معرفی و بررسی ۱۰ بازیکن برتر برزیلی FIFA 20

FIFA 20

کاسمیرو در FIFA 20 با آمار میزان پرخاشگری ۹۰، قدرت ۹۰، استقامت ۸۹ و قدرت شوت ۸۸ حضور دارد که آماری بسیار عالی برای این پست محسوب می شود. قیمت فعلی این بازیکن برزیلی تیم رئال مادرید ۵۶.۷ میلیون پوند بوده که رئالی ها برای آزاد سازی او بند ۱۲۰.۵ میلیون پوندی قرار داده اند که نشان از کیفیت بالای این بازیکن دارد.

FIFA 20
FIFA 20

بازی فیفا ۲۰ از زمان ارائه اش حتی بیشتر از نسخه های قبلی این بازی فروش داشته و توانسته طرفداران بیشتری را نیز برای خود جذب کند. نزدیک شدن هر چه بیشتر گرافیک این بازی به واقعیت و قرار گرفتن شادی های پس از گل و هیجاناتی از این قبیل در جریان بازی باعث شده تا کاربران در هنگام حضور در فضای آن با هیجان بیشتری مشغول به بازی شده و لذت بیشتری را نیز تجربه نمایند.

در همه سال هایی که بازی فیفا را شاهد بوده ایم، برزیلی ها نقشی اساسی و پررنگ در آن داشته اند و همیشه بازیکنان برزیل گزینه های بسیار خوبی برای خرید در بازی فیفا بوده اند. FIFA ۲۰ هم از این گزینه مستثنی نبوده و ستاره های طلایی این نسخه هم بیشتر از میان برزیلی ها است. البته اگر رونالدو و مسی را کنار بگذاریم.

۱. نیمار جونیور

نیمار جونیور بازیکن برزیلی تیم پاریسن ژرمن فرانسه است که سابقه حضوری درخشان در ترکیب تیم بارسلونا را نیز دارد و در سال های اخیر زمزمه های بازگشت این بازیکن به بارسلونا نیز طنین انداز شده است. این بازیکن همیشه یکی از محبوب ترین بازیکنان چه در بازی فیفا ۲۰ و چه در دنیای واقعی فوتبال بوده است.

از حاشیه ها و جنجال هایی بزرگی که گریبانگیر نیمار می شود که بگذریم، تیپ ظاهری و استایل این بازیکن نیز طرفداران بسیار زیادی در بین فوتبال دوستان دارد.

اگر به دنبال یکی از بهترین بازیکنان برای تیم خود در فیفا ۲۰ هستید، بهترین آن ها نیمار جونیور است. این بازیکن ۲۷ ساله در رده بندی امتیازی سومین بازیکن برتر فیفا ۲۰ نیز در پست وینگر لقب گرفته است. البته برای خرید نیمار کمی باید سر کیسه را شل کرده و هزینه زیادی بابت او بپردازید.

پاریسن ژرمنی ها در دنیای واقعی فوتبال نیز با کشمکش های فراوان به این راحتی ها هر پیشنهادی را برای انتقال نیمار قبول نکرده و ترجیح می دهند به هر قیمتی شده این بازیکن را در تیم خود حفظ کنند.

نیمار ۲۷ ساله در بازی فیفا ۲۰ با امتیاز دریبلینگ ۹۶، چابکی ۹۶ و کنترل توپ ۹۵ ظاهر شده است که بهترین آمار برای یک وینگر در این بازی محسوب می شود.

ارزش قرارداد فعلی این بازیکن ۹۵ میلیون پوند بوده که بند آزاد سازی وی نیز ۱۷۵.۷ میلیون پوند است که هر تیمی در دنیا توانایی پرداخت چنین مبالغی را برای خرید یک بازیکن ندارد. این میزان حتی از بودجه برخی باشگاه های بزرگ نیز بیشتر است.

چابکی و دریبلینگ ۹۶ نیمار باعث می شود که هیچ مدافعی تمایلی به حضور در مقابل او را نداشته و نیمار این قدرت را دارد که هر مدافعی را پشت سر بگذارد. برای بردن با نیمار فقط کافی است توپ را در زمین حریف به او بسپارید و خیال خود را راحت کنید.

۲. آلیسون بکر

برزیل با اینکه همیشه در خط حمله و نیروی تهاجمی دارای بازیکنان به نام  و بزرگی بوده است، در خط دفاعی و دروازه‌ بان نیز همیشه نام های بزرگی در فوتبال این کشور درخشیده اند. در خط دروازه یکی از بهترین های جهان را برزیلی ها در اختیار دارند که چندی پیش در مراسم سالیانه توپ طلا در تیم منتخب جهان در سال ۲۰۱۹ نیز قرار گرفت. آلیسون بکر دروازه بانی است که با وجود او خیال خود را از دروازه خود راحت نموده و پیروزی های خود را یکی پس از دیگری جشن خواهید گرفت. همانطور که باشگاه لیورپول بعد از آمدن وی در حال درو کردن یکی پس از دیگری جام ها می باشد.

آلیسون بکر دروازه‌بان ۲۶ ساله برزیلی در باشگاه بزرگ لیورپول توپ می زند که سال گذشته با این تیم به قهرمانی جام باشگاه های اروپا نیز رسیده است. وی در پست دروازه‌بانی با رفلکس بدنی ۸۹ و قدرت پا بو توپ ۸۵ و شیرجه ۸۵ یکی از بهترین ها در بازی فیفا ۲۰ است.

ارزش فعلی قرارداد این بازیکن ۵۲.۲ میلیون پوند است که بند آزادسازی وی نیز ۱۰۰.۵ میلیون پوند در نظر گرفته شده است که برای یک دروازه‌بان عدد بسیار بالایی محسوب می شود. قیمت این بازیکن در کنسول بازی پلی استیشن ۴  ۳۹.۵k و در ایکس باکس وان هم ۴۰.۲۵k درج شده است.

در فیفا ۲۰ احتمالاً بهتر از آلیسون را برای پست دروازه‌بانی پیدا نخواهید کرد. او در حال حاضر هم در این بازی و هم در واقعیت در اوج دوران بازیگری خود قرار گرفته و چندی پیش به عنوان بهترین دروازه‌بان لیگ برتر انگلیس نیز شناخته شد که باعث بالاتر رفتن قیمت وی نیز شده است.

۳. ادرسون

جالب است که سومین نفر این لیست ۱۰ نفره برزیلی نیز یکی دروازه‌بان آماده و قبراق دیگر است. ادرسون ۲۵ ساله در سال های اخیر در ترکیب منچستر سیتی  و تیم ملی برزیل بسیار عالی ظاهر شده است. وی به طور کامل توانسته است اعتماد پپ گواردیولا را کسب نموده و بهترین سیوها را برای این تیم رقم بزند.

ادرسون را در فیفا ۲۰ با مشخصات رفلکس بدنی ۸۸، شیرجه ۸۶ و به لطف حضور پپ گواردیولا در باشگاه منچسترسیتی پا به توپ ۹۳ خواهید یافت که باز برای یک دروازه‌ بان آمار بسیار خوبی محسوب می شود و ادرسون را از بسیاری از دروازه‌ بانان دیگر بالاتر قرار داده است.
ارزش فعلی این بازیکن ۴۹.۱ میلیون پوند بوده و منچستری ها برای آزاد سازی وی بند قرار داد ۹۴.۴ میلیون پوندی در نظر گرفته اند. دستمزد هفتگی ادرسون در این تیم ۱۶۷۰۰۰ پوند می باشد.

اگر شما تمایل دارید بازی تیکی تاکای پپ گواردیولا را در زمین به اجرا بگذارید، نیاز به دروازه‌بانی خواهید داشت که قدرت بازی با پای بسیار بالایی داشته باشد. ادرسون این کیفیت را به بهترین شکل برای شما به اجرا خواهد گذاشت.

FIFA 20
FIFA 20

۴. کاسمیرو

هر چقدر هم که بخواهیم از کاسمیرو انتقاد کنیم او باز عالی بازی می کند و تعریف همه مربیان رئال مادرید را برای خود خریده است. هرچند او بهترین مدافع جهان نیست اما قطعاً از کاسمیرو می توان به عنوان یکی از بهترین های جهان یاد کرد که در فیفا ۲۰ هم این امر ثابت می شود.

کاسمیرو در FIFA 20 با آمار میزان پرخاشگری ۹۰، قدرت ۹۰، استقامت ۸۹ و قدرت شوت ۸۸ حضور دارد که آماری بسیار عالی برای این پست محسوب می شود. قیمت فعلی این بازیکن برزیلی تیم رئال مادرید ۵۶.۷ میلیون پوند بوده که رئالی ها برای آزادسازی او بند ۱۲۰.۵ میلیون پوندی قرار داده اند که نشان از کیفیت بالای این بازیکن دارد. کاسمیرو را می توان یک هیولای بزرگ از نظر قدرت بدنی در فیفا ۲۰ دانست که هر تیمی با داشتن وی کمربند میانی تیمش را قرص و محکم خواهد نمود.

۵. روبرتو فیرمینیو

دریبلینگ ۸۹، کنترل توپ ۸۹، استقامت و قدرت بدنی ۸۸، سرعت واکنش ۸۸ آماری بس خیره کننده و عالی برای این مهاجم برزیلی است. او تمام خصوصیات عالی یک بازیکن برزیلی اعم از دریبلینگ خوب و شم گلزنی بالا را دارد و این امر را به خوبی در لیورپول به اثبات رسانده است.

فیرمینیو ۲۷ ساله در حال حاضر با قرار دادی ۴۸.۲ میلیون پوندی عضو تیم لیورپول انگلیس بوده و بند آزاد سازی وی در این تیم نیز ۸۹.۱ میلیون پوند لحاظ شده است. اگر به ترکیب و بازی های وی در چند سال اخیر در باشگاه لیورپول و تیم ملی برزیل نگاه کنید، هیچگاه از این خرید خود پشیمان نخواهید شد. فیرمینیو حتی با یک چشم نیز می تواند دروازه حریفان را پیدا نموده و توپ را درون دروازه آنها قرار دهد.

۶. تیاگو سیلوا

بازیکن ۳۴ ساله باشگاه پاریسن ژرمن فرانسه اصلاً قصد پیر شدن و خداحافظی از دنیای فوتبال را نداشته که هیچ روز به روز نیز شاهد بهتر شدن این بازیکن در ترکیب باشگاه پی اس جی هستیم. تیاگو یک مدافع مستحکم با قدرت ضربه ۹۰، پرش ۹۰، قدرت دفاعی ۸۸ و نبرد تن به تن ۸۸ است که در سن ۳۴ سالگی آماری بسیار درخشان برای یک بازیکن در FIFA 20 محسوب می شود.

هر چند در دید اول شاید ۳۴ سالگی وی در ذوق شما زده و خیلی تمایلی به این خرید نشان ندهید، اما تیاگو در هر ترکیبی می تواند کمک کننده و عالی ظاهر شود. قدرت بدنی بالای وی بعد از گذشت این همه مدت از حضور وی در سطح اول فوتبال جهان هنوز هم او را در بین بازیکنان برزیلی یکی از اسطوره ها قرار داده است.

۷. فرناندینیو

فرناندینیو نیز یکی دیگر از بازیکنان ۳۴ ساله عالی برزیلی ها است. وی در باشگاه منچستر سیتی یکی از تاثیرگذارترین ها محسوب شده و پپ گواردیولا به داشتن این بازیکن می بالد. ارزش فعلی این بازیکن در منچسترسیتی ۱۷.۶ میلیون پوند است که آنها برای آزاد سازی این بازیکن بند رهایی ۵۴.۹ میلیون پوندی قرار داده اند که برای یک بازیکن ۳۴ ساله عدد بالایی محسوب می شود. دستمزد هفتگی فرناندینیو در باشگاه منچستر سیتی ۱۸۰ هزار پوند در هفته می باشد. این بازیکن در طول سه سال گذشته یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان در پیروزی ها و موفقیت های منچستر سیتی بوده و گواردیولا نیز بارها این نکته را در مصاحبه های خود بیان کرده است.

۸. مارکینیوش

مارکینیوش ۲۵ ساله جمع برزیلی های تیم پاریسن ژرمن فرانسه را جمع کرده است تا آنها در هر یک از خطوط خود در زمین یک برزیلی را در ترکیب داشته باشند. بازی های فوق العاده این بازیکن در ترکیب پاریسن ژرمن وی را یکی از بهترین برزیلی ها در FIFA 20 نموده است که با توجه به سن کمی که این بازیکن دارد می تواند در آینده عصای دست شما در ترکیب باشد. البته از پول سازی و درآمد زایی این بازیکن آینده دار برزیلی نیز نمی توان گذشت. ارزش فعلی مارکینیوش در پی اس جی ۴۶.۴ میلیون پوند بوده که بند آزادسازی وی نیز ۸۹.۲ میلیون پوند است. اگر امباپه اعجوبه را از میان لیست بازیکنان جوان خط بزنیم، این ارقام برای یک بازیکن ۲۵ ساله بسیار عالی هستند.

۹. فابینیو

فابینیو مدافع و هافبک دفاعی با اخلاق و تأثیر گذار یورگن کلوپ در سال های اخیر در باشگاه لیورپول انگلیس بوده است. هر وقت وی در ترکیب لیورپول حضور داشته طراوت  و شادابی به خط میانی و خط دفاعی این تیم تزریق شده و خیال کلوپ از عقب زمین تیم خود راحت بوده است. فابینیو با قراردادی ۴۵.۵ میلیون پوندی راهی لیورپول شده که برای یک بازیکن ۲۵ ساله عددی بزرگ محسوب می شود. لیورپول برای فروش فابینیو عدد بسیار عجیب و غریب ۶۷.۵ میلیون پوند را لحاظ نموده که نشان از اعتماد بالای کلوپ به این بازیکن در ترکیب لیورپول دارد.

۱۰. کوتینیو

رفتن کوتینیو از لیورپول به بارسلونا قطعاً به ضرر این بازیکن تمام شد و وی یک دوره فوق العاده طلایی باشگاه لیورپول را از دست داد. خریدی که بارسایی ها با سر و صدای زیاد آن را انجام دادند و در نهایت چاره ای جز انتقال قرضی وی به بایرن مونیخ را نیز نداشتند.

کوتینیو در ترکیب بارسلونا به قدری نا هماهنگ ظاهر شد که والورده بالاخره به این انتقال قرضی تن داد. البته امسال را می توان سال احیای دوباره کوتینیو قلمداد کرد. او در ترکیب بایرن مونیخ عالی ظاهر شده و امتیازهای وی نیز به این ترتیب در فیفا ۲۰ در حال رشد می باشد. هر چند نام کوتینیو در لیست ۱۰ نفره بهترین بازیکنان برزیلی فیفا ۲۰ در رده دهم قرار گرفت، اما برای سال آینده احتمال این رتبه دوباره برای او بهتر خواهد شد. در حال حاضر بایرنی ها به دنبال دائمی کردن قرارداد کوتینیو ۲۷ ساله در ترکیب خود بوده و چندی پیش نیز شروع به مذاکرات لازم برای این امر را نموده اند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =