راهنمای چالش فصل نهم بازی ایکس باکس وان Fortnite I هفته هفتم

Fortnite l

بازی Fortnite I گرافیک بسیار جذاب و چشم نوازی دارد به گونه ای که در مدت زمان کوتاهی کاربر به سادگی با شخصیت بازی و محیط به خوبی ارتباط برقرار می کند.

Fortnite l
Fortnite l

راهنمای چالش های فصل نهم بازی Fortnite l هفته هفتم

در طی چالش های فصل نهم گیمر ها می توانند در هفتمین هفته ی فصل نهم این بازی در چندین مرحله جذاب و متنوع از فضاها یا محیط های متفاوت بازی دیدن بنمایند. همچنین باید خاطر نشان کرد که این چالش های هیجان انگیز بازی فورتنایت آخر هر هفته روز پنج شنبه به وقت ایران در ساعت پنج و نیم بعد از ظهر برای تمامی بازیکنان علاقمند قابل دسترسی می باشد از جمله این چالش های جذاب که برای تمامی کاربران قرار گرفته اند.

چالش های تمامی کاربران توضیحات جایزه
Search chests at junk  junction or neo tilted پیدا کردن تعداد هفت صندوق که باید در یکی از فضا یا محیط های دو ستاره
Search ammo boxes in different named locations جست و جو کردن تعداد هفت جعبه از مهمات در منطقه های دارای اسم بازی پنج ستاره
Suppressed weapon eliminations به قتل رساندن  سه انسان با کمک اسلحه های که دارای صدا خفه کن می باشند ده ستاره
چالش های اختصاصی برای کاربران بتل پس توضیحات اولیه جایزه
Deal damage to opponents while riding in a vehicle آسیب رساندن به بازیکنان  در حالی که سوار وسیله نقلیه هستید (میزان آسیب رسانی در حدود  ۲۰۰) ده ستاره
Stage 1 of 3 – visit the block and loot lake in a single match بازدید از the block and loot lake یک ستاره
Search a chest , use a vending machine and a campfire in a single match در طی بازی چست یا صندوق را باز کرده و از یک وندینگ برای خودرو و کمپ فایر استفاده بنمایید ده ستاره
Eliminate from 5m or less به قتل رساندن سه نفر از بازیکن ها در فاصله ای در حدود پنج متر یا کمتر از آن ده ستاره

به جرئت می توان گفت که Fortnite l از موفق ترین و پر طرفدار ترین بازی ها در جهان و طول تاریخ بازی سازی بوده خصوصا در قسمت چند نفره و آنلاین آن که کاربران بسیار زیادی را ساعت ها می تواند سرگرم خود بنماید بدون اینکه لحظه ای احساس خستگی یا تکراری بودن به آن ها دست بدهد.

این چالش های جذاب برای این بازی آنقدر جذاب و متفاوت هستند که هر هفته بازیکنان در انتظار چالش های جذاب و دیدنی آن چشم انتظار می مانند این بازی که توسط استدیو بی نظیر اپیک گیمز ساخته و نشر داده شده است. در ابتدایی که این بازی برای کاربران ارائه گردید تنها یک بازی در سبک ماجراجویی و سوم شخص بود که باید در محیط بزرگ و اتمسفر زیبای آن به جست و جو برای آیتم های متنوع و جدید باشند تا بتوانند پیشرفت کنند.

متاسفانه ایده آن ها در بازی با شکست بزرگی مواجه شد به این دلیل که مخاطبان زیادی جذب بازی فورتنایت  نشده بودند سازندگان بازی با کمک و هم فکری یکدیگر تصمیمات بزرگی برای این بازی گرفتند و تغییرات عظیمی در بازی ایجاد کردند. بخش داستانی بازی را به طور کامل حذف نمودند که این اولین قدم در راستای موفقیت بزرگ آن ها بود سپس گیم پلی بازی فورتنایت را محدود به قسمت آنلاین نمودند که در پی این کار در زمان بسیار اندکی مخاطبان فورتنایت به طور ناگهانی بسیار افزایش یافتند آنقدری که در حال حاضر این بازی برای خود از پر مخاطب ترین و پر طرفدارترین بازی های جذاب آنلاین می باشد و مخاطبین همچنان رو به افزایش است.

Fortnite l
Fortnite l

بی شک گیم پلی Fortnite l بیسیار جذب کننده است که مخاطب چشم از آن بر ندارد و برای افرادی که تا حال این بازی را تجربه نکرده اند باید ذکر کرد که گیم پلی بازی به گونه ای است که بازیکنان باید با همکاری و مشارکت یکدیگر برای خود قلعه ای تشکیل داده که البته فرد می تواند با هرکسی که دوست دارد هم گروه شود و سپس با هم از قلعه خودشان دفاع می نمانید.

پس از اینکه مرحله ی اول به پایان رفت در وهله بعدی می توانند به دیگر بازیکنان حاضر در بازی حمله بنمایند و از این طریق امتیازات زیادی را از آن خود کنند البته باید گفت که به علت وجود قسمت آنلاین و بخش چند نفره در بازی فورتنایت بزرگترین عامل برای به موفقیت رسیدن این بازی در میان جهانیان بود.

بازیکنان این موضوع را باید به خاطر بسپارند که اگر با سایر هم تیمی های خود به خوبی همکاری نکنند احتمال رسیدن به موفقیت و پیروزی در بازی بسیار پایین است پس باید نهایت تلاش خود را به کار گیرند تا به خوبی با یکدیگر هماهنگ باشند ضمنا باید گفت که در حال حاضر بازی در حالت دسترسی قبل از انتشار یافتن برای کاربران قرار گرفته است

چالش این بار سه مرحله ای بوده که باید از نقاط مختلف بازی بازدید نمود و در هر مرحله بین فضای محیط های بازی بیشتر خواهد شد و با کمک گرفتن از کانال های هوایی می توان به خوبی چالش ها را به پایان رساند و در چالشی که استفاده از کمپ فایر الزامی است.

وندینگ ماشین و باز کردن صندوق هم در کنار آن در طول بازی باید انجام داد. برخلاق پیدا نمودن صندوقچه ها و کمپ فایر که به آسانی انجام می شود وندینگ ماشین ها جزو مواردی بوده که به صورت ناگهانی در بازی صورت می گیرد. دسترسی به وندینگ ماشین محیط بیشتر وقت ها وجود دارد اما کمپ فایر زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که ماشین حتما آسیب خورده باشد.

با اتمام چالش های هفته هفتم فصل نهم بازی می توانید به محیط آتش فشانی جذاب بازی دست یابید و در قسمت پارت ششم هم چیپ های فورتنایت قابل مشاهده هستند به غیر از تعداد هفت چیپ که در ویدیو مشاهده می شوند  یک عدد چیپ  در قسمت اسنوبی شورز snobby shores که جای آن جلوی ورودی اولین خانه از سمت راست قرار گرفته است و برای برداشتن آن باید نوعی رقص مخصوص را به کار ببرند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 4 =