بازی‌ هایی که در EA Play Live 2021 شرکت داشتند

بازی های EA 2021

EA از کنفرانس E3 امسال به خاطر رویداد EA Play Live خود که بر رونمایی از بازی های EA 2021 و ارائه اطلاعات استودیوهای قوی خود در یک پخش بزرگ متمرکز بود، گذشت. در این نمایشگاه، EA یک سری استریم های زنده را با عنوان EA Play Spotlights برگزار کرد که در آن تصاویر دقیق‌تری از عناوین یا ژانرهای خاص به طرفداران داده شد. با وجود نگاه و بررسی دقیق بازی جدید Battlefield 2042 در بین رونمایی‌های وعده داده شده در این رویداد، تمام چیزهایی که بازیکنان انتظار دیدن آن‌ها را داشتند، نشان داده شد.

با این حال، قبل از این رویداد، تأیید شده بود که بسیاری از بزرگ‌ترین عناوین EA رونمایی نخواهند شد. این عناوین شامل Mass Effect 4، Dragon Age 4 و Skate 4 به همراه چند بازی دیگر بود. نبود برخی از عناوین مهم EA باعث شد با وجود شایعاتی مبنی بر احیای احتمالی Dead Space، طرفداران نگران این باشند که این رویداد فقط برای معرفی خواهد بود. خوشبختانه این رویداد با نشان دادن موارد زیادی به طرفدارانی که در مراسم شرکت داشتند پایان یافت.

بازی Grid Legends

بازی های EA 2021
بازی Grid Legends

در حالی که سازنده Codemasters حالت کمپینی جدید خود که قرار است وارد F2 2021 شود را قبلاً نشان داده بود، این استودیو ظاهر و نمای جدیدی از GRID Legends آینده را به نمایش گذاشت. با وجود انتظار عرضه بازی در سال آینده، GRID Legends دارای کمپینی خواهد بود که بازیکنان در آن در یک رقابت مسابقه‌ای جهانی به رقابت در برابر تیم مسابقه‌ای آنتاگونیستی می‌پردازند.

موارد جدید این مجموعه شامل بازیکنانی است که می‌توانند با هر نوع ماشینی، در برابر یکدیگر مقابله کنند. در تریلری که در طول رویداد نشان داده شد، این موضوع ممکن است منجر به ایجاد ترکیب‌های عجیب‌ و غریب، مانند بیرون آمدن شبه کامیون‌ها از مسابقه ماشینی Formula 1 در پیست شود.

در طی این رویداد، Codemasters کمی درباره فناوری‌هایی که استودیو از آن‌ها استفاده کرده تا کاری کند کمپین بازی تا حد ممکن واقعی شود صحبت کرد. این فناوری برای موفقیت Star Wars در نمایش The Mandalorian ساخته شد. این فناوری شامل صفحه‌ نمایش بزرگی است که محیط‌های دیجیتالی را به نمایش می‌گذارد که در آن بازیکنان در محصول نهایی قرار می‌گیرند تا به آن‌ها کمک شود در صحنه غوطه‌ور شوند و واکنش‌های مناسبی ایجاد کنند. وجود این فناوری در GRID Legends بسیار جذاب خواهد بود، زیرا می‌تواند مزیت بزرگی برای عملکرد این صنعت در آینده باشد.

بازی Apex Legends: Emergence

بازی های EA 2021
بازی Apex Legends: Emergence

جدیدترین فصل Apex Legends، یعنی Emergence نیز در این رویداد تریلر انتشار و عرضه داشت. این تریلر شامل روایتی توسط جدیدترین افسانه Apex Legends یعنی Sear و همچنین نگاهی به برخی از توانایی‌های افسانه‌ای بود. خوشبختانه، مدیر بازی Apex Legends پس از بازی صحبت کرده و جزئیاتی را با بازیکنان در میان گذاشت.

او گفت که Seer یک شخصیت دنبال کننده و ردیاب مانند Bloodhound با توانایی نامتناهی است که گنبدی را می‌سازد که تمام دشمنانی که در آن حرکت می‌کنند را ردیابی می‌کند. پس از اینکه بسیاری از طرفداران درخواست حالت رده‌ بندی را داده بودند، در این رویداد نشان داده شد که قرار است یک حالت رده‌ بندی به Arenas در Apex Legends بیاید.

بازی Lost In Random

بازی های EA 2021
بازی Lost In Random

Lost in Random مرموز از استودیو سوئدی Zoink Games نیز در طول رویداد EA Play Live معرفی شد. این رویداد یک تریلر رسمی از گیم پلی بازی را به نمایش گذاشت که نشانگر دنیای گوتیک زیبای Lost in Random و همچنین جزئیاتی درباره نحوه مبارزه در بازی از طریق برخی مبارزات نوبتی بود.

هنوز موارد زیادی درباره Lost in Random وجود دارد که مشخص نیست، اما بازی در Tribeca Film Festival نیز وجود داشت و قطعاً عنوان جالبی است که طرفداران ساخت دنیاهای جدید باید به آن توجه کنند.

بازی Knockout City Season 2

بازی های EA 2021
بازی Knockout City Season 2

فصل دوم Knockout City نیز در طول این رویداد معرفی شد. فصل دوم Knockout City اخیراً تأیید شده بود، اما تریلر جدید آن، اولین دید و تصاویر را از نوع محتوای فیلم مانند به بازیکنان نشان داد که می‌توانند از این فصل انتظارش را داشته باشند.

این تریلر موارد فیلم محور بسیار، همچنین داج بال انفجاری و نقشه‌ای که به نظر می‌رسد طرح‌های آن در طول مسابقه تغییر کند را نشان داد. چند ماه پیش که بازی منتشر شد، مورد توجه زیادی قرار گرفته و با موفقیت همراه شد، بنابراین ادامه بازی با پشتیبانی از سازندگان آن و EA جالب خواهد بود.

بازی Battlefield 2042 Portal

بازی های EA 2021
بازی Battlefield 2042 Portal

طرفداران می‌دانند که Battlefield 2042 هنوز چیزهایی برای رونمایی دارد که ممکن است برای طرفدارانش بسیار مهم باشد، اما زمانی که EA Play Live در رویداد خود Battlefield 2042 Portal را معرفی کرد، انتظارات بسیاری از بازیکنان از بین رفت.

قبل از رونمایی رسمی Battlefield 2042، شایعاتی پخش شده بودند که نشان می‌دادند بازی مانند حلقه یا هاب برای بازی‌های قبلی Battlefield و همچنین دارای حالت چند نفره کاملاً جدیدی خواهد بود و به نظر می‌رسید Battlefield 2042 Portal احتمالاً همان چیزی است که شایعات به آن اشاره داشتند. این حالت به بازیکنان اجازه می‌داد حالت بازی سنتی را بسازند، به اشتراک گذاشته و بازی کنند. در زمان راه‌ اندازی، این بازی دارای طیفی از نقشه‌های مورد پسند کاربران از کل فرانچایز خواهد بود و سازندگان گفتند که قصد دارند نقشه‌های بیشتری را در آینده به این حالت اضافه کنند.

جالب‌ترین قسمت آن که توسط نام تجاری جدید Ripple Effect Studios ساخته شده بود، این است که به بازیکنان اجازه داده می‌شود وسایل نقلیه، سلاح‌ها، کلاس‌ها و گجت هایی را از Battlefield 2042، Battlefield 3، Battlefield: Bad Company 2 و Battlefield 1942 را حمل کنند.

این تریلر برخی از موارد ممکن در این حالت، شامل جنگی بین سربازان World War 2 فقط با دو چاقو و پزشکان Battlefield 3 با الکتروشوک نمایش داده می‌شود. EA Play Live همچنین سه حالت بازی سنتی که توسط سازندگان محتوا ساخته شده بود و شامل نوعی Rush از ۱۲ سرباز Battlefield 2042 است که در مقابل ۳۲ بازیکن Battlefield 1942 قرار می‌گیرند و یک حالتی است که در آن تانکی در مقابل ارتشی از ربات‌های مهندس Battlefield 3 قرار می‌گیرند.

بازی Dead Space

بازی های EA 2021
بازی Dead Space

شایعات به بازسازی Dead Space جدید اشاره دارند که در EA Play Live معرفی شد و به عنوان آخرین رونمایی به این رویداد پایان داد. از این عنوان اطلاعات زیادی در دسترس قرار نگرفت، اما مشخص شد که شامل چند تصویر نمادین از مجموعه است، از جمله شبح تحمیل‌ کننده‌ای از یکی از نکرومورف (قهرمان اصلی بازی) Dead Space که اجرای آن در سخت‌ افزار جدید زیبا به نظر می‌رسد.

شرح تریلر نشان می‌دهد که این بازی در رایانه شخصی و کنسول‌های نسل بعد در دسترس قرار خواهد گرفت، پس دیدن اینکه EA و Motive قادر به انجام چه کارهایی برای ارائه کلاسیک ترسناک بقا با سخت‌ افزار جدید هستند، بسیار جالب خواهد بود.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =