بهترین مپ های کریتیو فورتنایت

مپ کریتیو فورتنایت

اگر در حالت کریتیو فورتنایت بازی می کنید با با مپ های کریتیو فورتنایت آشنایی داشته باشید. Fortnite Creative Mode ابزارهای بی نهایتی را برای هرچیزی که بازیکن می خواهد در بازی بسازد در اختیار او قرار می دهد. بازیکن با استفاده از اصول فیزیکی Fortnite، همراه با مجموعه ای از آیتم ها و ساختمان ها، آزاد است که تصورات خود را وارد جهان بازی کند. نتیجه این ویژگی بسیار چشمگیر است. نقشه بسیار خلاقانه و سرگرم کننده Fortnite همان چیزی است که بازیکن می تواند در حالت بسیار گسترده از آن استفاده کند. این مورد، از بازی های کاملا منحصر به فرد، بازسازی بازی های دیگر، تا ابزارهای آموزشی رقابتی را شامل می شوند. حالت خلاقانه حتی گاهی به حالت LTM ارتقاء پیدا می کند. بهترین نقشه های خلاقانه Fortnite می تواند به شما کمک کند تا در نحوه بازی خود پیشرفت کنید، یا فقط در Fortnite سرگرمی بیشتری داشته باشید.

اگر می خواهید از بتل رویال بیرون آمده و کمی استراحت کنید، هرگز زمان بهتری برای کشف بقیه بازی وجود نداشته است. رشد حالت خلاقانه بازی رایگان Fortnite را به یک پلتفرم عظیم برای تنوع بی پایانی از بازی ها تبدیل می کند. این نقشه ها نشانگر نبوغ سازندگان جامعه Fortnite بوده و جالب ترین کاربردهای حالت خلاقانه را نشان می دهند. مرکزخرید برخی از نقشه های خلاقانه Fortnite را که منحصر به فردترین هستند، به همراه نقشه های خلاقانه سرگرم کننده ای که می توانید برای بهبود عملکرد در بازی کمک کنند، آماده کرده و به شما ارائه کرده ایم.

بهترین مپ های کریتیو فورتنایت

۱- نقشه Prison Break

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Prison Break

این نقشه سطح گسترده Prison Break است. در واقع هزارتویی از اتاق های به هم پیوسته در داخل یک قلعه قدیمی است. شما بازی را داخل زندان، در پایین ساختمان شروع می کنید. شما و دوستانتان باید به آرامی از هر اتاق فرار کرده و به سمت دنیای بیرون بروید و حین حرکت پازل هایی را حل کنید. این مرحله، نمونه عالی بازیکنانی است که از دارایی Fortnite برای ایجاد چیزی کاملا متفاوت نسبت به خود بازی استفاده می کنند.

کد ورود: ۹۹۴۹-۸۹۷۷-۰۸۹۳

۲- نقشه Lordly Labyrinth

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Lordly Labyrinth

این یک هزارتوی عظیم و غول پیکر است. یک هزارتوی بسیار خوش ساخت است. واضح است که زمان و توجه خوبی روی طرح و اجرای آن قرار داده شده است. این نقشه جامع را می توان برای بازی با قایم موشک استفاده کرد، اما در عین حال مکانی عالی برای مسابقه های مرگ و میر قدیمی خوب است. این یک مفهوم نسبتاً ساده است، اما با مکانیک های Fortnite که در رأس آن بازی می شود، به عنوان یکی از بهترین نقشه های خلاقانه Fortnite، به خوبی عمل کرده است.

کد ورود: ۹۸۵۷-۹۲۸۲-۱۹۹۱

۳- نقشه Rollercoaster Escape

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Rollercoaster Escape

این نقشه، ترکیبی از پارکور و اتاق فرار است. این توالی از اتاق ها در سراسر آسمان قرار گرفته اند و یک ترن هوایی یا پازل های مختلفی را ایجاد می کند که باید از طریق آن در بازی پیشرفت کنید. این یک تجربه کاملا متفاوت نسبت به دیگر اتاق های فرار است و به خروج از الگوی کلاستروفوبیکی که معمولاً بر آن متکی هستند، کمک می کند. در عوض، بسیار باز است و بازیکنان باید بر بازتاب ها و رفلکس ها تکیه کنند تا راه خود به سمت بیرون را پیدا کرده و راه حل هایی برای معماها پیدا کنند. این یکی از خلاقانه ترین نقشه های سرگرم کننده Fortnite است که شما را از نظر ذهنی و فیزیکی به چالش می کشد.

کد ورود: ۶۷۰۳-۸۸۸۹-۱۰۳۶

۴- نقشه ATV Race

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه ATV Race

این نقشه خلاقانه سرگرم کننده یک مسیر مسابقه ای است که به دقت ساخته شده است. این نقشه دارای خطوط متعددی است که باعث می شود برای مسابقه با دوستان و همچنین آزمایش ها عالی باشد. این نقشه برای شما است تا در اطراف Golf Buggies بازی کنید و لذت ببرید. این نقشه از تله های بسیار و ابزارهای ویژه استفاده کرده تا آن را به تجربه ای آشفته و سرگرم کننده تبدیل کند. این، نمونه عالی سازندگانی است که از قطعات تصادفی موجودی های Fortnite برای به دست آوردن بهترین چیزها استفاده می کنند. یک بازگشت خوب به زمانی است که گزینه های خودرویی Fortnite بیشتر با شخصیت منحصر به فرد Fortnite مطابقت داشت تا ماشین های شیکی که در حال حاضر وجود دارند.

کد ورود: ۱۵۱۹-۳۹۸۴-۱۳۳۰

۵- نقشه Super Smash Bros

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Super Smash Bros

این نقشه خلاقانه، بازسازی مرحله ای از Super Smash Bros است و سعی دارد حس بازی ۱ نفره در مقابل ۱ نفره را در سری محبوب مبارزاتی بازآفرینی کند. سطح بالایی از جزئیات برای بازسازی در این صحنه به کار رفته است. درحالیکه در ثبت گیم پلی بازی Smash Bros بهترین نیست، اما بازهم سرگرم کننده است. این نقشه تا جایی که ممکن است شما را در Fortnite نزدیک می کند. جاذبه Smash Bros مانند لمس دیگری از یکی دیگر از نقشه های سرگرم کننده Fortnite است.

کد ورود: ۵۵۴۶-۹۹۴۲-۹۷۸۴

۶- نقشه Chateau Gulliard

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Chateau Gulliard

این نقشه، به طور کامل نقشه Chateau Guillard را از Overwatch بازسازی می کند. همچنین به خوبی از نظر فیزیکی و فقط با استفاده از منابع Fortnite امکان پذیر است. این یک بازسازی دوست داشتنی است. سازنده آن قوانینی به شما می دهد که می توانید تلاش کرده کنید تا حس بازی را مانند Overwatch نگه دارید. این نقشه بازسازی سرگرم کننده ای است و می توانید از پوسته ای استفاده کنید که به شما را به مجموعه شخصیت های متنوع Overwatch نزدیک است.

کد ورود: ۶۳۲۸-۴۷۶۱-۸۵۷۲

۷- نقشه Rainbow Road

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Rainbow Road

این نقشه خلاقانه یکی از نمادین ترین سطوح بازی را در یک نقشه خلاقانه Fortnite سرگرم کننده قرار می دهد. این یک بازسازی وفادارانه از Mario Kart’s Rainbow Road است. به طور خاص، این یک کپی از Rainbow Road از Super Mario Kart در Super Nintendo است. این نقشه از این کلاسیک می آید، اما بازی سه بعدی به این معنا نیست که جاده پیچ های تند و تیزی دارد. حتی تله هایی برای تقلید رفتار Thwomps در نسخه اصلی تنظیم شده است. شما در Golf Buggies مسابقه می دهید، هیچ Blue Shells وجود ندارد، اما به همان اندازه که به Mario Kart نزدیک است می توانید در Fortnite نزدیک شوید.

کد ورود: ۳۲۵۱-۳۲۹۹-۲۶۶۸

۸- نقشه Mega Wall Wars

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Mega Wall Wars

این نقشه خلاقانه سرگرم کننده مفهوم بسیار زیبایی دارد. منطقه شروع به ۸ بخش تقسیم می شود که با دیوارهای غول پیکر از هم جدا شده اند. بازیکنان دو دقیقه فرصت دارند تا هرآنچه که در منطقه پخش شده را جمع کنند. وقتی، زمان شما تمام شد، دیوارها فرو می ریزند. سپس همه بازیکنان، در وسط نقشه در کنار هم قرار می گیرند. با استفاده از چیزهایی که پیدا کرده اید، مبارزه می کنید تا تنها یک نفر باقی بماند. در این نقشه از فرمول بتل رویال از بازی اصلی Fortnite استفاده شده است، اما سریع تر و با حذف تمامی امکانات اضافی. هیچ مکانی برای پنهان شدن وجود ندارد. این یک ساده سازی سرگرم کننده از پویایی عادی بازی و راهی عالی برای کار روی بازی های تفنگی است.

کد ورود: ۴۹۶۷-۴۲۹۰-۴۱۷۷

۹- نقشه The Cube V3.4

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه The Cube V3.4

این یک مکعب فرار برای شما است تا با گروهی از دوستان بازی کنید. این مکعب یک هزارتوی پیچیده است. هر اتاق با تله ها، بوست ها و پازل ها پر شده است. در این نقشه از همه آیتم های موجود در Fortnite و روش های جدید و منحصر به فرد استفاده می کند تا این هزارتو را به یک تجربه کاملا سرگرم کننده تبدیل کند. زمانی که سعی می کنید از سالن های پیچ در پیچ خارج شوید، دیوارهایی که با ساختار مشابه ساخته شده اند، شبیه نقاشی Escher خواهند شد. این مکعب همچنین یک سطح فرار واقعاً دشوار است. پس، این یکی از نقشه های خلاقانه Fortnite است که شما را ناامید می کنند اما برای مدتی سرگرمتان می کند.

کد ورود: ۲۷۳۶-۶۲۴۸-۷۵۱۲

۱۰- نقشه Cizzorz Death Run 2.0

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Cizzorz Death Run 2.0

Cizzorz Death Run 2.0 را بررسی کنید. Cizzorz یک نقشه آزمایش زمانی ایجاد کرده که در آن جوایزی برای سریع ترین زمان ها ارائه می شود.

۱۱- نقشه Box Fights

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Box Fights

این یک نقشه باکس فایت است که توسط Pandvil ساخته شده است، اما در طول استریم توسط Clix استفاده می شود. این یکی از قدیمی ترین نقشه های موجود برای باکس فایت است، اما تجربه اصلی آن است. این نقشه برای گیم پلی باکس فایت کلاسیک عالی عمل می کند. این نقشه به خوبی طراحی شده و هرچیزی که از یک باکس فایت انتظار دارید را در اختیار شما قرار می دهد. همسان سازی در گروه های مختلف نیز کار می کند، پس همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد.

کد ورودی: ۹۵۲۹-۰۷۷۱-۷۶۲۰

۱۲- نقشه Downtown Dash

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Downtown Dash

Downtown Dash یک نقشه خلاقانه Fortnite با سطح بالایی از جلا است. این به نوعی اقتباس Sonic’s Escape از سطح City است. بازیکنان باید در سطح، مسابقه دهند تا آن را کامل کنند و در عین حال از شلیک دشمنان دور بمانند. قرار دادن آیتم ها در اطراف کاملا برای تشویق سرعت طراحی شده اند. این یک حس کاملا متفاوت با نقشه های خلاقانه معمولی Fortnite ارائه می دهد.

کد ورود: ۸۰۷۵-۷۴۵۴-۴۳۴۰

۱۳- نقشه Zone Wars

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Zone Wars

می توانیم فهرست کاملی از نقشه های خلاقانه سرگرم کننده Zone Wars بنویسیم. این، یک نوع بازی است که در جامعه Fortnite مطرح شده است و در واقع تمرین های بسیار خوبی برای برخی از مکانیسم های سخت تر بازی ارائه می دهند. چیزی که این را نسبت به بقیه نقشه ها متمایز می کند، پس زمینه ای است که باید با آن مبارزه کنید. این تقریباً تمام چیزی است که باعث می شود یک نقشه جنگ با نقشه جنگ دیگر متفاوت شود، پس احتمالا می خواهید دنبال چیزی جالب باشید. این یکی در Tilted Towers تنظیم شده است، که زیبا و نوستالژیک است.

کد ورود: ۸۵۵۴-۸۱۲۸-۴۳۴۰

۱۴- نقشه Sky Wars

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Sky Wars

همانطور که گفته شد، نقشه های Zone Wars عالی بیشتری وجود دارد که به راحتی می توان آن ها را لیست کرد. با این حال، این نقشه، قطعاً به اندازه کافی متفاوت است که متمایز از دیگر نقشه ها شود. این نقشه، Zone Wars است، اما در آسمان قرار گرفته است، از این رو عنوان Skywars را به خود اختصاص داده است. این یکی از نقشه های خلاقانه سرگرم کننده Fortnite است که مناطق جنگی را در آسمان قرار می دهد. البته احتمال سقوط به همراه مشکلات عادی Zone Wars هم وجود دارد.

کد ورود: ۱۹۱۳-۶۴۹۳-۰۳۵۸

۱۵- نقشه The Floor is Lava

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه The Floor is Lava

این مورد باید نسبتاً خودش توضیح خودش باشد. این یک بازی سرگرم کننده قدیمی از Floor is Lava است، اگرچه دقیقاً در مکانیسم Fortnite تنظیم شده است. درحالیکه این سرگرمی کاملا مستقل است و دوره ای عالی برای تمرین ساختن را ارائه می دهد. شما می توانید تمرین هایی برای ساخت و ویرایش را تحت فشار دوری از لاوا انجام دهید. این، یکی از نقشه های سرگرم کننده Fortnite است که به قدری خوب است که بازی های مشابه گاها به عنوان LTM ظاهر می شوند.

کد ورود: ۴۲۷۹-۱۱۰۱-۱۲۰۱

۱۶- نقشه Working Phone

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Working Phone

این نقشه کمی عجیب است. آیا خلاقیت های عجیب Minecraft Redston که چند سال اخیر پرطرفدار بودند را به یاد دارید؟ این همان است اما در نوع Fortnite. این یک گوشی کاربردی است. از این مورد می توانید برای جستجوی مطالب یا برقراری ارتباط استفاده کنید. این نقشه عمدتاً تازه است، اما چشمگیر بوده و باید دید و باور کرد. این یکی از نقشه های واقعاً خلاقانه است که باید تجربه اش کرد تا درک شود.

کد ورود: ۹۸۰۶-۸۵۱۱-۲۹۷۷

۱۷- نقشه Call of Duty: Modern Warfare Gunfight Map

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Call of Duty: Modern Warfare Gunfight Map

Call of Duty با Warzone وارد دسته بندی بتل رویال شده است و تا حد زیادی در این زمینه موفق بوده است. با این حال، اگر به دنبال کراس اوور مستقیم Call of Duty Fortnite هستید، این نقشه مناسب شما است. این یک بازسازی وفادارانه از نقشه ۲V2 Gunfight است. این نقشه، یک حالت بازی منحصر به فرد است که شما را وادار می کند در یک مجموعه Duos در مسابقات فشرده شرکت کنید. درحالیکه خود نقشه بازسازی جالبی است، برای مطابقت با حالت بازی از آن استفاده شده است. این یک نقشه است که به طور خاص برای یک ۲V2 توسط سازندگان حرفه ای طراحی شده است، پس بازسازی آن برای ۲V2 های Fortnite از طراحی سطح ماهرانه بهره مند خواهد شد.

کد ورود: ۸۷۳۴-۲۲۰۴-۹۱۶۹

۱۸- نقشه Counter-Strike Dust 2

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Counter-Strike Dust 2

این نقشه بازسازی دیگری است و به شما اجازه می دهد در نمادین ترین منطقه CS بازی کنید. این یک بازسازی از Dust 2 است. این نقشه مربوط به معروف ترین نقشه در Counter-Strike است. سطح ها طوری ساخته شده اند که بازی را با مجموعه مختلفی از مکانیسم ها، فیزیک ها و احساس به Fortnite منتقل کنند. درحالیکه این بازی مانند بازی در Counter-Strike نیست، اما این نقشه سرگرم کننده Fortnite جایگزینی عالی به شمار می رود.

کد ورود: ۷۵۵۷-۴۶۷۵-۹۹۰۸

۱۹- نقشه Junkyard Juice

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Junkyard Juice

Junkyard Juice یکی از مبتکرانه ترین نقشه های خلاقانه Fortnite است. در این نقشه، بازیکنان در نسخه ای از شکار اشیای متحرک شرکت می کنند. برخی بازیکنان در یک برج به دام می افتند و باید اشیاء متحرک را تماشا کنند. دیگران باید اشیاء متحرک را انتخاب و سعی کنند آن را به وسط میدان برسانند. این یک حالت نامتقارن سرگرم کننده است که واقعاً منحصر به فرد است.

کد ورود: ۴۷۲۵-۶۸۲۳-۱۱۱۳

۲۰- نقشه Zombie Run

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Zombie Run

همانطور که از نام آن پیدا است، این یک حالت بازی متمرکز بر زامبی است. شما باید راهتان را از نقشه پیدا کنید و زامبی ها و اسلحه های نگهبانان را نابود کنید. این یک نقشه چالش برانگیز است اما قطعاً یکی از جالب ترین حالت ها با مضمون زامبی و یک نقشه خلاقانه سرگرم کننده است.

کد ورود: ۲۶۵۳-۰۱۴۶-۶۶۷۱

۲۱- نقشه Build Fights

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Build Fights

Zone Wars و Box Fights دو نوع عالی از بازی هایی هستند که به عنوان تمرین های رقابتی Fortnite معروف هستند. با این حال، Build Fights می تواند در این مکان ها سرگرم کننده باشد. این نقشه Fortnite Build Fights است که می توانید از آن برای دو برابر کردن مهارت های ساخت خود استفاده کنید.

کد ورود: ۲۹۳۴-۷۱۵۲-۸۰۶۴

۲۲- نقشه RPG Dungeon Explorer

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه RPG Dungeon Explorer

این، یکی از نقشه های خلاقانه سرگرم کننده در Fortnite است که به عنوان یک سیاه چال در یک بازی نقش آفرینی عمل می کند. کل طرح بازی برای بازسازی حس خزیدن در سیاه چال در بازی نقش آفرینی، بازسازی شده است. این نقشه دارای یک جهان بزرگ است که به شما کمک می کند پیشرفت خود و موج دشمنانی که باید برای رفتن به سطح بعدی نابود کنید را چک کنید. این یک نقشه سرگرم کننده در Fortnite است که از یک تا چهار بازیکن مختلف پشتیبانی می کند.

کد ورود: ۷۴۷۰-۴۸۴۵-۹۸۰۸

۲۳- نقشه Cyber Stadium

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Cyber Stadium

Cyber Stadium یک پیست بیضی شکل بزرگ با نورهای بامزه و طراحی منحصر به فرد است. تیم ها دور آن مسابقه می دهند و تلاش می کنند پرچم پیروزی را برای تیمشان به دست آورند. می توانید بازیکنان دیگر را حذف کرده و تلاش کنید از برخی موجودات دایناسوری که در اطراف پرسه می زنند دور بمانید. این نقشه خلاقانه Fortnite می تواند بسیار سرگرم کننده باشد، به خصوص اگر با دوستانتان در یک تیم بازی کنید.

کد ورود: ۳۷۰۰-۸۹۷۲-۶۱۹۹

۲۴- نقشه Forest Murder Mystery

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Forest Murder Mystery

این نقشه خلاقانه Fortnite کمی شبیه به بازی موفق دیگر یعنی Among Us است. در حالی که خود Epic بازی سبک فریبنده کاملا مشابهی را ارائه کرده، اما این مورد کمی منحصر به فردتر است. بازیکنان در یک عمارت Forrest هستند که به خوبی طراحی شده است. قاتلانی در آن وجود دارند که می خواهند حین کشتن بازیکنان دیگر دستگیر نشوند. همه باید تلاش کنند و آن ها را پیدا کنند. این مورد، یک برداشت جدید و منحصر به فرد از قالب مرموز قتل را در بر گرفته است. درحالیکه، تعداد بازی های مشابه کمی وجود دارند، اما این رمز و راز قتل می تواند یک نقشه خلاقانه سرگرم کننده باشد.

کد ورود: ۸۴۸۹-۲۹۹۴-۸۸۶۴

۲۵- نقشه Shoot House

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Shoot House

این نقشه، بازسازی نقشه دیگری از شوتر دیگر است. با این حال، این نقشه، به خوبی ساخته شده است. این نقشه، نقشه Call of Duty Shoot House را به خوبی پوشش داده است. چیزی که خاص است طراحی واقعاً خوب آن است. همه چیز به درستی مقیاس بندی شده است. جهت های درست از خطوط و حتی برای پوشش در این نقشه سرگرم کننده Fortnite وجود دارد. بنابراین، اگرچه بر نقشه دیگری متکی است، اما توجه به جزئیات و بازسازی گیم پلی واقعاً ویژه و خاص است. این یکی از نقشه های حالت خلاقانه Fortnite است که با Search و Destroy اجرا می شود، پس وارد یک حالت آشنا برای بازی شده اید.

کد ورود: ۲۸۰۵-۵۶۴۲-۱۷۹۴

نقشه های رقابتی خلاقانه سرگرم کننده Fortnite

موارد بالا، ۲۵ مورد از سرگرم کننده ترین نقشه های خلاقانه Fortnite بودند. با این حال، نقشه های خلاقانه Fortnite دیگری هم وجود دارد که به افزایش مهارت و عملکرد مکانیکی شما کمک می کند. این نقشه ها با تمرین و آموزش اجرا می شوند. این نقشه ها با مهم ترین مکانیسم های بازی ها، به ساخت حافظه عضلانی و زمان واکنش کمک می کنند. موارد زیر برترین لحظات هستند:

نقشه The Building Center

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه The Building Center

The Building Center اولین نقشه خلاقانه Fortnite است که به تنهایی روی مکانیسم های ساختمانی شما کار می کند. برای بازی خوب در Fortnite، شما باید به ساخت، تیراندازی و ویرایش توجه کنید. با این حال، ساخت تحت فشار، یکی از اصلی ترین مکانیسم ها در نقشه های Fortnite است که به شما کمک می کند مهارت های ساخت خود را بیشتر بازتاب دهید. این باعث می شود ساخت در مکان های درست و زمان های درست ساده تر شود.

این یک دوره آموزشی نسبتاً ابتدایی است که شما را با بهترین ترکیبات ساختمانی همراه می کند که معمولاً در نقشه ها استفاده می شوند. این یک نقشه رقابتی Fortnite و در عین حال یک نقشه خلاقانه سرگرم کننده است. ممکن است در ابتدا ساده باشد. با این حال، این ترفند واقعاً ناشی از توانایی تکمیل سریع آن است. همچنین استفاده از آن به عنوان بخشی از گرم شدن به خوبی عمل می کند.

کد ورود: ۸۷۵۶-۰۳۳۰-۲۸۷۸

نقشه Teadoh’s Training Island

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Teadoh’s Training Island

این دوره آموزشی بیشتر یک نقشه کلی است که می توانید از آن برای تقویت مهارت خود استفاده کنید. این یک نقشه طولانی تر است که به شما امکان می دهد مکانیسم های خود را با ساخت، ویرایش و تیراندازی صیقل دهید. تمرکز خاصی روی ویرایش های واقع گرایانه وجود دارد. درحالیکه ویرایش به صورت مجزا راحت تر است، این دوره به شما کمک می کند تا در موقعیت های واقعی تر ویرایش کنید.

در رأس ویرایش، یک بخش زامبی نیز در یک نقشه خلاقانه سرگرم کننده وجود دارد. این یک راه عالی برای تمرین تیراندازی و بررسی مهارت ها و در عین حال باکس است. سپس، حالت ساخت آزاد وجود دارد. به طور کلی، شما فضای کافی برای کار روی هر یک از مکانیک ها در بازی را دارید. این نقشه به شما کمک می کند گرم شوید، یا به شما کمک می کند مهارت های خود را بهبود بخشیده و زمان واکنش خود را سرعت ببخشید. چیزی که درباره این دوره خوب است، این است که اغلب به روز می شود. سازنده تمامی بازخوردها را بررسی کرده و دوره را تغییر می دهد تا نحوه تعادل در توسعه Fortnite را بهتر کند.

کد ورود: ۹۴۰۹-۷۶۱۱-۵۶۳۰

نقشه Skirmish Map

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Skirmish Map

Skirmish ها در قرار دادن شما در موقعیت های گیم پلی واقعی تر، عالی هستند و نقشه های خلاقانه سرگرم کننده Fortnite به شمار می روند. اگر به دنبال بهبود مکانیسم های خودتان هستید، این نقشه های خلاقانه Fortnite رقابتی عالی هستند، اما این نقشه به شما کمک می کند پیشرفت هایی انجام دهید. برای استفاده حداکثری از هرگونه پیشرفت مکانیکی، باید بتوانید همان مانورها را زمانی که در یک بازی زنده هستید انجام دهید. نقشه Skirmish می تواند تا حد زیادی در رسیدن به این خواسته ها به شما کمک کند. درحالیکه این نقشه برای تمرین مکانیسم هایتان عالی است، اما نقشه هایی مانند این می توانند به اجرای بهتر آن ها در بازی زنده به شما کمک کنند.

کد ورود: ۰۷۰۲-۳۳۸۴-۵۹۸۳

نقشه Peeking Training

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه Peeking Training

Peeking مهارتی در Fortnite است که اغلب کمتر از آن استفاده می شود. بازی هایی مانند Warzone و Valorant از این ویژگی بهره زیادی می برند. با این حال، بازیکنان در Fortnite اغلب آن را به طور کامل نادیده می گیرند. اگر این همان چیزی است که هر بار با آن مشکل دارید، پس این دوره به شما کمک می کند مسیر زیادی را طی کرده تا به شما کمک کند این مشکل را حل کنید.

شما می توانید تمام مدت روی ساخت کار کنید، ویرایش کنید و روی محور تیراندازی در طول این زمان کار کنید. شما می توانید نحوه استفاده از ویژگی برای ساخت را بهبود دهید. به علاوه می توانید نحوه کار در ویرایش برای بهبود پیکینگ (بررسی طولانی) و استفاده از زوایای منحصر به فردتر بازیکنان را بررسی کنید. پیکینگ نوعی گیم پلی است که در Fortnite کمی نادرتر است، این دوره به شما کمک می کند همه چیز را بهبود ببخشید. این یک نقشه خلاقانه سرگرم کننده است، اما پیکینگ مهارت بسیار مهمی است که باید بر آن تسلط پیدا کنید.

کد ورود: ۳۹۷۷-۱۰۷۱-۱۶۱۸

نقشه ItsJerain Edit and Aim Course

مپ کریتیو فورتنایت
نقشه ItsJerain Edit and Aim Course

این یک دوره ویرایشی دیگر است، اما دوره ای است که هدف گذاری آن همراه با خودش است. این نقشه به طور خاصی طراحی شده تا به شما کمک کند سریع ویرایش کنید و به سرعت هدف خود را تصحیح کنید. اگر بر این دوره تسلط پیدا کنید، پس می توانید از مزایای بیشتری در ساخت و مبارزات باکس بهره مند شوید. توانایی گرفتن یک دیوار و ویرایش در یک سوراخ یک چیز است، اما اگر بخواهید این مهارت های ساخت را دنبال کنید، پس به هدف گذاری سریع هم نیاز دارید.

این دوره فقط در وضعیت مبارزه ساخت استاندارد به شما کمک نمی کند. این دوره در تمام حالات مختلفی که ممکن است رخ دهد به شما کمک می کند. این مورد شامل نابودی دیواری از دشمنان، یا مبارزات طولانی تر است که در آن ردیابی افرادی که صاحب هر دیوار هستند را از دست می دهید. در اینجا، از دست دادن و گم کردن هدف بسیار راحت است، اما در بهبود ساخت و ویرایش به شما کمک می کند.

همچنین یک بخش دریل نیز در این نقشه خلاقانه سرگرم کننده وجود دارد. شما می توانید به سرعت ویرایش کنید و سپس به یک هدف کوچک از ویرایش خود شلیک کنید. این اهداف کاملا تصادفی هستند، پس کار شما بیش از هر چیزی بازتاب می دهد. این دوره ویرایش و هدف می تواند برای کار روی مکانیسم هایی که معمولاً در طول بازی ظاهر می شوند، عالی باشد.

کد ورود: ۹۳۰۷-۳۷۴۲-۲۸۴۰

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 9 =