بزرگ‌ ترین تغییرات فصل ۸ فورتنایت

فصل 8 فورتنایت

سرانجام فصل ۸ فورتنایت از راه رسیده است و پس از ماه‌ها گمانه‌ زنی و نبرد با نیروهای بیگانه مهاجم خارج از سفینه مادر به پایان رسید. درست زمانی که آن سفینه بزرگ در حال تخریب شدن بود، پس از مدت زمانی طولانی مکعب‌ها/ Cubes مجدداً ظاهر شدند و سپس در میان آوارهای درون جزیره همانند باران بر زمین افتادند. تأثیر این مکعب‌ها بر دنیای فورتنایت فوری بوده و درگاه‌های شومی به سوی جهان سایدویز/ The Sideways باز نمودند و بدین ترتیب هیولاهای جدیدی جای بیگانگان را گرفتند. اگر می‌خواهید درباره بزرگ‌ترین تغییرات فصل ۸ بازی فورتنایت اطلاعات کسب کنید، باید بگوییم که سایت ما تمام جزئیاتی که لازم است بدانید را برایتان جمع‌ آوری کرده‌ است.

فصل ۸ بازی فورتنایت

دروازه‌ای به سایدویز باز شده است، در آنجا هیولاهای تاریک در کمین بازیکنان هستند و به آن‌ها حمله می‌کنند و همچنین جاذبه کم و محدودیت‌های ساختمانی مبارزه را پیچیده خواهند نمود. مشاهده خواهید کرد که در هر مسابقه یک گنبد بزرگ روی مکان‌های جالب Points of Interest به‌ طور تصادفی ظاهر می‌شود و بدین ترتیب آن مکان به عنوان منطقه سایدویز/ Sideways Zone شناخته می‌شود.

فصل 8 فورتنایت

در طول مسابقه آن مکان به همان شکل باقی می‌ماند و مملو از هیولاهای مختلف خواهد بود. شما همچنین درگاه‌های تاریکی را بر روی نقشه مشاهده خواهید کرد که با رنگ بنفش درخشان مشخص شده‌ اند و نزدیک شدن به هریک از این درگاه‌ها باعث ایجاد یک ناهنجاری معروف به Sideways Anomaly خواهد شد، بدین ترتیب شما زمان محدودی برای شکست دادن همه شیاطین و هیولاهایی که به سمتتان حمله می‌کنند خواهید داشت.

سلاح‌های جدید را در Cube Monster Parts بسازید

فصل 8 فورتنایت

تعدادی سلاح جدید از جمله رایفل سایدویز/ Sideways Rifle و مینی‌گان سایدویز/ Sideways Minigun به فصل هشتم بازی فورتنایت اضافه می‌شوند، که می‌توانید برای ارتقای این سلاح‌ها، آن‌ها را در Cube Monster Parts بسازید. مواد اولیه ساخت این سلاح‌ها فقط با شکست‌ دادن هیولاهای دنیای سایدویز به دست می‌آیند، فرقی نمی‌کند که در بخش Sideways Zones باشید یا در Sideways Anomalies، به هرحال برای به دست آوردن آن‌ها باید مبارزه نمایید. همچنین چند سلاح آماده (unvaulted weapons) مانند Automatic Sniper Rife و Harpoon Gun نیز در بازی وجود دارد و با پیشرفت در بازی تعدادی سلاح دیگر نیز در راه خواهد بود.

در اطراف جزیره مکان‌های سقوط سفینه مادر نیز وجود دارد

فصل 8 فورتنایت

اگرچه هیچیک از مناطق Points of Interest موجود در نقشه فورتنایت تغییر چندانی نداشته‌ اند، البته به‌ جز منطقه Corny Complex که به حالت پیش از حمله بازگشته است، اما مناطق وسیعی از جزیره توسط قطعاتی که از سفینه مادر بر زمین افتاده‌ اند، تخریب گشته‌ اند. علاوه بر اینکه این مناطق شامل منابع خوبی برای غارت کردن و سنگ‌های سایه/Shadow Stones (همان مکعب‌های شومی که قبلاً به آن‌ها اشاره نمودیم) هستند، همچنین تونل‌های بنفش رنگ درخشانی نیز در بالای آن‌ها وجود دارد که می‌توانید به درون آن‌ها بپرید و سپس پرواز نموده و به سرعت از بخشی به بخش دیگری از منطقه بروید.

سنگ‌های سایه بازمی‌گردند

فصل 8 فورتنایت

سنگ‌های سایه در واقع مکعب‌های بنفش رنگ کوچکی هستند که عمدتاً در اطراف محل خرابه‌ها یافت می‌شوند و می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید و به‌ طور موقت به یک شبح تبدیل شوید. با اینکه در این حالت نمی‌توانید از هیچ سلاحی استفاده کنید، اما تقریباً برای تمام رقبایتان نامرئی خواهید شد و می‌توانید از میان موانع عبور نمایید. این حالت پس از مدت زمان مشخصی از بین می‌رود، البته شما می‌توانید به صورت دستی زودتر از این حالت زودتر خارج شوید تا به صورت ناگهانی به رقبایتان حمله کنید.

مأموریت‌ها تغییر کرده‌ اند و پانچ کارت‌ها به بازی بازگشته‌ اند

فصل 8 فورتنایت

پانچ‌ کارت‌ ها به بازی برگشته‌ اند و علاوه بر ماموریت‌های فورتنایت از طریق این کارت‌ها نیز می‌توانید XP جمع کنید. انواع پانچ کارت‌های روزانه و هفتگی در بازی وجود دارند و همچنین پانچ‌ کارت‌های مخصوص شخصیت‌های غیرقابل بازی خاص نیز موجود هستند. می‌توانید مکان پانچ‌ کارت‌های شخصیت‌ها را به نقشه پین کنید تا در ابتدا آن‌ها را بیابید، بدین ترتیب می‌توانید خط مأموریت فردی آن‌ها را فعال نمایید.

حیات‌ وحش جدید مشاهده شده است

فصل 8 فورتنایت

در کنار گرازها، مرغ‌ها و گرگ‌هایی که از فصل‌های قبل با آن‌ها آشنا شدیم، کلاغ حیوان جدیدی است که در این جزیره زندگی می‌کند. هم‌ اکنون نمی‌دانیم که آیا آن‌ها از توانایی‌های خاصی به‌ جز پرواز کردن برخوردارند یا خیر، البته همین توانایی پرواز باعث می‌شود که شکار کردنشان سخت‌تر شود مگر اینکه منتظر بمانید تا ابتدا آن‌ها در جایی بنشینند. همچنین شایعاتی درباره بازگشت مجدد دایناسورها نیز پخش شده است، البته از زمانی که جزیره در حالت Primal قرار داشت تاکنون آن‌ها دیده نشده‌ اند.

شخصیت Tuna Fish را سفارشی‌ سازی کنید

فصل 8 فورتنایت

Tuna Fish شخصیت جدید قابل شخصی‌ سازی فصل هشتم بازی فورتنایت است که می‌توانید با پیدا کردن قوطی‌های رنگی قابل جمع‌آوری در مکان‌های خاصی در سراسر جزیره او را سفارشی‌ سازی کنید، البته یادتان باشد که برای این کار باید به منوی Paint A Tuna Fish بروید. همچنین به عنوان جایزه تصادفی از درون صندوقچه‌های گنج، جوهرهای رنگین‌ کمانی دریافت خواهید کرد و زمانی که سه جوهر مشابه رنگ بطری‌های رنگی پیدا کنید می‌توانید قفل آن استایل را باز نمایید، همچنین می‌توانید با پیدا کردن ۱۰ جوهر رنگین‌کمانی آن استایل شخصیت مورد نظرتان را باز نمایید.

ایستگاه‌های سرمایه‌ گذاری تلاش‌های جنگی را افزایش می‌دهند

فصل 8 فورتنایت

ایستگاه‌های سرمایه‌ گذاری در مناطق ساخت‌ و ساز ظاهر شده‌ اند، این ایستگاه‌ها جایی هستند که بازیکنان می‌توانند پول‌هایشان را برای کمک به کل جامعه واریز کنند. با این کار قفل ایستگاه‌های تورت/ Turret Stations برای مبارزه با هیولاهای سایدویز باز می‌شود. همچنین بازیکنان می‌توانند درباره ساخت سلاح‌های جدید تصمیم‌ گیری کنند. پس از اینکه پول‌هایتان را سرمایه‌ گذاری می‌کنید، درون ایستگاه فرآیند سرمایه‌ گذاری به شکل درصد برایتان به نمایش درمی‌آید.

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 11 =