بازی Dying Light: The Following داستان جدیدی را روایت می‌کند

همچنین در رابطه با زمان انتشار Dying Light: The Following بازی می توان گفت: این بازی در تاریخ ۹ فوریه منتشر می شود و کاربران می توانند آن را خریداری نمایند. این بازی قابلیت نصب بر روی رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ را دارد.

Dying Light: The Following
Dying Light: The Following

بازی Dying Light: The Following داستان جدیدی را روایت می‌کند

جدیدترین اخبار منتشر شده در دنیای مجازی به استودیو لهستانی تک لند مربوط می شود. در این خبرها شاهد مطالبی در رابطه با بازی  Dying Light و بهبود نیافتن رزولوشن بسته الحاقی آن به نام the Fllowing هستیم وذکر شده است که استودیو تک لند که توسعه دهنده این بازی می باشد فعلاً هیچگونه برنامه ای برای بهبود رزولوشن این بسته ندارد.

چندی پیش این استودیو به طرفدارن این بازی وعده داده بود که در نسخه Enhanced رزولوشن بازی را ارتقا می بخشد.

بسته الحاقی the Fllowing در ماه فوریه برای بازی Dying Light منتشر می شود و در اختیار کاربران قرار می گیرد. استودیو تک لند که توسعه دهنده بازی است می تواند از این فرصت استفاده نماید و همزمان با این بسته الحاقی نسخه Enhanced و تمامی محتوای Dying Light را منتشر نماید.

طرفداران بازی انتظار داشتند که با انتشار این نسخه رزولوشن بازی بسیار تغییر کند وکیفیت بازی افزایش یابد اما متاسفانه شاهد چنین تغییراتی در بازی نخواهیم بود.

نسخه ایکس باکس وان بازی Dying Light: The Following فرق چندانی نکرده است و همانند گذشته دارای رزولوشن ۱۵۳۶ در ۱۰۸۰ می باشد که فول اچ دی نیست و می توان گفت این استودیو در حال حاضر قصدی برای تغییر فریم و رزولوشن بازی ندارد.

درمیان چیزی که توجه همگان را به خود جلب نموده است رزولوشن فول اچ دی بازی Dying Light بر روی کنسول پلی استیشن ۴ می باشد و می توان احتمال داد نوع کنسول در نحوه اجرای بازی تأثیر گذار می باشد.

سوالی که برای بیشتر کارشناسان بازی های ویدیوئی وجود دارد این است که آیا اگر استودیو تک لند از تکنولوژِی دایرکت ایکس ۱۲ استفاده کند می تواند بر کیفیت بازی بر روی کنسول ایکس باکس وان تأثیر گذار باشد؟ اما متاسفانه پاسخ این استودیو همه را نا امید کرد.

استودیو تک لند می گوید ما هم اکنون در حال بررسی پلتفرم هستیم و تا اطلاع ثانوی برنامه ای برای استفاده از این تکنولوژی برای بهبود کیفیت بازی بر روی کنسول ایکس باکس وان نداریم.

همچنین در رابطه با زمان انتشار Dying Light: The Following بازی می توان گفت: این بازی در تاریخ ۹ فوریه منتشر می شود و کاربران می توانند آن را خریداری نمایند. این بازی قابلیت نصب بر روی رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ را دارد.

بازی Dying Light یک دنیای پر از موجودات خشن و زامبی را به تصویر می کشد ودارای صحنه های خشونت آمیز فراوانی می باشد و مانند بسیاری از بازی های این ژانر، هدف اصلی آن تداوم و بقا می باشد.

بسته الحاقی جدیدی که اخیراً برای این بازی منتشر شده است به صورت فیزیکی قابل خریداری از فروشگاه ها می باشد و همچنین کاربران می توانند این بسته الحاقی را از فروشگاه های اینترنتی دریافت کنند. البته توجه داشته باشید که فقط افرادی می توانند از بروزرسانی بسته الحاقی استفاده کنند که نسخه اصلی واولیه بازی رادریافت کرده باشند.

از این بسته الحاقی دو نسخه مجزا منتشر شده است که تحت نام های The Fllowing و Fllowing-Enhanced Edition در اختیار کاربران قرار دارد.

در این نسخه الحاقی شاهد افزوده شدن قسمت های جدیدی به بازی هستیم که می توان از بخش های افزوده شده به نقشه، ماشین های آفرود سبک و مراحل جدید که به نحوی یک معما می باشند اشاره نمود.

بازی Dying Light یکی از بازی های نسل هشتم می باشد که موجودات زامبی را به عنوان محور اصلی خود قرار داده است و درآن کل ماجرا حول این موجودات اتفاق می افتد. بازی Dying Light یک سوپرایز و شگفتی بزرگ برای علاقمندان به زامبی ها می باشد. این بازی توانسته است با ترکیب دو المان Dead Island و Mirrors اثری را خلق نماید که بسیار مهیج و سرگرم کننده می باشد. این بازی طرفداران زیادی داشت و خیلی از منتقدان صنعت بازی های ویدیوئی از آن استقبال نمودند اما در انتها توانست امتیاز متای ۷۵ را کسب کند.

در طی یک سالی که از انتشار این بازی می گذرد بسته های الحاقی متفاوتی برای آن عرضه شد و هر کدام به نحوی موجب جذابیت و ارتقا بخش های بازی شدند و اخیرا شاهد بسته الحاقی بزرگ The Fllowing برای این بازی مهیج هستیم. همزمان با انتشار این بسته الحاقی نسخه ای از بازی تحت عنوان: Dying Light Enhanced Edition منتشر شده است که شامل همه ی محتوای بازی و بسته الحاقی می باشد.

این بازی پس از انتشار این بسته الحاقی توانست بیشتر قابلیت های خود را به نمایش بگذار وبه جایگاهی که شایسته آن است دست یابد به طوری که هر دو بسته الحاقی آن امتیاز بتای ۸۶ را کسب نمودند که واقعاً تحسین برانگیز می باشد.

در بسته الحاقی The Fllowing می توانید شاهد ادامه داستان اصلی بازی باشید.

شخصیت اصلی این بازی Kyle caren می باشد که در برج Towar به همراه دوستانش گیر افتاده اند وبا مشکل کمبود ماده Antizin دست وپنجه نرم می کنند وبه شدت محتاج آن هستند. در طی همین جریانات است که شخصیتی جدید وارد بازی می شود این شخصیت که مردی مرموز وخاص می باشد وارد Harran می شود واطلاعات جالب وعجیبی را در رابطه با مکانی می دهد که تمامی ساکنان آن به ویروس زامبی مقاوم اند.

Caren پس از اینکه توانست خود و دوستانش را نجات دهد با این مرد همراه می شود تا بتواند این مکان سری را کشف کند و آن را از نزدیک مشاهده نماید واینجاست که او وارد ماجراهای راز آلودی می شود که بسیار پیچیده وسخت هستند.

Dying Light: The Following
Dying Light: The Following

بسته الحاقی به گونه ای طراحی شده است که سراسر آن راز ورمز های عجیب وغریبی می باشد که برای بازیکن بسیار جذاب ومهیج می باشد وبازیکن را ترغیب می کند که بازی را همچنان ادامه دهد تا بتواند این رازها را کشف کند.

داستان وماجرای بازی بسیار پرتنش می باشد ودارای فراز ونشیب های فراوانی است، همچنین اتفاقات پیش بینی نشده فراوانی در جریان بازی رخ می دهد که کمتر بازیکنی می تواند آن ها را از قبل پیش بینی نماید. همین مسئله موجب شده است که بازیکن به محتوای بازی بسیار علاقمند شود وادامه دادن بازی برایش لذت بخش باشد.

داستان ومحتوای بسته الحاقی به قدری قوی وکامل است که از بازی اصلی موفق تر می باشد ودر هیچ بخشی از آن بازیکن هرگز ناامید نخواهد شد این درحالی است که برخی از سکانس های بازی اصلی بازیکن را مأیوس می کرد.

در بسته الحاقی بازی در محیط جدیدی اتفاق می افتد که با Harran کاملاً متفاوت می باشد وبسیار گسترده می باشد. در بسته الحاقی بیشتر بازی در زمین های باز وفضای سرسبز شکل می گیرد وفقط تعداد محدودی شهر در آن وجود دارد. این تغییر ساختار ومحیط بازی موجب شده است که داینامیک بازی به کلی متحول شود از حالت پارکور دور شده وبه یک مکانیک پرهیجان تبدیل شده است. در نسخه الحاقی سوئیچ ماشین به بازیکن داده می شود و او می تواند با Buggy ها رانندگی نماید که یک تحول شگفت انگیز می باشد.

با این امکان بازی برای بازیکن نسبت به قبل بسیار مهیج تر می شود زیرا می تواند از روی زامبی ها با ماشین عبور کند، در مسابقات اتومبیل رانی شرکت نماید و خیلی از موارد دیگر، در نهایت می تواند ماشین را نیز شخصی سازی نماید که این ویژگی ها می تواند برای بازیکن بسیار جالب ولذت بخش باشند.

وجود این Buggy ها موجب شده است که شاهد درخت مهارت رانندگی در بازی باشیم. به واسطه این امکان بازیکن می تواند ماشین خود را شخصی سازی کند وتغییراتی را نیز در آن ایجاد نماید همچنین او موظف است که در مواقع لازم این Buggy ها را تعمیر نماید. بازیکن باید سعی کند ماشین خود را سالم وقدرتمند نگهدارد واز دیگر ماشین های موود در بازی برای کشف نقاط جدید استفاده نماید.

او می تواند ماشین خود آنچنان قوی ومجهز نماید که همانند یک اسلحه عمل کند وبا استفاده از آن به مبارزه با زامبی ها برود، البته برای ساخت چنین ماشین کشنده ای تجهیزات فراوانی لازم می باشد که باید بازیکن آن ها را جمع آوری کند.

نسخه The Fllowing نتوانسته است از نظر گرافیکی چندان موفق باشد وضعف هایی در این بخش احساس می شود اما با این وجود بازی همچنان به نوبه ی خود مهیج وجالب می باشد. وجود مناطق بازی وجنگلی پوشیده از پوشش گیاهی وبازی و رانندگی در آن ها می تواند برای بازیکن بسیار لذت بخش باشد. در بسته الحاقی همچنان شاهد المان ها وتکسچرهای بازی هستیم البته نمی توان از یک بسته الحاقی انتظارات عجیبی داشت وممکن است با صحنه هایی در آن روبرو شوید که چند زامبی کاملاً مثل یکدیگر هستند وخیلی موارد دیگر، اما در مجموع این بسته الحاقی توانسته است که بازی را گامی به سمت جلو حرکت دهد وآن را ارتقا بخشد.

بسته الحاقی نیز قطعاً مشکلاتی دارد مانند موضوع Spawn در بازی. در نسخه the fllowing وسیله ای که شما می توانید از آن برای جابجایی استفاده کنید Buggy می باشد حال شما تصور کنید که اگر در طی اتفاقی در بازی جان خود را ازدست بدهید و spawn شوید چه شرایط سختی خواید داشت ومجبورهستید تا رسیدن کنار ماشین خود مدت زمان زیادی پیاده روی نمایید که در محیط نسخه الحاقی بسیار سخت وغیر ممکن می باشد. علاوه بر این مشکلات دیگری هم در نسخه الحاقی وجود دارد اما در مجموع این مشکلات به حدی نیست که بتواند بازی را زیر سؤال ببرد ویا بازیکن را نا امید ومایوس نماید.

این بازی توانسته است به خوبی ظاهر شود وطرفداران بسیاری دارد که همواره آن را دنبال می کنند واز مبارزه با زامبی ها لذت می برند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − هفت =