نحوه خرید و فروش بازیکن در فیفا ۲۲

خرید و فروش بازیکن فیفا 22

FIFA 22 شروع شده و هزاران کاربر در حال حاضر تیم های رویایی خود را در FIFA Ultimate Team می سازند. بنابراین نحوه خرید و فروش بازیکن در فیفا ۲۲ برای بهبود بیشتر تیم، بسیار مفید خواهد بود. در ادامه این مقاله از سایت مرکز خرید به راهنمای گام به گام خرید و فروش بازیکنان در بازار نقل و انتقالات پرداخته خواهد شد.

نحوه خرید بازیکنان در FIFA FUT 22

می توانید از دو روش اصلی استفاده کنید

بسته ها را باز کنید یا بازیکنانی که می خواهید را از بازار نقل و انتقالات خریداری کنید. روش اول، پرخطرترین روش است، زیرا شامل خرید بسته های کارتی موجود در فروشگاه بازی است، اما هیچ تضمینی نیست که بازیکنی که پیدا می کنید بهترین یا بدترین عملکرد را داشته باشد.

روش دوم بی شک امن ترین و مفیدترین روش است، زیرا به شما امکان می دهد دقیقاً بازیکن مورد نیاز خود را خریداری کنید. برای خرید یک یا چند بازیکن باید در منوی اصلی به حالت FUT بروید و سپس با استفاده از فیلترهای موجود در بازی، به جستجوی بازیکن مورد نظر بپردازید.

خرید و فروش بازیکن فیفا 22

پس از تائید، وارد صفحه ای با لیست کاملی از آیتم ها برای خرید می شوید که با فیلترهایی که قبلا تنظیم کردید، مطابقت دارد. در این نقطه، می توانید لیست را مرور کنید تا بازیکن هدف را با ویژگی هایی که مشخص شده پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که هر کارت روی صفحه نمایش یک تایمر دارد: زمان باقی مانده پیش از انقضای کارت را نشان می دهد، در صورتی که قبل از انقضا خریداری نشود، از دسته قابل فروش خارج می شود. از دیگر ویژگی هایی که در این صفحه خواهید دید، قیمت هر بازیکن برای فروش، تعداد قراردادهای باقیمانده روی کارت آن و سبک کاری او است. بر اساس این ویژگی ها، می توانید انتخاب خود را بسنجید.

وقتی تصمیم گرفتید کدام کارت را بخرید، آن را انتخاب کرده و مشخص کنید که آیا می خواهید یک پیشنهاد مبلغ خرید ارائه دهید و پیشنهادتان در مقابل کاربران دیگر بررسی شود یا می خواهید کل مبلغ را مستقیما پرداخت کنید و بلافاصله به بازیکن دسترسی داشته باشید و زمان خرید کاربران دیگر را بسوزانید. به جز این موارد، تنها کاری که باید انجام دهید تائید عملیات و اضافه کردن بازیکن به تیم خود است. در نهایت، تعداد کلی اعتبارات مورد نیاز برای خرید از کیف پول مجازی شما کسر خواهد شد.

نحوه فروش بازیکن در FIFA 22

خرید و فروش بازیکن فیفا 22

برای فروش بازیکنی که دیگر به او نیاز ندارید یا نمی خواهید به خاطر او اعتباری کنار بگذارید، کافی است بازیکن مورد نظر را انتخاب کنید، منوی شعاعی را با فشردن کلید Square (مربع روی پلی استیشن) یا X (روی Xbox) باز کرده و لیست کردن آن کارت را انتخاب کنید.

قبل از تکمیل این عملیات، باید مدت زمان فروش و قیمت برای حراج یا خرید مستقیم را انتخاب کنید. زمانی که همه چیز تائید شد، این کارت دیگر در دسترس شما نیست؛ با این حال، در صورتی که محدودیت زمانی تعیین شده برای فروش منقضی شود، ورزشکار به عنوان بخشی از گروه شما به تیم باز می گردد.

خرید و فروش بازیکن فیفا 22

یادآوری می کنیم که اگر موفق به فروش بازیکن شدید، %۵ مبلغ پرداختی توسط خریدار توسط EA برداشت شده و %۹۵ دیگر در اعتبار شما باقی می ماند؛ بنابراین حواستان به تنظیم قیمت باشد تا راضی باشید، جزئیات دقیق و حداقل و حداکثر محدودیت قیمتی که مشخصه هر کارت در بازی است را در نظر بگیرید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − سه =