آموزش همکاری Ezio و یوسف در فصل دوم Assassin’s Creed Revelations

Ezio

برای دستیابی به  Full Sync، Ezio نباید از Yusuf دور شود. برای نزدیک ماندن، کلید X ( یا کلید A در Xbox) را فشار بده تا ه صورت خودکار Ezio هم صحبت کند و هم راه برود. اگر به درستی این کار را انجام دهی، Ezio، Yusuf را دنبال خواهد کرد و نیازی نداری که او را کنترل کنی. اگر Ezio به غیرنظامیان ضربه زد، صحبت و حرکت متوقف می شود پس سریعاً به Yusuf برگرد و دکمه X را برای دنبال کردن او فشار بده.

Ezio
Ezio

آموزش همکاری Ezio و یوسف در فصل دوم بازی Assassin‘s Creed Revelations

حافظه ۱: استقبال گرم

Full Sync- از Yusuf دور نشو.

پس از مقدمه Cutscene، Ezioمی تواند کل شهر استانبول را بگردد. زمانی که جستجوهایت به پایان رسید، پیش Yusuf برو و با او صحبت کن تا عملیات آغاز شود.

برای دستیابی به  Full Sync، Ezio نباید از Yusuf دور شود. برای نزدیک ماندن، کلید X ( یا کلید A در Xbox) را فشار بده تا ه صورت خودکار Ezio هم صحبت کند و هم راه برود. اگر به درستی این کار را انجام دهی، Ezio، Yusuf را دنبال خواهد کرد و نیازی نداری که او را کنترل کنی. اگر Ezio به غیرنظامیان ضربه زد، صحبت و حرکت متوقف می شود پس سریعاً به Yusuf برگرد و دکمه X را برای دنبال کردن او فشار بده.

در میان راه، Ezio و Yusuf با تعدادی از محافظین می جنگند. برای کشتن آن ها از Kill Streak استفاده کن و به دنبال Yusuf برو و حرکت و صحبت را انجام بده تا به مخفیگاه Glata برسی و مرحله تکمیل شود.  

حافظه ۲: ارتقاء و جستجو

توجه: این حافظه را نمی توانید در قسمت Replay mode بازی کنید.

در این مرحله Ezio باید با محیط آشنا شود و تجهیزات خود را جمع و جور کند. اگر به اندازه کافی باهوش بودی و افراد بد را غارت کرده باشی، Ezio پول کافی برای خرید امکانات لازم را خواهد داشت. اگر این طور نیست پس باید از طریق زدن جیب غیرنظامیان کمی پول به دست آوری.

به اندازه کافی پول جمع کن و به سمت Blacksmith برو تا این مرحله نیز تکمیل گردد.

حافظه ۳: The Hookblade

Full Sync- حداقل برای یکبار حرکت Hookblade را موفقیت آمیز انجام بده.

به Yusuf برس تا مرحله آغاز شود. برای گرفتن Full Sync، Ezio باید حرکاتش را با Hookblade انجام دهد. Yusuf را دنبال کن و سه حرکت Hookblade زیر را فراموش نکن:

  • Extended Reach
  • Long Jump
  • Hook-and-Run

در پشت بام ها به دنبال Yusuf برو و از حرکات Extended Reach و Long Jump استفاده کن.

برای نیمه آخر عملیات، Ezio باید سه حرکت Hook-and-Run انجام دهد. برای انجام دادن حرکت از راهنمایی های زیر صفحه کمک بگیر. ( و Full Sync را بگیر) این حرکت را سه بار انجام بده تا مرحله تمام شود.

حافظه ۴: نمایی از Glata

Full Sync- در کمتر از ۶۰ ثانیه از برج بالا برو.

برای شروع مرحله به Yusuf برس. برای دستیابی به Full Sync، Ezio باید در کمتر از یک دقیقه از برج بالا برود. ابتدا، Ezio باید مسیر درست برای بالا رفتن را بداند. باید چند بار بازی را تکرار کنید تا متوجه مسیر درست بشوید ولی خیلی سخت نیست.

زمانی که مسیر درست را پیدا کردی، Ezio باید مسیر با سرعت کافی طی کند تا به بالا برسد. برای اینکه با سرعت کافی و زیاد به بالا برسی، به فشار دادن دکمه Jump ادامه بده. اگر به درستی کار ها را انجام داده باشی Ezio دو حرکت سریع انجام می دهد که این حرکات باعث می شود Ezio از لبه های سنگی بپرد و بالاتر برود.

به بالای برج برس و leap of faith را اجرا کن تا مرحله کامل شود.

حافظه ۵: تاکتیک های پیشرفته

Full Sync- کشتن با زیپ لاین را اجرا کن.

Ezio
Ezio

Yusuf را در پشت بام ها دنبال کن و او به Ezio طرز استفاده از زیپ لاین را اموزش می دهد. از طریق زیپ به پشت بام ها برو تا Cutscene فعال شود. در Cutscene، Yusuf طرز کشتن با زیپ لاین را به Ezio نشان خواهد داد. برای دستیابی به Full Sync راهنمایی های Yusuf را دنبال کن و کشتن در هوا را در پشت بام محافظ انجام بده تا Cutscene دیگری فعال شود. از آنجا پشت بام ها را دنبال کن تا به Glata Den برسی و با کارآموز صحبت کن تا این مرحله نیز تکمیل شود.

حافظه ۶: در دفاع

این حافظه شما را با دفاع کردن از خانه امن خود در برابر موجی از محافظان امتحان می کند.

ابتدا باید رهبران را در دو طرف ورودی های کوچه مستقر کنی. این کار باعث می شود که پشت بام ها را با Archers و Gunmen پر کنی. حتی می توانی در ابتدای تونل سنگری قرار دهی تا سرعت حمله دشمنان کمتر شود. هرچه دشمنان را از بین ببری Morale به دست می آوری. از این نوع پول برای ارتقاء سنگر خود و به صف کردن متحدین خود در پشت بام ها استفاده کن. همچنین می توانی با مشخص کردن دشمنان و فشار دادن L2 آن ها را رگبار کنی. همچنین می توانی متحدان خود را بفرستی تا جیب های افراد مرده را بین حملات بگردند. چالش آخر به شکل Battering Ram می آید. می توانید از رگبارهای دیگر خود و Morale های باقی مانده برای دفاع در برابر Battering Ram استفاده کنید. با محافظت از خانه خود دشمنان را نابود کن تا این محافظه نیز به پایان برسد. 

حافظه ۷: در حمله

Full sync- هیچ دعوایی در منطقه شمالی شاهنشاهی به راه نینداز.

با کاپیتان قایق صحبت کن تا مرحله آغاز شود. بعد از Cutscene با Yusuf، ۳ محافظ Byzantine را با Kill Streaks بکش تا آن ها را از بین ببری. از اینجا، Yusuf را دنبال کن (از حرکت و صحبت استفاده کن) و برای اینکه بمب های جدید بسازی به او گوش کن.

پس از تکمیل این مراحل، یک Cherry Bomb را پرتاب کن تا بعضی از محافظان حواسشان پرت شود و بعد Yusuf را دنبال کن تا به پشت بام برسی تا Cutscene دیگری فعال شود.

از اینجا به بعد، کشتن با زیپ لاین را اجرا کن و  دوباره به Yusuf ملحق شو . او  نحوه پیدا کردن  Templar Captain را به تو آموزش می دهد. برای دستیابی به Full Sync، ابتدا ٍEagle Sense را فعال کن تا Templar Captain را شناسایی کنی. زمانی که او شناسایی شد، Eagle Sense را غیرفعال کن و بعد سریع Poison Dart را فعال کن.

به سرعت با کمک Poison Dart، به Templar Captain شلیک کن قبل از اینکه ناپدید شود. پس از شلیک کردن به او  صبر کن تا کاپیتان به خواب برود (با این کار، مبارزه را به صفر می رسانی) و بعد از برج شمالی شاهنشاهی بالا برو و آن جا را به آتش بکش تا مرحله تکمیل شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =