اخبار بازی های پلی استیشن, اخبار بازی های نینتندو سوئیچ, بلاگ, پلی استیشن, نینتندو سوئیچ

در بازی football champing می توانید ورزشگاه را از اوا طراحی کنید

football champing

یکی از مواردی که در football champing می تواند بسیار مهیج باشد این است که شما قادر هستید بازی را تماشا کنید در این حالت نمی توانید در زمین بازی کنید.

football champing

football champing

در بازی football champing می توانید ورزشگاه را از اوا طراحی کنید

در football champing شما می توانید یک تیم فوتبال را از ابتدا گرد آوری کنید. حتی بیشتر از جمع آوری تیم فوتبال در این بازی می توانید کار انجام دهید شما در این برنامه قدرت این را هم دارید که ورزشگاه فوتبال را نیز از اول طراحی کنید و بسازید.
این بازی را می توان از ان دسته بازی هایی دانست که برای اجرا بر روی گوشی های موبایل و سیستم عامل اندروید طراحی شده اند. اگر گوشی شما اندروید است می توانید به طور رایگان این بازی را از گوگل پلی دانلود کنید و از انجام آن لذت ببرید.
به این نکته توجه کنید با این که این بازی به صورت بدون پول ارائه شده و برای آن احتیاج نیست پرداختی صورت بگیرد اما درون بازی برای بخش هایی از بازی مجبورید که هزینه کنید و آن را بخرید. پس نمی توان گفت کالا بازی بدون پولی است.
در مورد سازندگان football champing بخواهیم بگوییم به کمپانی Sublinet باید اشاره کنیم از تجربه خوبی در ساخت بازی هایی برا موبایل و اندروید برخوردار است. از نکات قابل توجه این بازی می توان به این مورد اشاره کرد که نسخه فارسی آن هم در بازار موجود است.
در ایران شرکتی به نام بازی لاین توانسته کاری کند که باعث تحسین علاقه مندان به فوتبال شده است. گفتیم که در این بازی برای پرداخت میان برنامه ای احتیاج به خرید بخش و آیتم داریم و پرداخت از طریق گوگل پلی برای همگان امکان پذیر نیست که با اعمال تحریم های جدید پرداخت گوگل پلی برای کاربران ایرانی ممکن است از غیر فعال شود.
کار تحسین بر انگیز تیم بازی لاین بود که توانست football champing باز طراحی کند و در آن همه ی گزینه ها را به زبان فارسی تبدیل کند این بازی را می توانید به راحتی هر چه تمام با زبان فارسی انجام دهید و کاملاً طبیعی است که در این حالت بازی برای شما خیلی راحت خواهد شد و لذت بیشتری را تجربه می کنید.
از مزیت های دیگری که نسخه باز طراحی شده توسط بازی لاین نسبت به نسخه اصلی دارد این مورد است که در این نسخه دیگر نیاز به گوگل پلی ندارید و می توانید به راحتی با استفاده از برنامه ایرانی بازار پرداخت خود را انجام دهید. به دلیل آن که این پرداخت توسط سایتی داخلی انجام می شود سرعت و امنیت بالاتری دارد. البته به این معنی نیست که پرداخت در برنامه اصلی امنیت ندارد.
شما به عنوان کاربر این برنامه در انجام آن اختیاراتی زیادی دارید. می توانید یک تیم را تشکیل دهید و تمام تجهیزات و نیازهایی را باید در اختیار داشته باشد به طور کامل برای تیم خود مهیا کنید. تیم تحت ندیریت شما بسیار حرفه ایست پس در تصمیم های خود دقت کافی را داشته باشید که با مشکلی رو به رو نشوید.
در این بازی علاوه بر مطالب که در بالا ذکر شد کسب درآمد تیم فوتبال خود را نیز باید لحاظ کنید. یعنی برای ساختم ورزشگاه و فراهم کردن دیگر نیازهای تیم به پول احتیاج دارید این پول را باید از راه هایی که در ادامه می گوییم به دست آورید.
راه کسب درآمد شما در این بازی راه اندازی غذاخوری ها و فروشگاه های بزرگی در یک منطقه تجاری است. فعالیت های شما در این مکان تجاری باعث می شود که بتوانید برای تیم فوتبال خود استادیوم خانگی بسازید و وسائل حمل و نقل مهیا کنید البته این دو از نیازهای کلی تیم شما است و در روند بازی شاهد نیازهای دیگری هم هستیم که باید مهیا کنید در ادامه به این نیازها اشاره خواهد شد.
این که تیم شما چه نیازهایی را دارد که باید برای رفعان ها تلاش کنید چیزی است که در هنگام شروع بازی توسط خود برنامه برای شما روشن می شود و از این بابت نگرانی نداشته باشید زیرا برای آن آموزش های مفیدی به شما ارائه خواهد شد.
از دیگر قابلیت هایی که این بازی را جذاب کرده است می توان به این مورد اشاره کرد که شما بعد از این که آموزش های لازم را دیدید و قبل از شروع بازی می توانید به صورت آزمایشی تیم خود را امتحان کنید تا مطمعن شوید قادر به انجام بازی هستند.
یکی از مواردی که در football champing می تواند بسیار مهیج باشد این است که شما قادر هستید بازی را تماشا کنید در این حالت نمی توانید در زمین بازی کنید تنها کاری که می توانید این است که با استراتژی های خاص خود تیم را هدایت کنید.
در این حالت توانایی تعویض بازیکنان داخل زمین و تغییر سبک بازی به شما داده شده است. به نوعی می توان گفت شما در نقش مربی تیم ظاهر می شوید و باید همه ی تلاش خود را به کار بگیرید که تیم شما به عنوان برنده از زمین خارج شود.
از دیگر قابلیت های این بازی می توان این مورد را نام برد که شما در این بازی می توانید با تیم های دیگر مسابقه برگذار کنید. این مسابقات به صورت گروهی انجام می شود. البته این گروه بندی با گروه بندی تیم های فوتبال به صورت عادی کمی متفاوت است.
در حال واقعی و عادی تیم های موجود در یک گروه به رقابت با یکدیگر می پردازند. این در حالی است که در این بازی تیم های موجود در یک گروه با هم هماهنگ هستند و هدف بردن و برنده شدن از گروه های دیگر است.
به این صورت که برای هر مسابقه از هر گروه یک تیم انتخاب می شود و مسابقه را شروع می کند. تعداد تیم های شرکت کننده در هر بازی ۳ است یعنی از ۳ گروه مختلف هستند. بعد از پایان بازی ها تیمی که بیشترین برد را داشته باشد به عنوان برنده اعلام می شود و امتیاز کسب می کند.
اما مسابقه به این جا ختم نمی شود در ادامه بازی, گروهی که توانسته باشد با تیم های خود بیشترین برد را به دست بیاورد به عنوان گروه برتر معرفی می شود و همه ی تیم های عضو این گروه امتیاز به دست می آورند.
همین طور که گفتیم این یک بازی فوتبالی است و شما به عنوان هدایتگر این تیم فوتبال بازی را انجام می دهید پس به این امر توجه کنید که بر اساس ماهیت فوتبال شما به طور پیش فرض در یک لیگ حضور دارید که کاملاً هم این حضور طبیعی است.
همچنین شما می توانید در یک سری از مسابقات شرکت کنید و با پیروز شدن در آن امتیاز کسب کنید و اندوخته تیم خود را افزایش دهید. البته پیروز شدن در این مسابقات به همین راحتی که گفته می شود نیست و باید استراتژی های منحصر به فردی را در هر مسابقه داشته باشید.
از نکات مهمی که در رابطه با این بازی باید به آن اشاره کرد این است که در این بازی زمانی که برای مسابقات لیگ و همچنین دیگر مسابقات به شما داده می شود کاملاً مناسب است و می توانید با توجه به زمان از تکنیک های بی شماری که در این بازی گذاشته شده است بهترین استفاده را داشته باشید.
در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که در این بازی می توانید از امکان بازی گروهی استفاده کنید در این خصوص ذکر این نکته الزامی است. در بازی های گروهی می توانید با تیم هایی که در یک گروه قرار گرفته اید چت کنید آن ها را راهنمایی کنید یا از آن ها مشورت بگیرید برای آن که در نهایت برنده نهایی را گروه اعلام می کنند. لازم به ذکر است که مدت زمان بازی گروهی ۲۴ بیشتر نیست.
همین نکته می تواند بسیار آموزنده باشد. متاسفانه همان طور که می دانیم کار گروهی در ایران به خوبی انجام نمی شود و اساساً با گروه مخالف هستند این بازی برای کودکان می تواند به عنوان آموزش مفیدی ارائه شود که شاهد افزایش کار گروهی در بین مردم باشیم.
به این موضوع اشاره کردیم که سازندگان بازی محیطی را برای شما فراهم کرده اند که در آن با راه اندازی کسب و کار درآمد باشگاه خود را تأمین کنید دانلود این قسمت از گیم بسیار کم حجم است و به طور رایگان به کاربر ارائه شده است.
از دیگر نیازهایی که تیم فوتبال شما دارد و باید به آن رسیدگی کنید این است که بازیکنانی که در زمین بازی مصدوم می شوند باید به بیمارستان مراجعه کنند پس تیم شما به بیمارستان هم احتیاج دارد.

football champing

football champing

دیگر نیاز تیم شما را می توان در این دید که این تیمی که شما مدیریت و هدایت آن را بر عهده دارید از تیم های مشهور و معروف است که طبیعتاً هوارادان زیادی را دارد با این تعداد از هواداران باید کانونی برای حمایت از آن ها وجود داشته باشد. پس کانون هواداران را از نیازهای مهم باشگاه بدانید و ان را فراموش نکنید.
همان طور که در مطالب بالا گفته شد این گیم از آن دسته بازی هایی نیست که شما به عنوان بازیکن در زمین بازی ظاهر شوید در این بازی نقش مدیریت را بر عهده دارید و بازی به صورت آنلاین پیش می رود.
اگر از طرفداران ورزش فوتبال هستید و از موبایل خود برای سرگرمی در اوغات بیکاری استفاده می کنید این بازی را از دست ندهید و مطمعن باشید می تواند برای شما یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =