بررسی بازی F1 2019

F1 2019

بازی F1 2019 (فرمول یک) یکی از بازی های مسابقه ­ای و سراسر هیجان است و کمتر گیمری پیدا می شود که از رانندگی در محیطی پر از استرس و شگفتی لذت نبرد.

F1 2019
F1 2019

این بازی فوق العاده را شرکت کد مسترز طراحی و توسعه داده است و برای پلتفرمهای پلی استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس وان در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ منتشر کرده است. البته  به احتمال فراوان برای کنسول نینتندو سوئیچ هم این بازی منتشر می شود. شرکت کد مسترز یک شرکت بریتانیایی است که در عرصه توسعه و نشر بازی های ویدیویی فعال است و کار خود را از سال ۱۹۸۶ آغاز کرده است و تاکنون بازیهای فاخر زیادی (مجموعه بازی فرمول یک) را در کارنامه خود به ثبت رسانیده است.

اولین بازی که این شرکت تولید کرد بازی Lord Of Rings Oneline بود که به صورت رایگان منتشر شد اما بعد از این بازی بود که ساخت مجموعه بازی فرمول یک آغاز شد و در سال ۲۰۱۲ اولین نسخه رسمی از فرمول یک ساخته شد. مجموعه بازی فرمول یک از آن مجموعه بازی هایی است که ایده ساخت آن توسط شرکت کد مسترز داده شد و اولین بار در سال ۲۰۰۹ تولید شد ولی بطور جدی از سال ۲۰۱۲ ساخت سری آن کلید خورد و شرکت کد مسترز با تولید مجموعه مسابقات رالی فضایی پر از هیجان و رقابت لذت بخش را برای گیمر به وجود آورد.

بررسی بازی F1 2019

بازی F1 2019 در دو حالت تک نفره و چند نفره برای گیمرها طراحی شده است تا نهایت لذت و هیجان را به آنها هدیه کند ضمن اینکه موتور استفاده شده در این بازی موتور EGO است. اما جدیدا ما شاهد یک تبلیغ در تلویزیون هستیم که بیشتر از هر چیزی ماشینهایی که در بازی F1 2019 وجود دارند و همچنین گیم پلی بازی را به نمایش گذاشته است. این تریلری که به نمایش گذاشته شده است حدودا ۲۰ ثانیه طول میکشد ولی در این ۲۰ ثانیه بهترین تعریف را از بازی F1 2019 میکند و هر گیمری را به وسوسه می­اندازد که آن را امتحان کند.

در این تریلر شما شاهد ماشین های برندهای مختلفی مانند مرسدس، فراری و ردبول هستید که با یکدیگر به رقابت می پردازند و البته تصاویری از مراسم بعد از مسابقات نیز برای گیمر به نمایش گذاشته میشود که رغبت گیمر را برای بازی کردن چندین برابر می کند. در این تریلر تصاویری از مسابقات F2 یا فرمول دو هم به نمایش گذاشته شده است، سطح مسابقات فرمول ۲ از مسابقات فرمول یک پایین­تر است و بنا بر این گذاشته شده است که در بازی F1 2019 گیمر بتواند شاهد مسابقات ماشینهای فرمول دو نیز باشد و با آنها مسابقه بدهد.

اما بهترین خبر برای کسانی که از علاقه­ مندان به مسابقات اتومبیل رانی هستند این است که دو چهره سرشناس و معروف مسابقات اتومبیل رانی یعنی آلن پروست و آیرتون سنا با ماشینهایشان به نامهای Mclaren MP4/5B 1990 و Ferrari F1- 90 با یکدیگر مسابقه میدهند و گیمر میتواند این مسابقه را تماشا کند و از دیدن این نمایش نهایت لذت را ببرد همچنین بجای این دو راننده و با ماشینهایشان مسابقه دهد و اما چیزی که در اینجا لازم است گفته شود این است که شما برای اینکه بتوانید این دو راننده معروف بازی را مشاهده کنید و با ماشین های آن ها مسابقه دهید باید نسخه Legends Edition را خریداری کرده باشید، در غیر این صورت از مسابقه دادن با آنها محروم می مانید.

اگر می خواهید که ماشین های بیشتر با برند های مشهور بیشتری را در این مسابقات ببینید می توانید نسخه Legends Edition را تهیه کنید و ۱۸ نوع ماشین فوق العاده از برند های مکلارن و ویلیامز و همچنین فراری را در بازی مشاهده کنید. بازی F1 2019 در زمانیکه به صورت پیش فروش عرضه و فروخته میشد تنها ۶۰ دلار قیمت داشت و البته بازی F1 2019 دارای دو بسته الحاقی به نامهای Anniversary Edition و Legends Edition است که قیمت آنها تنها ۱۸ دلار است.

بسته الحاقی Anniversary Edition دوتا از ماشین های فرمول یک سال ۲۰۱۰ را به همراه دارد و کسانیکه فرمول یک سال ۲۰۱۰ را تجربه کرده ­اند حتما ماشینهای فرناندو آلونسو و فلیپه ماسا را می شناسند. ماشین مکلارن MP4-25 و ماشین Ferrari F10 دو ماشینی هستند که در مسابقات فرمول یک سال ۲۰۱۰ حضور داشتند و شرکت کد مسترز با همزمانی عرضه بازی با دهمین سالگرد عرضه  مجموعه بازی های فرمول یک این دو ماشین را به بازی F1 2019 اضافه می کند و شما می توانید این ماشین ها را در این بسته الحاقی مشاهده کنید.

F1 2019
F1 2019

شرکت کد مسترز همیشه به فکر خلق بهترین بازیها و مسابقات شبیه سازی شده در بهترین کیفیتها و خیلی واقع گرایانه بوده و هست و این بار با عرضه بازی F1 2019 و کسب امتیاز بالای ۸۰ از تمام منتقدان و سایتها توانست عنوان بهترین بودن را به همگان ثابت کند. زمانی که  برای ساخت و توسعه بازی F1 2019 صرف شده است تا آماده عرضه شود چیزی نزدیک به دو سال بوده است و تیم سازنده مجموعه بازی فرمول یک این نسخه را به عنوان یکی از بازی هایی معرفی کرده­ اند که زمان زیادی را برای ساخت و توسعه لازم داشته است.

همانطور که گفتیم بازی F1 2019 شامل خودروهای جدیدی است که با امکانات فوق العاده­ای برای گیمر فراهم شده­اند و در مقابل رانندگان جدیدی نیز به بازی F1 2019 اضافه شده ­اند که هیجان و لذت بخش بودن بازی را چندین برابر کرده ­اند. لازم به ذکر است که این اولین بار در تاریخ مجموعه بازی فرمول یک است که مسابقات فرمول ۲ به مسابقات فرمول یک اضافه شده است و این تصمیمی جدید و خلاقانه بوده است که تیم سازنده بازی گرفته است و در واقع باید گفت که این تصمیم از آن جایی نشات می گیرد که درخواست های گیمرها برای اضافه شدن فرمول دو به فرمول یک زیاد شده بود و تیم سازنده به این فکر افتاد که این دو را با هم عرضه کند.

البته این را هم باید بگویم که گیمرها مسابقات فرمول دو را به صورت یک آپدیت و بعد از انتشار نسخه اصلی دریافت خواهند کرد که در بخش آنلاین بازی نیز قابل اجرا شدن است. بر این اساس گیمرها میتوانند قبل از شروع مسابقات بازی فرمول یک ۲۰۱۹، با حریفانی در مسابقات فرمول دو ۲۰۱۸ مسابقه دهند و این فرصت خوبی برای خود آزمایی گیمر است و میتواند در این فاصله تواناییها و مهارت خود را محک بزند و شانس خود را امتحان کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =