معرفی بازی Elex و توضیحاتی در مورد ویژگی های این بازی

Elex

بازی Elex یک بازی ماجراجویانه ی ترکیبی و فانتزی است که توسط piraha Bytes طراحی شده و THQ Nordic آنرا در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۷  بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر کرده.

Elex
Elex

این بازی در دوران تاریک ، پیچیده و غیرقابل تغییر فرا آخرالزمانی اتفاق می افتد و زمانیکه شخصیت اصلی داستان به جنگ منبع قدرت جادویی یا همان Elexe  میرود ، قدرتی که به مردم توانایی های جادویی می بخشد .دنیای بازی ترکیبی از مکان های آینده و قرون وسطایی است که در آن کاربر می تواند از اسلحه ، شمشیر و سحر و جادو استفاده کند . Magalan  یک سیاره آینده ای بود که با یک شهاب سنگ برخورد می کند و این حادثه باعث یک کشتار گسترده می شود .آن دسته از مردم که زنده مانده اند باید تلاش کنند تا زندگی خود را ادامه دهند . در مرکز این مبارزات عنصر Elexe یک منبع باارزش و محدود وجود دارد که با برخورد شهاب سنگ فعال شده و می تواند مکانیزم های مختلف را تقویت کند .کاربر باید قدرت های جادویی را به دست بگیرد و زندگی جدید را به شکل متفاوتی در سیاره فراهم آورد. شخصیت اصلی این بازی یک عضو سابق از گروه Albs است که از Elexe  برای تقویت تسلیحات خود استفاده می کردند و همچنین احساسات را از بین می بردند تا بهتر تصمیم بگیرند . شما می توانید با سه فرقه ای که در بازی وجود دارند همکاری کنید و یا به یکی از آنها بپیوندید.  Berserkers  گروهی هستند که به جای از بین بردن این انرژی و از موج های جادویی و بازگرداندن زندگی طبیعی ، آنرا انکار می کنند .Clerics گروهی دیگراند که روحانیون متعصبی هستند که خدایی به نام کالاهان را می پرستند .و مانند یک پلیس مذهبی عمل می کنند و در فرقه ی آنها استفاده از Elexe  ممنوع است و لی آنها برای فعالیت های پیچیده ی جنگ از خط قرمز خود عبور کرده و از آن استفاده می کنند .گروه دیگر بیگتنگان هستند که رهبری رسمی ندارند و با ذهنیت بقای ذاتی به مبارزه می پردازند . آنها با استفاده از Elexe سلاح های مرگ آور خاصی ساخنه اند که به عنوان داروهای محرک استفاده می شوند . در این بازی شما می توانید حضور در یک دنیای باز و بدون مرز را تجربه کنید و در محیط آن به راحتی به گشت و گذار بپردازید . می توایند از تکنولوژی هایی که در اختیار دارید سریعا به نقاط مختلف بروید .استفاده از سیستم شبیه ساری در طراحی این بازی باعث شده تا شما به راحتی عکس العمل ها را درک کنید و اثر کار خود را ببینید . وجود سیستم انتخاب معتبر که کاربر را در انتخاب همراهی می کند و می توان گفت یک راهنمای سیار است . مبارزات و درگیری های چالش برانگیز و جذاب به راحتی ساعت ها شما را مشغول خود می کند . حضور در یک دنیای فانتزی و انتزاعی که کاربر را هم به گذشته می برد و هم به آینده .

توضیحاتی در مورد بازی  Elex

این بازی از زمان انتشار تا به حال موفق به دریافت چند جایزه شده که نشانه ی موفقیت این بازی در زمینه های مختلف است .زمانیکه بازی شروع می شود شما در نقش یک شخصیت ضعیف کار خود را آغاز می کنید و می توانید با تصمیم های خود روند بازی را به نفع خود پیش ببرید و قدرت شخصیت بازی را افزایش دهید . یکی از اصلی ترین قسمت هایی که می تواند برای کاربر لذت بخش باشد مبارزات این بازی است . بعد از شروع بازی می توانید کم کم نحوه ی مبارزه و دفاع از خود را بیابید .

اعتقادات شخصیت بازی به او دیکته می کند که تا آخرین قطره ی خون بجنگد وهمین موضوع شخصیت او را عمیق کرده تا شما به راحتی با آن ارتباط برقرار کنید . در حقیقت داستان بازی از یک طرف و از طرف دیگر گیم پلی آن به خوبی با محتوای بازی در ارتباط هستند که همین موضوع باعث ایجاد هماهنگی در آن شده . هر ضربه ای که به او برخورد می کند باعث از دست رفتن مقدار زیادی از جانش می شود ، پس تلاش کمید تا کمتر آسیب ببینید . اسلحه ها ، زره ها و جادوها و نارنجک ها به سختی به دست می آیند، بنابراین در مصرف آنها کمی صرفه جویی کنید زیرا از طرف دیگر شما با نبردهای طولانی مدت روبرو هستید . تمام ماموریت ها هرچندهم کوچک بسیار مهم هستند و تاثیر مستقیم بر بازی دارند و این موضوع نشان دهنده ی اهمیت تصمیم شما در مراحل مختلف است بنابراین هر کاری می تواند عواقب خود را به دنبال داشته باشد . در بازی های این چنینی قدرت ، هوش و نیروی انسانی سه عنصر اصلی برای رسیدن به موفقیت است ، محیط این بازی از شما فقط هوش و ابتکار را می خواهد و طوری طراحی شده تا شما با تفکر زیاد از آن لذت ببرید ، این هم نوعی گیم پلی غیرخطی است که به خلاقیت و وسواس زیاد در طراحی بستگی دارد . طراحان این بازی ادعا کرده اند که تمام تلاش خود را بر این موضوع معطوف کرده اند که کاربر علاوه بر مهارت های مبارزه ای ، مهارت های اجتماعی خود را در این بازی تقویت کند و این کار به انتخاب فرقه در ابتدای بازی بستگی دارد . فراموش نکنید که در محیط نسبتا خشن این بازی همه ی مشکلات با خشونت حل نمی شود و شما می توانید با یک هدیه و یا رفتار مناسب دشمن خود را تبدیل به دوست کنید .

Elex
Elex

 بخش دیگری که می توانیم در مورد بازی Elex آن سخن بگوییم قدرت گرافیک این بازی است که با توجه به استفاده از سیستم شبیه ساز و انیمیشن در حالت خوبی قرار دارد.به گفته ی کارشناسان مدل سازی در بازی کمی با بی دقتی صورت گرفته و این موضوع باعث شده تا جزئیات به خوبی رعایت نشوند و نهایتا گرافیک بازی کمی افت کند .اما کادربندی به صورتی انجام شده که کاربر تسلط خوبی برصحنه و محیط اطراف خود دارد ، همین موضوع باعث می شود تا در هنگام مبارزه به راحتی از محیط اطراف استفاده کنید . درکل می توان گفت گرافیک بازی فدای گیم پلی  و داستان آن شده . شما می توانید با تماشای تریلر این بازی از محتوا و جزئیات آن با خبر شوید .

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =