بلاگ, پلی استیشن

Dreams دنبال راهی است که کاربران بتوانند آثار خود را به فروش برسانند

Dreams

Dreams همواره در حال تولید موارد مورد نیاز شماست. این بازی به زودی حتی می تواند پول ساز شود. شما با راه های جدید می توانید آثار خود را صادر و به فروش برسانید.

تولیدکنندگان Dreams اعلام کردند که کم ترین محدودیت را برای سازندگان در نظر گرفته اند. بنابراین می توانید به سلیقه خود، یک بازی جدا از Dreams را طراحی کرده و به فروش برسانید. با این وجود، هنوز هم در مورد اینکه چگونه می توان از آن موجودات خلق شده در کسب و کار شخصی خود استفاده کرد، ابهاماتی وجود دارد.

توضیح مولکول مدیا

مولکول مدیا در پستی جدید بر روی سایت رسمی Dreams توضیح می دهد:” ما از سازندگان، در مورد استفاده از Dreams در جهت بهبود فرصت های شغلی مناسب از طریق PlayStation سؤالاتی پرسیدیم. از آن ها استقبال نموده و آن ها را به انجام این کار تشویق کرده ایم. اما این دریچه ای به روی سرزمین جدیدی برای ما محسوب می شود. ما در پشت صحنه مشغول برنامه ریزی های دقیقی هستیم تا بتوانیم هرچه بیشتر به تسهیل این کار برای سازندگان در آینده کمک کنیم. این کار را با ارزیابی بتا (نسخه آزمایشی) شروع می کنیم. در این نسخه سازندگان می توانند اپلیکشنی را به منظور استفاده از Dreams برای یک پروژه خاص پیشنهاد کنند. ”

مدیا مولکول همچنین در توئیت خود توضیح داد که این نسخه آزمایشی، امکان استفاده از ابزار فعلی خود را تنها به پروژه هایی می دهد که قابل صدور از Dreams هستند. این ابزار عبارتند از: هنر مفهومی، فیلم های کوتاه، موزیک ویدیوها، آلبوم ها و غیره. از این رو، مردم می توانند بازی های خود را در Dreams خلق کرده و آنها را هرکجا که دوست دارند به فروش برسانند، مدیا مولکول نیز سعی بر این دارد که مراحل ساخت بازی را همچنان به صورت ساده حفظ کند.

مدیا مولکول می گوید: حتی بدون پیوستن به برنامه، باز هم تمام حقوق مربوط به IP شما برای هر محتوایی که در Dreams تولید می کنید، محفوظ خواهد ماند. این موضوع هیچ گاه تغییر نخواهد کرد. قسمت دشوار این داستان این است که بتوانید از طریق Dreams به سود برسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =