جمع آوری شمش های طلا در فورتنایت

شمش طلا فورتنایت

شمش های طلا Fortnite احتمالاً توجه شما را به خود جلب کرده اند، زیرا برای یکی از ماموریت های هفته ششم Fortnite به جمع آوری شمش ها و خرج کردن آن ها نیاز داشتید. شمش های طلا را می توانید از منابع مختلفی، از پاداش ها گرفته تا حذف بازیکنان و به دست آوردن غنائم از صندوقچه ها به دست آورید. بنابراین برای پیدا کردنشان فقط به کمی تلاش نیاز دارید.

وقتی نوبت به خرج کردن شمش طلا در Fortnite می شود، احتمالا دوست دارید به شخصیت های مختلف Fortnite که آن ها را در سراسر نقشه می بینید سلام کنید (منظور این است که آن ها را بخرید). علاوه بر انتخاب ماموریت ها، این NPCها نیز طیف گسترده ای از کالاها و خدمات را دارند که می توانید با شمش های طلایی که به دست آورده اید، آن ها را خریداری کنید. پس، احتمالا می خواهید طوری شمش های طلا را جمع آوری و خرج کنید که انگار فردایی وجود ندارد، پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید، مرکز خرید همه چیز درباره جمع آوری و استفاده از این شمش های طلا را برایتان جمع آوری کرده است.

نحوه دریافت شمش های طلا فورتنایت

شمش طلا فورتنایت

روش های مختلفی برای دریافت شمش های طلای Fortnite وجود دارد، که اصلی ترین آن ها تکمیل ماموریت ها برای شخصیت ها یا پاداش های Fortnite از تخته ای است که در اطراف جزیره پیدا می شود. در سایت مرکز خرید، راهنمای جامعی از تمامی شخصیت ها ارائه شده، اما اگر می خواهید به سرعت با یکی از آن ها ملاقات کنید، کافی است به دنبال حباب گفتار در نقشه باشید.

زمانی که شخصیتی را ملاقات کردید، دستورالعمل Talk را دنبال کنید و بین ماموریت ها و امتیازات موجود و پاداش ها در شمش های Fortnite جستجو کرده و آن ها را کامل کنید. یکی را انتخاب کنید، سپس شرایط لازم را در محدوده زمانی لازم را انجام دهید تا طلا را به موجودی خود اضافه کنید.

شمش طلا فورتنایت

راه دیگر برای به دست آوردن شمش های طلای Fortnite این است که حریفان را حذف کنید، حریفانی که وقتی شکست خوردند این شمش ها را می اندازند، پس مطمئن شوید که آن ها را دنبال کرده و قبل از اینکه کسی دیگر شمش ها را جمع کند، شما آن ها را جمع کنید. همچنین می توانید شمش های Fortnite را در صندوقچه ها، یا گاوصندوق های پنهان در ساختمان ها پیدا کنید، پس وقتی ساختمان ها را می گردید، اطراف اتاق ها را خوب بگردید، زیرا ممکن است سورپرایز خوبی منتظر شما باشد.

نحوه استفاده از شمش های طلا Fortnite

شمش طلا فورتنایت

زمانی که شمش های طلای Fortnite را به دست آوردید، می توانید تعداد آن ها را در گوشه پایین سمت راست در کنار فرش یا با کشیدن صفحه نقشه مشاهده کنید. حتماً می خواهید از آن ها استفاده کنید و برای همین باید دوباره با یکی از شخصیت ها ملاقات کنید. با آن ها ارتباط برقرار کنید و گزینه های خرج کردن را بررسی کنید، که شامل فروش سلاح های سطح بالا به شما، ساخت شکاف، یا استخدام آن ها به عنوان سربازی که به دنبال شما می آید و به دشمنان شما حمله می کند می شود. این شمش ها را می توانید برای به روزرسانی سلاح های Fortnite و ماشین های فروش Fortnite و یا در ازای بهبود سلاح یا خرید یک آیتم خرج کنید.

به راحتی، شمش های Fortnite را می توانید بین مسابقات حمل کنید، پس عجله ای برای فروش آن ها نداشته باشید. منتظر زمان مناسب بمانید و آن ها را عاقلانه مصرف کنید تا بیشترین سود را ببرید، تا کمکی برای رسیدن به Victory Royale باشد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یازده =