نحوه فعالسازی تأیید هویت دو عاملی فورتنایت

تأیید هویت دو عاملی فورتنایت

تأیید هویت دو عاملی فورتنایت یکی از ویژگی‌های اصلی کارهای Epic Games است که همه باید از آن مطلع باشند. این ویژگی راهی برای حفظ حسابتان در برابر هکرها و دزدان است. تأیید هویت دو عاملی شما را امن نگه داشته و اطمینان می‌دهد که تمامی پیشرفت‌هایی که به سختی در Fortnite به دست آورده‌ اید متعلق به شما خواهند بود.

این ویژگی با ارسال کد هنگام ورود شما به بازی کار می‌کند و باید قبل از انجام هر کاری کد را وارد کنید. اگر کدی نباشد، دسترسی به حسابتان امکان‌ پذیر نیست. از آنجایی که خودتان تنظیم می‌کنید که کد به کجا ارسال شود، هکرها نمی‌توانند به حسابتان نزدیک شوند. حتی اگر رمز عبورتان را داشته باشند نمی‌توانند به کد تأیید هویت دوعاملی دسترسی داشته و در نتیجه نمی‌توانند کاری کنند. تمام چترها، احساسات، اسکین ها و هر چیزی که در طول بازی به دست آورده‌ اید و برای آن هزینه کرده‌ اید، پشت دیوار محافظتی آنلاینی ایمن خواهد ماند.

با این کار نه تنها از همه‌ چیز محافظت می‌کنید، بلکه از موارد رایگانی بهره‌مند می‌شوید، Epic ایموجی Boogie Down را برای تنظیم احراز هویت دو عاملی در بتل رویال اهدا می‌کند. در حالی که اگر Save the World را بازی کنید، ۵۰ اسلات اسلحه، ۱۰ اسلات کوله‌ پشتی و یک Legendary Troll Stash Llama را دریافت خواهید کرد. استفاده از تأیید هویت دو عاملی برای حفاظت از حساب Fortnite بسیار آسان است، در ادامه مرکز خرید دات کام نحوه فعالسازی تأیید هویت دو عاملی Fortnite و محافظت از همه‌ چیز را برایتان ارائه داده است.

تأیید هویت دو عاملی فورتنایت چیست؟

تأیید هویت دو عاملی فورتنایت

تأیید هویت دوعاملی – یا به طور خلاصه ۲FA – راهی برای حفظ امنیت بیشتر حساب Fortnite شما است. از آنجایی که Fortnite بسیار محبوب است، همیشه افرادی هستند که تلاش می‌کنند حساب شما را هک کرده و به اسکین های محبوب دسترسی پیدا کنند، پس فعالسازی تأیید هویت دو عاملی برای جلوگیری از ورود مزاحمان و هکرها اجباری است.

روش کار آن به این صورت است که هرزمان کسی سعی کند از دستگاه جدیدی به حساب Fortnite شما دسترسی پیدا کند، باید کدی را وارد کند که Epic به دارنده حساب ارسال می‌کند تا ورود واقعی ثابت شود. این کدها می‌توانند از طریق ایمیل یا برنامه احراز هویت ارسال شود – هرطور که خودتان بخواهید. این بدان معنا است حساب شما کاملاً امن خواهد بود. البته تا زمانی که کد تأیید هویت دو عاملی منحصر به‌ فرد خود را به کسی ندهید.

نحوه فعالسازی تأیید هویت دو عاملی در Fortnite

برای فعالسازی تأیید هویت دو عاملی حساب Fortnite، کافی است به Fortnite.com/2FA بروید. وارد حساب Epic Games شوید و در زیر گزینه تغییر گذرواژه، باید گزینه‌هایی را برای فعالسازی تأیید هویت دو عاملی ایمیل یا تأیید هویت دو عاملی برنامه احراز هویت را مشاهده کنید. گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا تأیید هویت دو عاملی Fortnite فعال شود.

نحوه به دست آوردن ایموجی Boogie Down

تأیید هویت دو عاملی فورتنایت

با فعالسازی تأیید هویت دو عاملی در حسابتان، ایموجی Boogie Down را دریافت خواهید کرد، که از چندی پیش در دسترس قرار گرفته است. دفعه بعدی که وارد سیستم شدید، پاداشتان را دریافت خواهید کرد. پس اگر هنوز تأیید هویت دو عاملی Fortnite را فعال نکرده‌ اید، سریع این کار را کنید و ایموجی درون بازی را دریافت کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =