نحوه باز کردن Bunker 2 در فارکرای ۶

Bunker 2 فارکرای 6

Far Cry 6 Cache Money به عنوان بخشی از شکار گنج در Madrugada شما را در برابر باز کردن Bunker 2 فارکرای ۶ قرار می دهد. این کار نباید سخت باشد، اما در واقع نشانه های بسیار بدی دارد که کاری ساده را به یک کار سخت تر از چیزی که باید در Far Cry 6 باشد، تبدیل می کند. پس، اگر می خواهید درب Far Cry Cache Money Bunker 2 را باز کرده و شکار گنج را کامل کنید، مرکزخرید جزئیات را برایتان ارائه کرده است.

مکان جستجوی گنج Far Cry 6 Cache Money

Bunker 2 فارکرای 6

در ایست بازرسی غربی Esperanza می توانید مکان شکار گنج Far Cry 6 Cache Money را بیرون Esperanza در Madrugada پیدا کنید. نماد شکار گنج در صورتی ظاهر می شود که به آن خیلی نزدیک شده باشید، اما این شانس هم وجود دارد که با صحبت کردن با یک چریکی که علامت تعجب سیاهی بالای سرش است، اطلاعاتی به دست آورید.

Bunker 2 فارکرای 6

زمانی که فهمیدید باید به کدام سمت بروید، به ساختمان Aguas Lindas بروید. اگر نمی خواهید مشکلی پیش بیاید، باید کمی مراقب باشید، زیرا افراد زیادی از دروازه عبور می کنند و این برج تک تیرانداز بر همه چیز مشرف است. زمانی که داخل شدید، همه چیز خیلی واضح خواهد بود. این همان ساختمانی است که دنبالش می گشتید، یادداشت شکار گنج روی کابین نگهبانی در کنار مانعی نشان می دهد Bunker 2 باید همیشه بسته بماند.

Bunker 2 فارکرای 6

نحوه باز کردن Bunker 2 در Far Cry 6 Cache Money

از ساختمان عبور کنید و نردبانی را خواهید دید که شما را به پشت بام می رساند. یک نگهبان آنجا است و یکی دیگر در پایین، روی زمین در قسمت پشتی است، هرطور که می خواهید با آن ها روبرو شوید و سپس به دنبال کلید چشم انداز Bunker 2 باشید.

Bunker 2 فارکرای 6

اگر کلید را فشار دهید، درب Bunker 2 باز می شود. به نظر می رسد راهی برای رسیدن به موقع به در وجود ندارد و این همان جایی است که اکثر بازیکنان در آن گیر می کنند. دلیل آن هم نشان بسیار بدی است که در اینجا قرار می گیرد. اگر می خواهید Cache Money Bunker 2 را به دست آورید، باید کلید را فشار داده، سپس مادامی که درب باز است به سمت آن ها شلیک کنید. دیدن آن در اکثر اوقات روز غیر ممکن است، اما محفظه های مواد منفجره در آنجا وجود دارند و منفجر کردن آن ها باعث باز شدن دریچه ای روی سقف می شود. به این صورت از درب ها عبور خواهید کرد.

Bunker 2 فارکرای 6

پس از ورود به Bunker، به سمت راهرو بروید تا به دفتر و مکان های ذخیره سازی برسید (میز را برای پیدا کردن یادداشتی از نکات پنهان Assassin’s Creed) بگردید. به قفل شلیک کنید تا وارد قفس شوید و چند منبع و کارت کلید برای درب قفل شده را به دست آورید. در دفتر، به دنبال کلید پشت میز باشید تا مسیر مخفی را باز کرده و در آن تفنگ تک تیرانداز Sobek Special سلاح منحصر به فردی با گلوله های انفجاری را پیدا خواهید کرد.

صبا آهنگریان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + بیست =