نقشه Dunkirk بازی Call of Duty WWII منتشر شد

نقشه Dunkirk بازی Call of Duty WWII

استودیو Sledgehammer Games، پس از نشرهایی که برای دو نقشه ی قبلی انجام داده است، در حال حاضر با انتشار تریلر دیگری، نقشه Dunkirk بازی Call of Duty WWII را معرفی می کند.هدف از انتشار ویدوی این نقشه به غیر از معرفی آن، آموزش ترفند هایی می باشد که در نقشه Dunkirk بازی Call of Duty WWII در قسمت بازی چندنفره می توان استفاده کرد.

نقشه Dunkirk بازی Call of Duty WWII
بازی Call of Duty WWII

سه نقشه ی اضافه شده از طریق بسته الحاقیThe War Machine در بازی Call Of Duty : WW2 که چندی پیش ارائه شده است Dunkirk، Egypt و V2 می باشد که البته این بسته فقط محدود به این نمی شود. از دیگر محتویات آن می توان به نقشه ی دیگری در حالت War Mode با عنوان خاص operation: Husky اشاره کرد.وجود بخش دیگری هم برای بخش زامبی این بازی در نقشه ی Nazi Zombies، که نام آن The Shadowed Throne می باشد، در نظر گرفته شده است. این بسته ی الحاقی در تاریخ ۱۱ آوریل برای دستگاه های پلی استیشن ۴ با قیمت ۱۵دلار منتشر شد که گویا قرار است بعد از یک ماه برای دیگر پلتفرم ها عرضه شود.

استودیو Sledgehammer Games، پس از نشرهایی که برای دو نقشه ی قبلی انجام داده است، در حال حاضر با انتشار تریلر دیگری، نقشه Dunkirk بازی Call of Duty WWII را معرفی می کند.هدف از انتشار ویدوی این نقشه به غیر از معرفی آن، آموزش ترفند هایی می باشد که در نقشه Dunkirk بازی Call of Duty WWII در قسمت بازی چند نفره می توان استفاده کرد.همانطور که در این تریلر می توان دید، یک کشتی غول پیکر در وسط نقشه ی دانکرک وجود دارد که بخاطر عظمت آن تسلط کاملی به اطراف وجود دارد و می توان با استفاده از تکنیک هایی که دریافت کرده ایم بر دشمنان پیروز شویم. در ادامه می توان از حضور ساختمان هایی که برای پنهان شدن تک تیرانداز ها استفاده می شود اشاره کرد.

تاریخچه کمپانی Sledgehammer Games

این کمپانی در سال ۲۰۰۹ توسط افرادی به نام “گلن شوفیلد” به کمک “مایکل کاندری” به منظور توسعه دهنده ی بازی های ویدویی آمریکایی و رایانه ای تأسیس شد.البته این افراد سابقه ی فعالیت در زمینه ی بازی ها به صورت فضای مرده را در شرکت ویسرال گیمز را دارا هستند که در حال حاضر به صورت مستقل و به صورت زیرمجموعه ای از کمپانی اکتیویژن فعالیت دارد.محبوبیت زیاد و اصلی شرکت اسلج همر گیمز، بخاطر سری بازی های Call OF Duty یا ندای وظیفه می باشد که از همان ابتدا کاربران زیادی را به خود جذب نمود.
از مجموعه فعالیت های این شرکت می توان از توسعه جنگاوری نوین ۳، جنگاوری پیشرفته و جنگ جهانی دوم که آخرین قسمت این مجموعه نیز بود، نام برد. در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت واقع درایالت کالیفرنیا و فوسترسیتی می باشد. ترک شرکت اکتیویژن و تمرکز بر روی مجموعه بازی های ندای وظیفه برای شوفیلد و کاندری در اصل یک قمار بود. در صورت شکست این پروژه حتما شرکت تازه تاسیس Sledgehammer Games، مورد سرزنش زیادی قرار میگرفت اما در صورت پیروزی در این پروژه اعتبار زیادی برای این کمپانی به وجود می آمد که فشار و ریسک این تصمیم اول بر روی دوش شوفیلد بود.

بازی های ساخته شده توسط Sledgehammer Games در یک استودیو ی طراحی در فضای باز سفارشی در کنار تجهیزات پیشرفته برای توسعه و همچنین تأتر استفاده می کند.نقش خلاقانه ی آن برعهده ی شوفیلد می باشد و همچنین فعالیت های کسب و کارکمپانی بر عهده ی کاندری می باشد که به حالت یک تیم کاملا واحد با هم در ارتباط هستند. این شرکت تا فوریه ۲۰۱۳ توانسته بود ۲۰۰ نفر را به استخدام خود درآورند.

نقشه Dunkirk بازی Call of Duty WWII
بازی Call of Duty WWII

جدیدترین نسخه از مجموعه بازی های ندای وظیفه هیجان زیادی را در دل کاربران خود ایجاد کرده است که بار دیگر مرگبار ترین جنگ شکل گرفته را در تاریخ در قالب یک بازی تجربه کنند. گرچه در نسخه های جدیدتر آن می توان از سلاح های پیشرفته و بروز استفاده کرد اما نشانه گیری با همان اسلحه های قدمی M1 و Kar98 لذت دیگری دارددر تهیه ی این نسخه از برنامه ریزی و نویسندگی فوق العاده ای استفاده شده است که از نظر بخش داستانی برای کاربران خود تجربه ای بی نظیر را به یادگار گذاشته است.

این موضوع بخاطر این است که اسلج همر، اولین کاری که در رابطه با Call Of Duty WW2 انجام داده است، ایجاد یک داستان زیبا بوده است که اتفاقا هم بسیار موفق عمل کرده است.شروع بازی با آشنایی با “دنیلز”، “زوسمن” و “پیرسون” صورت می گیرد که بلافاصله به یکی از مهم ترین جنگ های “جنگ جهانی دوم” ورود پیدا می کنیم که نام آن “نرماندی” است که نشان دهنده ی حرف های زیادی است که این بازی در روند بازی با کاربران دارد.بازی های PS4 اورجینال وجذاب از سایت ما بخواهید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شش =