راهنما رفع ارور “شما مجوز برای بازی فورتنایت را ندارید”

ارور فورتنایت

ممکن است با ارور فورتنایت ” شما مجوز برای بازی Fortnite را ندارید ” برخور کرده باشید. کمپانی Epic بیان کرده در حال حاضر سخت کار می کند تا به سرعت این مشکل رفع شود، اما فعلاً این به نبوغ ما بستگی دارد که چگونه این خطا را رفع کنیم و به بازی برگردیم.

خوشبختانه، این اولین باری نیست که با این مشکل خاص روبرو شده ایم. اولین بار در سال ۲۰۱۸ با این پیام هشداری روبرو شدیم، پس در مرکزخرید اطلاعاتی درباره کارهایی که باید انجام دهیم داریم.

نحوه رفع ارور “شما مجوز برای بازی Fortnite را ندارید” بازی فورتنایت

به نظر می رسد رایج ترین مورد زمانی است که حساب Epic Games به آدرس ایمیل های مختلف یا حساب هایی مانند PlayStation Network یا Xbox Live وصل می شود. یک روش آسان برای رفع آن، بررسی حساب های ایمیلی دیگری است که ممکن است در گذشته از آن ها استفاده کرده باشید.

ارور فورتنایت

شما باید بفهمید که کدامیک به حساب Epic Games و پلتفرمی که بازی Fortnite را روی آن اجرا می کنید متصل است. زمانی که این مورد را فهمیدید، کافی است اتصال آن را قطع کرده و با هر دستگاهی که برای بازی از آن استفاده می کنید وارد حساب درست شوید.

اگر با پیدا کردن آدرس ایمیلی که منجر به ایجاد این مشکل شده، مشکل دارید، همه را امتحان کنید. فقط از عملکرد “گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟” در صفحه ورود Epic Games استفاده کنید و اطلاعات هر آدرس ایمیلی که دارید را بازیابی کنید. در نهایت، به لینکی برای بازنشانی رمز عبور در یک از صندوق های ورودی دسترسی پیدا می کنید و سپس می توانید وارد شده و اتصال آن را لغو کنید.

به طور خلاصه، اگر با خطای ” شما مجوز برای بازی Fortnite را ندارید ” روبرو شدید، همه ایمیل هایی که در گذشته از آن ها استفاده کردید را چند بار چک کنید تا متوجه شوید کدامیک به سیستمی که می خواهید با آن بازی کنید متصل است. اتصال آن را قطع کنید، وارد حساب Epic Games که می خواهید با آن بازی کنید شوید و این دو را به هم متصل کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =