بهترین سلاح های بازی Elden Ring

سلاح های Elden Ring

اگر بتوانید بهترین سلاح های بازی Elden Ring را پیدا کنید، شروع واقعاً خوبی خواهید داشت. این ها، سلاح هایی هستند که می توانید به سرعت به دست آورید و کاملاً قدرتمند هستند، اما باید Elden Ring Smithing Stones کافی برای ارتقاء آن ها را هم پیدا کنید. این ها به شما کمک می کنند تا ارتباط خوبی با Elden Ring برقرار کنید.

در این راهنما ما هفت مورد از بهترین سلاح های Elden Ring که به محض خروج از آموزش می توانید پیدا کنید، را ارائه خواهیم کرد. مسلماً در طول راه با چند دشمن برخورد خواهید کرد، پس اینکه می خواهید از این سلاح ها استفاده کنید یا می خواهید ابتدا آن ها را ارتقاء دهید تا کارتان راحت تر شود، به خودتان بستگی دارد. گفتنی است، چهار مورد از هفت گزینه ای که در این مقاله ارائه کرده ایم از نظر فنی بسته به توانایی دویدن یا مخفی کاری شما، بدون مبارزه با کسی قابل برداشتن هستند. بقیه نیز شامل کمی مبارزه است و برای یکی از آن ها باید با رئیس مبارزه کنید (اما این یکی از راحت ترین مبارزه ها در بازی است).

با این حال، باید توجه کنید که از آنجایی که این سلاح ها را در ابتدای بازی به دست می آورید شاید مجبور شوید قبل از استفاده منتظر ارتقاء آن ها بمانید. این سلاح ها شاید Strength یا Dexterity باشد، اما احتمالاً Endurance به بیشترین ارتقاء نیاز دارد تا بدون ایجاد خسارت زیاد که ممکن است باعث کند شدن حرکاتتان شود، قابل استفاده باشد. ما برخی از مکان های Elden Ring Rune را ارائه کرده ایم که اگر به افزایش امتیاز نیاز داشته باشید می توانند به شما کمک کنند.

با این حال، هرچند همه این سلاح ها برای شروع عالی هستند، اما بسیاری از گزینه های شروع کننده کلاس هم خوب بوده و ویژگی هایی بیشتر از وارد کردن شما به بازی دارند. پس احساس نکنید که باید از همان ابتدا به دنبال گزینه های دیگر باشید.

مکان بهترین سلاح های اولیه بازی Elden Ring

سلاح های Elden Ring

همانطور که روی نقشه می بینید، این هفت سلاح Elden Ring از زمانی که وارد جهان بازی می شوید در دسترس هستند. هرچند همانطور که گفتیم، ممکن است بخواهید به کاوش ادامه داده و قبل از امتحان کردن آن ها حتی روی دشمنان کوچک و برخوردهای اولیه، آن ها را ارتقاء دهید.

همچنین احتمالاً خواهید دید که اکثر سلاح ها در ابتدا یک یا دو ویژگی غیر قابل دسترسی دارند. پس باید آن ها را ارتقاء دهید، به اصطلاح – سطحشان را بالا ببرید- که در زیر به این موارد اشاره خواهیم کرد. با این حال، این ها قوی ترین سلاح هایی هستند که در ابتدای بازی به آن ها دست خواهید یافت و ارزش استفاده را دارند. پس بیایید نگاهی به سلاح های اولیه Elden Ring و کارهایی که می توانند انجام دهند، بیاندازیم.

۱- سلاح Elden Ring Flail

سلاح های Elden Ring

حمله: Phy 109

وزن: ۵

مقیاس بندی: o Str D و o Dex D

نیازمندی ها: o Str 10 و o Dex 18

اثر غیرفعال منجر به از دست رفتن خون می شود

Flail را می توان به راحتی در کاروان سیاه بزرگی در اردوگاه دشمن Gatefront Ruins پیدا کرد. برای به دست آوردن آن حتی نیاز به جنگیدن هم نیست، فقط یواشکی وارد شده و آن را از پشت کاروان بردارید (هرچند اگر نگهبان صدای شما را شنید بهتر است از پشت به او خنجر بزنید).

علاوه بر اثر غیرفعال از دست دادن خون، این سلاح قابل کنترل نبوده و برای اکثر بازیکنان با ساختار Str/Dex قابل استفاده نخواهد بود. حمله چرخشی می تواند دشمنان را نابود کند، زیرا داستان این سلاح استفاده از آن برای نابودی فروشگاه های مهاجمان NPC است.

۲- سلاح Elden Ring Great Axe

سلاح های Elden Ring

حمله: Phy 151

وزن: ۱۳

مقیاس بندی: o Str D و o Dex D

نیازمندی ها: o Str 30 و o Dex 8

به محل مشخص شده بروید و در آن جا با کاروان در حال حرکتی روبرو می شوید که توسط دو ترول کشیده می شود. باید یکی از آن ها را نابود کنید تا جلوی حرکت کاروان را گرفته و Great Axe را بدزدید. نیاز به سطح قدرت ۳۰ و وزن ۱۳ نشان می دهد که این یک قدرت عظیم به شکل سلاح است، اما این یک سلاح با ضربات بسیار سنگین برای هرکسی است که می خواهد در بازی پیروز شود.

۳- سلاح Elden Ring Bloodhound’s Fang

سلاح های Elden Ring

حمله: Phy 141

وزن: ۱۱.۵

مقیاس بندی: o Str D و o Dex D

نیازمندی ها: o Str 18 و o Dex 17

برای به دست آوردن این سلاح باید با یک رئیس بجنگید، که با فعال کردن مهر و موم های سنگی که در میدان پیدا می کنید، ظاهر می شود. اما این یکی از راحت ترین نبردها است، به خصوص اگر حملات از راه دور انجام دهید. به خاطر تلاشتان، یک شمشیر بزرگ منحنی Str/Dex دریافت می کنید که می تواند باعث مرگ شود. لازم به ذکر است که هرچند این سلاح را می توان با سنگ های آهنگری ارتقاء داد، اما نمی توان از هیچیک از Ashes of War استفاده نمود. همچنین این سلاح خیلی سنگین است، بنابراین به استقامت مناسبی نیاز دارید تا تعادلتان را حفظ کنید.

۴- سلاح Elden Ring Reduvia

سلاح های Elden Ring

حمله: Phy 79

وزن: ۲.۵

مقیاس بندی: o Str E و o Dex D و o Arc D

نیازمندی ها: o Str 5 و o Dex 13 و o Arc 13

اثر غیرفعال منجر به از دست رفتن خون می شود.

این سلاح تقریبا رایگان است. اگر به سمت محل مورد نظر روی نقشه بروید یک NPC به نام Bloody Finger Nerijus به شما حمله خواهد کرد. که ممکن است ترسناک به نظر برسد، اما به سرعت توسط Bloody Finger Hunter Yura نجات داده می شوید، کسی که ظاهر می شود تا شما را نجات بدهد. وقتی Nerijus مرد، Reduvia که در خنجر Arcane که آغشته به خون است، بردارید. بدیهی است که این سلاح برای کسانی مناسب است که از ساختار Arcane استفاده می کنند.

۵- سلاح Elden Ring Uchigatana

سلاح های Elden Ring

حمله: Phy 115

وزن: ۵.۵

مقیاس بندی: o Str E و o Dex D

نیازمندی ها: o Str 11 و o Dex 15

اثر غیرفعال منجر به از دست رفتن خون می شود.

این سلاح، یکی دیگر از سلاح هایی است که به دست آوردن آن آسان است، زیرا به راحتی می توانید آن را از روی جسدی در Deathtouched Catacombs برداشته و آنجا را ترک کنید. این سلاح روی جسدی در قسمت بالایی سالنی است که می توانید از پله هایی که از ورودی جانبی به آنجا برسید، قرار دارد. باید با چند اسکلت مبارزه کنید تا به آن برسید (به یاد داشته باشید که آن ها را به زمین بزنید تا از بازگشت آن ها جلوگیری کنید). اما اگر نخواهید، نیازی نیست با رئیس مبارزه کنید. این سلاح همچنین شمشیر شروع کلاس برای Samurai Class است، پس دوباره به آن دسترسی نخواهید داشت.

۶- سلاح Elden Ring Great Epee

سلاح های Elden Ring

حمله: Phy 124

وزن: ۶.۵

مقیاس بندی: o Str D و o Dex D

نیازمندی ها: o Str 15 و o Dex 16

یک کمپ کوچک دشمنان وجود دارد که در آن می توانید Great Epee را در صندوقچه ای پیدا کنید. دشمنان زیادی در اینجا وجود دارند، همچنین یک نگهبان اسب هم وجود دارد، پس شاید بخواهید قبل از ورود با او مقابله کنید- مواظب دو جادوگری که بالای ویرانه ها در دو طرف کمپ هستند، باشید. می توانید برای اینکه مخفی کاری کنید از پشت رفته و سعی کنید سربازان را یکی یکی نابود کنید. این یک سلاح سنگین و شمشیری قدرتمند است که می توان آن را ارتقاء داد، به عنوان یک سلاح سوراخ کننده، می توانید از آن برای حمله از پشت سپر استفاده کنید.

۷- سلاح Elden Ring Twinblade

سلاح های Elden Ring

حمله: Phy 119

وزن: ۷

مقیاس بندی: o Str D و o Dex D

نیازمندی ها: o Str 10 و o Dex 18

Elden Ring Twinblad سلاح رایگان دیگری است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که زیرزمین را در Dragon-Burnt Ruins پیدا کنید، در را باز کنید و آن را از صندوقچه بردارید. نکته ای که درباره این سلاح وجود دارد این است که هرچند می توانید آن را با یک دست نگه دارید، اما باید از هر دو دست برای حملات چرخشی استفاده کنید. پس اگر می خواهید بهترین استفاده را از آن ببرید، از هیچ سپری استفاده نکنید. فقط سریع با پاهایتان حرکت کنید و این سلاح برای از بین بردن گروهی از دشمنان و ندادن فرصت به دشمنان برای مقابله با ضربات عالی است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =