دشمنان به مبارزه می پردازد.

Dragon Age:Inquisition
Dragon Age:Inquisition

اطلاعات بیشتری از بازی Dragon Age:Inquisition در PAX منتشر شد

پس از برگزاری نمایشگاه PAX Prime 2015 اطلاعات جدیدی از بازی Dragon Age:Inquisition منتشر شد که در آن خبراتی از آخرین بسته الحاقی منتشر شده برای این بازی به چشم می خورد. این بسته الحاقی که به عنوان آخرین بسته الحاقی برای این بازی مهیج منتشرشده است TRESPASSER نام دارد که دارای محتوایی بسیار کامل وجذاب می باشد.

استودیو بایوور تولید کننده بازی ۴ Dragon Age:Inquisition می گوید این بسته الحاقی به زودی در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت ومی توانند آن را خریداری نمایند. همانطور که در تریلرهای منتشر شده از این بازی می بینید این بسته الحاقی می خواهد روایتی را به تصویر بکشد که در آن دو قهرمان قصد دارند جهان را نجات دهند البته محتوای بسته الحاقی به اتفاقاتی که چندین سال پس از جنگ برای نجات جهان رخ می دهد اشاره دارد و اثرات این جنگ بر دنیا را به تصویر می کشد.

یکی از المان هایی که همچنان در بازی وجود خواهد داشت آینه الوویان می باشد و همچنین شاهد حضور یکی از شخصیت های برجسته نسخه های قبلی بازی در این نسخه هستیم. بسته الحاقی TRESPASSER که سومین بسته منتشر شده برای بازی Dragon Age:Inquisition می باشد در تاریخ هفدهم شهریور ماه سال جاری به بازار عرضه خواهد شد.

استودیو بایوور با انتشار این عنوان جذاب توانست بیش از پیش مشهور شود وبه افتخارات خود بیافزاید وموفق به دریافت جایزه های فراوانی برای این اثر بی نظیر شده است. این بازی به قدری مهیج و جذاب می باشد که بازیکن را ساعت ها پای خود نگه می دارد و او را علاقه مند می کند که بازی را تا پایان ادامه دهد.

سالیان درازی است که شاهد حضور موجوداتی به نام اژدها در داستان بازی های باستانی و تخیلی هستیم که به خوبی درخشیده اند و توانسته اند بازیکنان زیادی را به این سبک و مبارزاتش علاقه مند نمایند. بازی Dragon Age:Inquisition نیز یکی از بازی های محبوبی می باشد که اژدها در آن به خوبی نقش آفرینی می کنند و قهرمانان زیادی در این بازی وجود دارد.

استودیو بایوور با انتشار این بازی قصد دارد که دنیای عظیم اژدها واتفاقات آن را به خوبی به تصویر بکشد ونواقصی که در نسخه گذشته آن وجود داشت را با استفاده از تکنیک های جدید رفع نماید. تمامی سکانس ها واتفاقات بازی به گونه ای است که پاسخگوی نیاز بازیکنان علاقمند به این ژانر می باشد.

بازی Dragon Age:Inquisition در محیطی عجیب وغریب رخ می دهد که بسیار تاریک و ترسناک می باشد. در این بازی شاهد شخصیت سردرگمی هستیم که شخصیت اصلی بازی می باشد و ترکیبی از نور و تاریکی می باشد که با دشمنان به مبارزه می پردازد.

بازیکن در بازی به عنوان این شخصیت سردرگم ایفای نقش می کند وبا شخصیت های مونثی مانند کاساندرا و لیلیانا روبرو می شود که به صحبت با آن ها می پردازد. پس از آن که با آن ها صحبت نمود به اطلاعات عجیبی دست پیدا می کند که حاکی از سهیم بودن او در مرگ افراد زیادی می باشد و مهم تر از همه متوجه می شود که دروازه ای به دنیای شیاطین در دنیا ایجاد شده است که خودش مسئول آن می باشد و هیچ راه و سحر و جادویی نمی تواند این دروازه را نابود سازد.

بانو لیلیانا که بسیار باهوش و دانا می باشد کلید حل این معما را می داند و معتقد است که تنها با استفاده از نیروی دستانتان می توانید آن دروازه را از بین ببرید ودراین راه اتفاقات عجیبی رخ می دهد که بازی را شکل می دهد. این بازی با داستان جذاب ومتفاوتش شما را وارد دنیای عجیبی می کند که ساعت ها در آن مشغول بازی هستید ودنیای بازی آنچنان منحصر به فرد و گسترده می باشد که بازیکن هرگز با صحنه تکراری و مراحل خسته کننده روبرو نخواهد شد؛ بلکه در بخش های زیادی از بازی کاملاً شگفت زده و متحیر می شود.

در بازی Dragon Age:Inquisition بازیکن با انتخاب های فراوانی مواجه می شود که هر کدام دارای عواقب مختلفی هستند و می توان گفت یکی از دلایل موفقیت بازی همین بخش می باشد. بازیکن با هر انتخاب خود مسیر بازی را کاملاً دچار تحول می کند.

شخصیت های بازی به گونه ای طراحی شده اند که بسیار عالی و بی نظیر می باشند. بازیکن موظف است که در شروع بازی نژاد وکلاس خود را مشخص نماید چیزی که در تمام بازی های ژانر نقش آفرینی به چشم می خورد، بازیکن می تواند یکی از نژادهای انسان، الف، غول ویا کوتوله را انتخاب نماید که هر شخصیت باتوجه به جنسیتی که دارد دارای ظاهر و پوشش متفاوت و خاصی می باشد.

همچنین از کلاس هایی که بازیکن حق انتخاب آن ها را دارد می تواند به جنگجو با شمشیر وسپر، جنگجو با سلاح سنگین، جادوگری، کماندار وبذله گو اشاره نمود که پس از طی کردن این مراحل است که بازی به طور جدی شروع می شود و اتفاقات هیجان انگیز بازی رخ می دهد.

Dragon Age:Inquisition
Dragon Age:Inquisition

در بازی شاهد شخصیت های فرعی زیادی که همراه شخصیت اصلی داستان هستند می باشیم که این شخصیت های فرعی در برگیرنده تمامی نژادهای یاد شده می باشند و در تمام مراحل بازی حضور دارند اما شما فقط می توانید تنها سه نفر از این موجودات را همیشه در کنار خود داشته باشید.

اگر شما بتوانید این سه همراه وکلاس ها را به خوبی انتخاب نمایید خواهید دید که مراحل بازی چقدر جذاب ولذت بخش خواهد بود به عنوان مثال اگر شخصیت Rogue را انتخاب نمایید می توانید با استفاده از آن در مراحل مختلفی از بازی درب های قفل شده را باز نمایید که در پیشرفت بازی، موفقیت و پیروزی شما بسیار مؤثر می باشد. همچنین داشتن این یاران امکانی را در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید با استفاده از آن هرگاه کنترل شخصیت خودتان برایتان تکراری و خسته کننده شد وظیفه کنترل بازی را به عهده آن ها بگذارید.

در این نسخه از بازی همچنان شاهد حضور شخصیت هایی از نسخه های قبلی هستیم که بسیار محبوب ودوستداشتنی بودند، این شخصیتها در کنار شخصیت های جدید بازی توانسته اند، بازی جدیدی را خلق نمایند که بسیار جذاب تر و مهیج تر از گذشته می باشد.

نکته ای که باید به آن بسیار توجه داشته باشید انتخاب دیالوگ های شخصیت ها می باشد که نقش تعیین کننده ای در اعمال و رفتار سه همراه همیشگی تان دارد. علاوه بر بخش داستانی پر محتوا وغنی بازی، گیم پلی بازی نیست در نوع خود بی نظیر می باشد و دارای ویژگی های مثبت فراوانی می باشد. المان ها و قابلیت های بخش گیم پلی به قدری زیاد است که بازیکن هرگز خسته نمی شود و همچنان علاقه مند به ادامه بازی می باشد. دوربین تاکتیکی که سازنده بازی در این نسخه استفاده نموده است به قدری قوی و حرفه ای می باشد که کیفیت بازی را بسیار بالا برده است به طوری که در مبارزات با اژدها این جهت وقدرت دوربین است که محیط نبرد را برای شما به خوبی تصویر می کشد که می توانید پیروز شوید.

استفاده از کلاس های مختلف در سبک مبارزات شما بسیار مؤثر می باشد به عنوان مثال اگر شما کلاس جنگجو وشمیر را انتخاب کرده باشید برای مبارزه به دل دشمنان و نبرد با آن ها خواهید رفت؛ این درحالی است که اگر کلاس کماندار را انتخاب کرده باشید از راه دور به مبارزات خواهید پرداخت و مستقیما به جنگ با اژدها نمی روید.

در بازی Dragon Age:Inquisition ویژگی های یک بازی نقش آفرینی به خوبی احساس می شود که نشان دهنده تیم حرفه ای سازنده این بازی و مدت ها تلاش آن ها می باشد. وجود دوربین حرفه ای قدرتمند، داستان سرایی بی نظیر، گرافیک منحصر به فرد، خلق صحنه های با شکوه، شخصیت های کامل با ظاهری مناسب، کلاس ها و نژادهای متنوع و سلاح های مبارزاتی متنوع بیانگر حرفه ای بودن و منحصر به فرد بودن این بازی می باشد که در مقایسه با سایر بازی های تولید شده، در این ژانر بسیار برجسته و خاص می باشد.

یکی از المان های جالبی که در بازی Dragon Age:Inquisition وجود دارد مربوط به بخش دیالوگ ها می باشد. در این بخش در کنار انتخاب هر دیالوگ برای شخصیت ها می توانید حالاتی را نیز برای آن ها انتخاب نمایید مثلاً زمانی که دیالوگی را قرار است با عصبانیت بازگو کنید؛ می توانید حالتی را که چهره شخصیت را خشمگین نشان می دهد را انتخاب نمایید وعلامت بزنید ودر مورد حالت سایر دیالوگ ها نیز چنین امکانی وجود دارد. این مسئله باعث شده است که جو بازی و شخصیت های آن به خوبی بر روی بازیکن اثر بگذارد واو را کاملاً تحت تأثیر فضای بازی قرار دهد.

پوشش و ظاهر شخصیت های بازی با توجه نژاد وکلاسی که در آن قرار دارند به قدری جذاب و کامل می باشد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند که نشان از گرافیک و طراحی بی نظیر بازی می باشد.

بازی Dragon Age:Inquisition با تمام المان های بی نظیرش توانسته است عصر اژدها و سرزمین شیاطین را به خوبی به تصویر بکشد و بازیکن را به آن دوران ببرد. بازی Dragon Age:Inquisition که یکی از بهترین بازی های استودیو مشهور بایوور می باشد توانسته است به خوبی ظاهر شود و با دیگر بازی ها به رقابت بپردازد؛ همچنین طرفداران زیادی را جذب کند. اگر شما هم علاقه مند به بازی هایی با محتوای دنیای اژدها می باشید به شما پیشنهاد می کنیم حتماً این بازی جذاب را تجربه نمایید و ساعت ها از این بازی جذاب لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × پنج =