معرفی و بررسی بازی Fat Princess Adventures انحصاری پلی استیشن ۴

Fat Princess Adventures

با همه ی توضیحاتی که گفته شد در مجموع باید این چنین گفت که بازی Fat Princess یک بازی جذاب و دوست داشتنی است و عرضه ی نسخه ی Fat Princess Adventures برای کسانی که نسخه ی اولیه را تجربه کردند، خبر خوشحال کننده ای خواهد بود.

Fat Princess Adventures
Fat Princess AdventuresFat Princess Adventures

معرفی و بررسی بازی Fat Princess Adventures انحصاری پلی استیشن ۴

در کنفرانس Play Station Experience 2015  سونی بیان کرد که اکنون بازی Fat Princess Adventures در اختیار کاربران کنسول پلی استیشن ۴ قرار گرفته است. نسخه ی اول بازی Fat Princess در سال ۲۰۰۹ میلادی توسط شرکت تایتان گیمز برای کنسول های پلی استیشن ۳ و پی اس پی منتشر شد. اکنون بعد از ۶ سال، کمپانی تایتان گیمز که با نام فان بیتس اینتراکتیو شناخته می شود در کنفرانس پلی استیشن اکسپرینس ۲۰۱۵ بیان کرد که  اکنون ادامه ی  این بازی با نام Fat Princess Adventures بر روی کنسول پلی استیشن ۴ در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در این بازی مانند نسخه های قبلی خود، بازیکنان می توانند گروه های ۴ نفری، به صورت افلاین و یا آنلاین Co_op در رقابت ها شرکت کنند و برای یک ماجرا جویی آماده شوند و هیولا ها را نابود کنند و به نجات شاهزاده خانم ها بپردازند و بر ملکه ی ناراحت بد، پیروز شوند. این بازی قابلیت این را دارد که در سبک استراتژیک مدیریتی با تاکتیک موفق شود چون گرافیک انیمیشنی زیبایی دارد و هم چنین روایت ها و رقابت های جذابی را در خود جا ی داده است. و شما در این بازی می توانید کاراکتر خود را انتخاب کنید. ۴ کلاس گوناگون در بازی وجود دارد که نام آن ها Archer _warrior _Mage _Engineer است که هر کدام از آن ها قابلیت های مختص به خود را دارند و شما با تغییر کلاه خود می توانید کلاس کاراکتر خود را عوض کنید و با ادامه در طول بازی کاراکتر خود را ارتقا دهید.

اگر شما بازی Fat Princess Adventures را در هفته ی اولی که عرضه می شود، بخرید می توانید اسلحه ها و آیتم هایی را به صورت رایگان دریافت کنید.

بهتر است کمی بیشتر با نسخه ی اول بازی به نام  Fat Princess آشنا شویم.

این بازی برای بازی کردن یک نفر و ۳۲ نفر در حالت Multiplayer طراحی و ساخته شده است. در بازی حالت های گوناگونی وجود دارد اما موضوع اصلی بازی در مورد دزدیدن شاهزاده های چاق و دوست دار کیک است و هم چنین یک جنگ نا تمام بین پادشاهی آبی ها و قرمز ها است. در واقع هنگامی که شما بازی را آغاز می کنید هدفتان، آزاد کردن شاهزاده ها است و شما در قلمروی خود هستید و شاهزاده ی مورد نظر شما در قلعه ی رو به رو یی شما قرار دارد. تصمیم شما این است که در طی ۸ نقشه ی موجود در بازی به قلعه ی رو به رو یی هجوم ببرید و شاهزاده ی مورد نظر را آزاد  کنید و با خود به خانه می آورید و تا زمانی که می توانید شاهزاده ی خود و شاهزاده ی رقیب خود را در آن جا نگه داری می کنید. با این توضیحاتی که گفته شد شاید به نظر برسد که کار شما ساده و راحت است اما این طور نیست.

در هر قلمرو ۵ دستگاه پمپاژ کلاه قرار دارد که هر کلاه از این ۵ کلاس را بپوشید می توانید در قالب یکی از کلاس های Priest _Warrior _Mage _Worker _Ranger به ادامه ی بازی بپردازید و این کار باعث می شود که مسئولیت هر شخص معلوم باشد. نکته ی مثبتی که در بازی شما شاهد هستید این است که بالانس و هماهنگی خوبی بین همه ی کلاس ها وجود دارد و هم چنین می توان با ادامه ی بازی، کلاس های خود تان را ارتقا دهید و کارهای دیگری را هم با آن ها انجام دهید.

Fat Princess Adventures
Fat Princess Adventures

با گرافیک کارتونی که این بازی  دارد،شما در شروع بازی فکر می کنید که این یک بازی کودکانه است اما هنگامی که شاهد هجوم یک Warrior به یک Mage هستید و خونی که در کنار آن ها روی زمین می ریزد تازه متوجه پیچیدگی دنیای بازی می شوید. و هنگامی که در پیرامون شما نبرد سختی بین پادشاهی آبی و قرمز ها وجود دارد، شما تلاش می کنید که به قلعه ی رو به رو که قلعه ی دشمن است بروید و شاهزاده ی خود را به خانه بر گردانید. اما اگر دشمنان شما زیرک باشند از شاهزاده ی شما با خوردن کیک های فراوان پذیرایی می کنند. شاهزاده ی شما  با خوردن همه ی کیک ها چاق و چاق تر می شود که همه ی این ها باعث می شود که شاهزاده ی شما سنگین وزن و چاق تر شد و شما برای حرکت دادن او به تعداد افراد بیشتری نیاز داشته باشید و باعث کند تر شدن  بردن شاهزاده خانم به قلعه ی خود می شود. بنا بر این شما هم تا می توانید باید شاهزاده ی دشمن را وادار به خوردن کیک کنید تا چاق و سنگین وزن شود.

با گذشت زمان شما از عهده ی جنگ ها بر می آیید، جوایزی را نیز دریافت می کنید و پس از این که امتیاز های شما و مهارت های شما در بازی بیشتر می شود. حالت های زیادی مانند رنگ پوست و مدل مو و… در قسمتی به نام Get Fabulous در اختیار تان قرار می گیرد تا بتوانید کاراکتر و شخصیت خودتان را بسازید.

علاوه بر همه ی این ها بازی Fat Princess دارای نقشه ها یی خیلی زیبا و جذاب است. هم چنین نقشه های موجود در بازی از بالانس خوبی بر خوردار هستند و این باعث بهتر شدن بازی می شود و هیچ گروهی به گروه دیگر برتری ندارد.

هم چنین علاوه بر قسمت جذاب Multiplayer بازی Fat Princess شامل قسمت  Single player هم است که روایت گر داستان دو شاهزاده است که هیچ زمانی نمی توانند از خوردن کیک دست بردارند. این قسمت دارای ۷ مرحله است.

البته قسمت دیگری به نام Gladiate نیز وجود دارد که شما شخصیت خودتان را می سازید و به محیطی که دشمنان پشت سر هم به سمت شما هجوم می آورند، وارد می شوید و مسئولیت شما این است که دشمنان را از بین ببرید و خودتان را زنده نگه دارید.

با همه ی توضیحاتی که گفته شد در مجموع باید این چنین گفت که بازی Fat Princess یک بازی جذاب و دوست داشتنی است و عرضه ی نسخه ی Fat Princess Adventures برای کسانی که نسخه ی اولیه را تجربه کردند، خبر خوشحال کننده ای خواهد بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 8 =