مکان تمام خروس ها در بازی فارکرای ۶

خروس بازی فارکرای 6

بازی های جهان باز به فعالیت های جانبی خود معروف هستند. حتی بازی های Far Cry نیز برخی از فعالیت های سنتی، مانند پیدا کردن گنج، شکار و ماهی گیری را دو برابر کرده است. Far Cry 6 نیز دارای بسیاری از این فعالیت ها است، اما یکی از این حالت های بازی، نه تنها فقط برای این مجموعه، بلکه برای کل بازی، منحصر به فرد است. بازی “بحث برانگیز” خروس جنگی به عنوان فعالیتی ظاهر شده که می توانید در آن شرکت کنید و زمانی که در Madrugada به Montero Farm رسیدید، پول اضافی کسب کنید.

با این حال، شما فقط تماشاگری نیستید که روی نتیجه یک بازی کوچک خروس جنگی در Far Cry 6 شرط بندی کنید. بلکه، بازی شما را در نبردی به سبک بازی مبارزه ای شگفت انگیز و سرگرم کننده، خروس انتخابی شما را تحت اختیارتان قرار می دهد تا کنترلش کنید.

قبل از اینکه بتوانید وارد مسابقه شوید، به یک قهرمان نیاز دارید که از طرف شما مبارزه کند. خروس های خاصی در اطراف Yara منتظر هستند تا شما پیدایشان کنید و آن ها را در رینگ مسابقات تست کنید. مجموع ۱۳ خروس وجود دارند که می توانید پیدایشان کنید. ildkx,v شش مورد دیگر را می توانید به عنوان بخشی از جوایز Ubisoft دریافت کنید، که نام های منحصر به فرد خودشان را دارند. ما بهترین مبارزان در Far Cry 6 را شناسایی کرده ایم. در این مقاله قصد داریم مکان پیدا کردن تمام خروس هایی که باید در رینگ آزمایش کنید تا جوایز و دستاوردهای Recrooster را به دست آورید، به شما نشان دهیم.

مکان خروس ها در بازی فارکرای ۶

مکان El Rato

نام هوشمندانه El Rato مربوط به اولین خروسی است که در Far Cry 6 با آن روبرو می شوید. به محض اینکه رینگ خروس جنگی را در Montero Farm پیدا کردید، می توانید این خروس را به لیست خروس های خودتان اضافه کنید. درست کنار رینگ واقعی، جعبه ای کنار پایه ها و قفس بزرگ قرار دارد. او را انتخاب کنید تا این بازی کوچک عجیب شروع شود.

مکان El Aguila

خروس بازی فارکرای 6

در منطقه Madrugada، کوهی در شمال شرقی Cortina Weather Station وجود دارد، درست در آن طرف رودخانه. به قله صعود کنید و زیپ لاینی را پیدا می کنید که شما را به فلات کوچکی می برد که به نظر می رسد کسی در آنجا کمپ زده است. جعبه با El Aguila نزدیک لبه صخره است و یک خروس تزئین شده داخل آن است.

مکان El Dorado

پیدا کردن El Dorado خیلی طول نمی کشد، اما باید صبر کنید تا حداقل ماموریت Yaran Story به عنوان Spur of the Moment را به پایان برسانید که می توانید آن را با صحبت کردن با یکی از شخصیت ها در رینگ خروس جنگی شروع کنید. این ماموریت شما را به یک پناهگاه زیرزمینی می برد، جایی که می توانید خروسی را پشت میز قصابی پیدا کنید. او را نجات دهید تا بتواند روز دیگر برایتان بجنگد.

مکان Acero

از Verdera در Lozania، به شمال شرقی بروید تا گاری ای را ببینید که بستنی می فروشد. از آنجا، به سمت چپ بروید و به دنبال کلبه ای با برزنت سبز رنگ روی آن بگردید. درست در مقابل این ساختمان، جعبه ای است که Acero درون آن است.

مکان Papacito

با حرکت در منطقه Valle De Oro، به Papacito دست پیدا می کنید. این خروس پرخاشگر حداقل برای یکی از حیوانات، Castillo National Zoo در بخش شمالی Balacera، مکان مناسبی است. می توانید در طول ماموریت Break the Chains که از Talia دریافت کرده اید، این خروس را بگیرید، اما قبل و بعد از آن ها می توانید به آنجا بروید. یک دیوار بزرگ سبز رنگ وجود دارد که باید در انتهای شمال شرقی باغ وحش از آن بالا بروید و به دسته ای از مرغ ها می رسید که در اطراف می چرخند. دوست جدید ما Papacito در بالای یکی از قفس های مرغ ها زیر سایه بان قرار دارد.

مکان El Pico

خروس بازی فارکرای 6

El Pico یک اتفاق بسیار خوب در مزرعه ای در جنوب Botanical Gardens of Yara را به همراه دارد. این مکان دوست داشتنی در Noventarmas، درست در غرب Cielo Gardens و درست در کنار جاده اصلی و بالای یک تپه کوچک است. با خانه آبی رنگی که دارد آن را تشخیص خواهید داد. به عقب برگردید تا El Pico را درست در کنار دروازه پیدا کنید.

مکان La Muerte Negra

در منطقه Cruz Del Salvador، شهر Segunda وجود دارد. در انتهای غربی این شهر، آن سوی برج بزرگ آبی و نارنجی، مزرعه کوچکی وجود دارد. La Muerte Negra در سمت جنوبی مزرعه در کنار حصار فلزی و قفس کوچکی بسته بندی شده است.

مکان El Fenix

زمانی که به سواحل شرقی Valle De Oro بروید و وارد Muerte Point شوید، El Fenix که از خاکستر بر می خیزد، دوباره متولد می شود. در سمت جنوبی Orquidea Villa، که در ضلع غربی Muerte Point است، یک مزرعه کوچک با چند خوک وجود دارد. شما به دنبال خوک ها نیستید، پس آن ها را نادیده بگیرید و وارد ساختمان کوچکی نزدیک جایی که ماشین پارک شده بروید تا El Fenix را آزاد کنید.

مکان Hermoso

در سفر به منطقه El Este، باید Hermoso را از Bonilla Farm که در انتهای غربی مزارع Savannah در Sierra Perdida است، آزاد کنید. مجموعه ای از طویله ها و قفسه ها وجود دارند که می توانید آن ها را چک کنید، اما Hermoso در آن قفسی است که برچسب ۱# دارد.

مکان La Bala de Plata

این خروس دوست داشتنی در مزرعه ای در Sierra Perdida، این بار در Alvarez Farm در ساحل Vacia پیدا می شود. می توانید به عنوان بخشی از Yaran Story Man’s Best Enemy مستقیماً وارد این منطقه شوید. در جاده یک تریلری وجود دارد که به ماشینی وصل نیست و La Bala de Plata پشت آن آویزان شده است.

مکان El Huevo

خروس بازی فارکرای 6

El Huevo باید از La Joya Local PDP Offices در La Joya، که درست در جنوب غربی Mirador Cape است بیرون بیاید. شما باید وارد شوید و یا روی زمین یا از طریق پشت بام به طبقه دوم بروید و دوست جدیدتان را بیرون بیاورید.

مکان El Gallo Magnifico

به دست آوردن El Gallo Magnifico خیلی ساده است و زمانی که ماموریت Everything to Lose Yaran Story را شروع کنید، امکان ندارد آن را از دست بدهید، این ماموریت با صحبت با Petra آغاز می شود. به عنوان بخشی از این ماموریت، شما باید به Arrese Farm در Fernando Valley بروید که در آنجا خود Arrese، دوست شما یعنی El Gallo Magnifico را به شما می دهد تا او را به مکان امنی ببرید. او در کلبه ای نزدیک خانه است که قفل شده است، اما کلید خانه در خانه اصلی است. فقط به Arrese نگویید که خروسش در چه دردسری افتاده است.

مکان La Bestia Blanca

به دست آوردن آخرین خروسی که به فهرست بازی های جنگی کوچک خود اضافه می کنید ممکن است سخت ترین کار باشد. La Bestia Blanca در Esperanza در Casas del Lodo Residence نگهداری می شود، که در انتهای غربی شهر و در Roja Bay قرار دارد. می توانید صبر کنید تا با انجام Treasure Hunt که The Last One to Leave نام دارد دقیقاً به این نقطه بروید، یا به دنبال خانه آبی روشنی روی صخره بگردید. در هر صورت، وارد خانه شوید و La Bestia Blanca را از آشپزخانه نجات دهید. درحالیکه همه خروس ها را در لیستتان دارید و برای نابودی حریفان در حال حرکت هستید، قفل جایزه و دستاورد Recrooster باز می شود.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =