معرفی و بررسی بازی رایگان Fortnite

Fortnite

بازی فورتنایت یکی از بازی های بسیار جذاب و مهیج ویدئویی است که همواره با استفاده از ترفند معرفی شده در جذب مخاطب خود توانسته تا هر روز کاربران و گیمر های بیشتری را در سراسر دنیا به سمت خود جذب کند.

 

Fortnite
Fortnite

Fortnite یک بازی کاملا رایگان ساخته ی Epic Games

شرکت مایکروسافت ، باندل کنسول ایکس باکس وان اس بازی Fortnite در سال ۲۰۱۷ را نمایان کرده است. مایکروسافت باعث شد رقیبی برای نینتندو و سونی باشد و این باندل برای زمان کوتاهی در اروپا فروخته شد. این بازی از شرکت معروف epic games که بیشتر مواقع با بازی gears of war شناخته شده است. بازی Fortnite طرفداران و خواهان زیادی دارد و با نشان دادن قابلیت battle royal گروه های زیادی را برای خود داشته است و بازیکن ها روز به روز زیادتر می شوند و تا حدودی ۲۰۰ میلیون نفر کاربر یا به عبارتی استفاده کننده دارد.

این بازی مود و حالت هایی به نام Standard edition با ارزش چهل دلار دارد و گران ترین آن ها Limited Edition که قیمت آن ۱۵۰ دلار است و تفاوت بین این مود ها در تعداد بازیکن ها و اسلحه های آن است و در مود battle royal، هیچ کدام از این مود ها مورد استفاده نیست و کارآیی ندارد. در مود battle royal از یک شیلد که شبیه و حالت بیس است محافظت و نگه داری و از حفاظ استفاده کنید که دور تا دور آن بکشید و یا از تله برای به دام انداختن دشمنان استفاده کنید که وقتی زامبی ها به سمت شما هجوم می آورند بیس شما سالم بماند، battle royal به دلیل رایگان یا همان مجانی بودنش کاربران زیادی را مختص خودش کرده است و به صورت دو نفره، چهار نفره یا حتی به تنهایی بازی کنید.

بازی به این صورت آغاز که با یک چتر نجات از یک اتوبوس فضایی به سمت پایین می آیید و از زمین سلاح ها و تجهیزات که وجود دارد را بر می دارید و باید تا آخر بازی زنده بمانید و در بازی برنده شوید و برای زودتر تمام کردن بازی باید در قسمتی که به شکل دایره ای سفید است، باشید و اگر کسی در دایره ی بنفش نباشد سلامتی او به خطر می افتد. گیم پلی در بازی Fortnite عالی، سریع، تند و جالب است و جذاببت خاص خود را دارد که خیلی هم مهم است و تفاوت دوم این بازی با دیگر بازی ها نیروی زیاد برای خراب کردن و ساختن در بازی است و هر چیزی مثل سنگ، درخت یا ساختمان های بزرگ را در که بازی هستند را خراب کنند و با آن ها چیز های جدید به دست بیاورید و وسایل جدید دیگری بسازید. تفاوت سوم این است که اگر شخصی را نابود کردید می توانید از وسایل او استفاده کنید.

حالا این سوال پیش می آید که آیا بازی فورتنایت خوب است؟ با وجود این که بازی محدودیت های خاص خود را دارد ارزش تست و بازی کردن را دارد. حتی گرافیک خوبی هم ندارد ولی به دلیل مجانی بودنش خیلی ها این بازی را انجام داده اند و طرفداران و خواهان زیادی دارد. مهم ترین چیزی که باعث می شود در بازی فورتنایت موفق شوید این است ک وقتی در تیمی یا گروهی بازی می کنید همکاری و تفاهم باعث می شود زودتر به پیروزی برسید و اگر هماهنگ نباشید شکست خواهید خورد. قسمت گرافیکی این بازی به شکل کارتونی خیلی جذاب و جالب طراحی شده است و رفتار های شخصیت های بازی خیلی زیبا و جالب نشان داده شده است و شما را شیفته ی خود می کند. در این بازی شاهزاده بریتانیا که از خواهان و طرفداران بازی، به شکل انیمیشن درست شده است .

Fortnite
Fortnite

در حالت Solo شما به تنهایی با ۹۹ بازیکن به جنگ و ستیز می پردازید. در حالت Dous شما می توانید از میان بازیکن ها یکی را انتخاب کنید و با ۱۰۰ نفر مبارزه کنید. در این بازی شما می توانید تقریبا همه چیز مثل دیوار ها، ماشین ها و خانه ها را ویران کنید. قبل از شروع بازی باید یکی از این سه حالت را که هر کدام از آن ها شکل خاصی در بازی را دارند، انتخاب کنید. این سه حالت عبارتند از: World ،Save The Creative ،Battle Royale

بازی Battle pass خیلی خوب و جالب است و در آن لباس های جدید و زیبا، جنگنده ها، تبر و آیتم های دیگر می دهد ولی همه ی این ها در قبال پول خرج کردن است ولی اثری در گیم پلی بازی ندارد. گیم پلی بازی به گونه ای طراحی شده که شما با چند بازی کن یک تیم یا گروه را تشکیل می دهید و با همکاری هم از قلعه ی خود در برابر بازیکن های دیگر محافظت کنید و وقتی مرحله ی اول تمام شد نوبت گروه یا تیم شما می شود تا به قلعه ی دشمن حمله کنید. قسمت یا بخش Battle Rayale خیلی دلنشین و جالب است و شما با بازیکن های دیگر در هر کجا که باشند به شکل آنلاین رقابت می کنید. البته این آنلاین بازی کردن خودش لذت و هیجان خاص خودش را دارد و اگر بازی به صورت گروهی یا دست جمعی باشد جذابیت بیشتری دارد و دو بازی Forthite ،Read Dead Redem در مرتبه و رتبه ی خود بیشترین طرفداران خود را دارد و در دل بازیکن ها جا گرفته اند و مورد تایید هستند .

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =