همه چیز درباره فصل ۸ فورتنایت

فصل 8 فورتنایت

مادامی‌ که به پایان فصل کنونی بازی نزدیک می‌شوید، سؤالی که بسیاری از ما می‌پرسیم این است که فصل ۸ فورتنایت چه زمانی شروع می‌شود؟ چه آیتم‌های جدیدی قرار است اضافه شود؟ و اینکه تیم Season 8 Battle Pass چه چیزی خواهد بود؟ مبارزه در مقابل بیگانگان که توسط Doctor Slone هدایت می‌شود و در حال حاضر در حال افزایش است، با مأموریت‌های اخیر شامل جاسوسی از مهاجمان و آماده کردن اقدامات متقابل برای استفاده حتمی علیه آن‌ها. Epic تأیید کرده که با اتمام فصل کنونی، حمله نیز پایان می‌یابد، اما بی‌شک قبل از اینکه فصل جدیدی در Fortnite راه‌ اندازی شود، سورپرایزهایی برای هفته‌های آخر دارند، پس فعلاً می‌توانیم تغییراتی که ممکن است بتوانیم در فصل جدید تجربه کنیم را حدس بزنیم.  در این مقاله هر چیزی که تاکنون فهمیده‌ ایم، از زمان عرضه فصل ۸ Fortnite تا هزینه بتل پس فصل ۸ را گردآوری کرده‌ ایم. به خاطر داشته باشید که به‌ روزرسانی‌های بیشتری در پی خواهد بود و همه‌ چیز در معرض تغییر است.

فصل هشتم بازی Fortnite چه زمانی شروع می‌شود؟

زمان عرضه فصل ۸ بازی Fortnite هنوز به‌ طور رسمی تأیید نشده است. اما بتل پس فصل ۷ سرنخ‌های خوبی به ما می‌دهد. طبق گفته وب‌ سایت Epic Games و همچنین پیام‌های درون بازی در صفحه بتل پس، مشخص شده است که بتل پس کنونی بازی Fortnite در تاریخ ۱۲ سپتامبر تمام می‌شود.

با توجه به اینکه فصل جدید بازی تنها چند ساعت پس از پایان بتل پس قبلی پخش می‌شود، به نظر می‌رسد فصل ۸ بازی Fortnite در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۱ آغاز می‌شود. اگرچه مدت زمان فصل ۷ مطابق با اکثر فصل‌های قبلی در نظر گرفته شده است، به خاطر داشته باشید که این فصل ممکن است تمدید شود. باید منتظر بمانیم تا تاریخ عرضه فصل ۸ بازی Fortnite قطعی شود.

بزرگ‌ترین تغییرات ایجاد شده در فصل ۸ بازی Fortnite چه خواهد بود؟

فصل 8 فورتنایت

اگرچه هیچ اطلاعاتی از تم یا ویژگی‌های خاص وجود ندارد، اما حداقل می‌توانیم چیزی که انتظار نداریم در فصل ۸ تغییر کند را نام ببریم: Battle Stars. Battle Stars زمانی که بخش ۱ Fortnite تمام شد، حذف شدند و اکنون در بخش ۲ فصل ۷ دوباره ظاهر شدند. سؤال این است: آیا این‌ها در فصل ۸ بازی هم باقی می‌مانند؟ با توجه به غیبت طولانی‌ مدت آن‌ها و معرفی پرشکوهشان در کانال رسمی Fortnite، بعید است که آن‌ها فقط یک فصل همراه ما باشند. به عبارت دیگر، احتمالاً می‌توانید با استفاده از Battle Stars که جمع‌ آوری کردید، جوایز بتل پس فصل ۸ Fortnite را به هر ترتیبی که بخواهید دریافت کنید.

هزینه بتل پس فصل ۸ Fortnite چقدر خواهد بود؟

فصل 8 فورتنایت

بازی Fortnite رایگان است، اما خرید بتل پس، پاداش‌های اضافی را برای شما به همراه دارد. احتمالاً بتل پس فصل ۸ Fortnite به مبلغ ۹۵۰ V-Bucks در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این بدان معنا است که کافی است کوچک‌ترین بسته V-BUCKS در فروشگاه Fortnite را خریداری کنید که ۷.۹۹ دلار/ ۶.۴۹ پوند قیمت دارد. با این کار می‌توانید ۱۰۰۰ V-Bucks دریافت کنید.

شروع اولیه با خرید ارتقاء Battle Bundle نیز ممکن است. با این کار بلافاصله به Tier 25 در بتل پس می‌رسید. انجام این کار ۲۸۰۰ V-Bucks برای شما هزینه دارد، که می‌توانید آن را با ۱۹.۹۹ دلار ۱۵.۹۹ پوند (۲۵۰۰ V-Bucks، به علاوه ۳۰۰ عدد رایگان) دریافت کنید.

اگر نمی‌خواهید پولی خرج کنید، همیشه می‌توانید Fortnite V-Bucks رایگان را برای بتل پس فصل ۸ Fortnite را دریافت کنید، اما در تله کلاه‌ برداری‌های آنلاین نیافتید! اگر می‌خواهید کمی V-Bucks را ذخیره کنید، به خاطر داشته باشید که تنها به ۹۵۰ عدد برای باز کردن بتل پس Fortnite بعدی که از ماه سپتامبر آغاز می‌شود نیاز دارید و این تنها چیزهایی است که ما درباره فصل ۸ Fortnite می‌دانیم.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 2 =