تغییرات نقشه فصل ۷ فورتنایت

نقشه جدید فورتنایت

بالاخره نقشه فصل ۷ فورتنایت عرضه شد و تغییراتی به مناسبت فصل جدید نیز ارائه شده است. اگرچه این به‌ روزرسانی به‌ اندازه فصل گذشته چشمگیر نیست. برای مقابله با تهاجم از موجودات بیگانه، از تم و مضمون Primal عبور کردیم و تغییرات نقشه بازی Fortnite این مورد را با ارائه چندین مکان خارج از جهان، نشان داده‌ اند. علاوه بر تغییر چند Points of Interest و حذف کامل یکی از این موارد، مکان‌های دیدنی جدیدی برای بازیکنان Fortnite ارائه شده که می‌توانند در آن‌ها به جستجو بپردازند. اگر حاضرید که شروع کنید، ما تمام تغییرات نقشه بازی Fortnite برای فصل ۷ را در اینجا گردآوردی کرده‌ ایم.

نقشه جدید فورتنایت برای بخش ۲ فصل ۷

نقشه فصل 7 فورتنایت

همانطور که از نقشه بالا می‌بینید، پایان دوره Primal باعث شده گیاهان سرسبز زیادی در سراسر جزیره برای فصل ۷ Fortnite رشد کنند. با این حال، به لطف تأثیرات کشتی بیگانه که در آسمان قرار دارد، چند مکان با رنگ بنفش وجود دارد که در آن می‌توانید گیاهان فرازمینی عجیب و آیتم‌های دیگری را پیدا کنید.

از Points of Interest اصلی، تنها Sweaty Sands و Colossal Crops توسط Invasion تغییرات قابل توجهی پیدا کرده‌ اند، اگرچه چند مکان دیدنی جدید هم ایجاد شده است. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که در هر مسابقه، چندین نام POI به طور تصادفی انتخاب شده و به رنگ بنفش نور می‌دهند، که این بدان معنا است که Fortnite UFOs را می‌توان در طول آن مسابقه پیدا کرد. بیایید نگاهی دقیق‌تر به تغییرات نقشه بازی Fortnite بیاندازیم.

منطقه Believer Beach

نقشه فصل 7 فورتنایت

Sweaty Sands اکنون به Believer Beach ارتقاء یافته است، که به نظر می‌رسد پناهگاهی برای افرادی است که از بازدید کنندگان بیگانه جدید به جزیره استقبال می‌کنند. این نمادهای بزرگ دایره‌ای نه تنها روی شن‌های سواحل کشیده شده‌ اند، بلکه بنرها و تصاویری از بیگانگان روی سقف بسیاری از ساختمان‌ها وجود دارد.

منطقه Corny Complex

نقشه فصل 7 فورتنایت

Corny Complex جایگزین Colossal Crops شده است. این مکان کشاورزی عظیم فضای بیشتری نسبت به قبل اشغال می‌کند. مزارع، انبارها و دیگر ساختمان‌های مزرعه‌ای بیشتری برای کاوش وجود دارد و کل منطقه یادآور Frenzy Farm از فصل گذشته است.

منطقه The Aftermath

نقشه فصل 7 فورتنایت

در منطقه‌ای در مرکز نقشه، جایی که The Spire در طی افتتاحیه سینما توسط بیگانگان نابود شده بود، مکان دیدنی‌ای به نام The Aftermath را پیدا می‌کنید. این منطقه، بزرگ‌ترین منطقه بیگانگان بنفش در جزیره است و جایی است که می‌توانید Alien Artifacts را در آن پیدا کنید.

منطقه Monitoring Dishes

نقشه فصل 7 فورتنایت

مکان‌هایی که مانند ایستگاه‌های نظارتی هستند به عنوان مکان‌های دیدنی و برجسته ظاهر شده‌ اند، که می‌توان آن‌ها را با بشقاب‌های ماهواره‌ای بزرگی که در بالایشان نصب شده شناسایی کرد. این ساختمان‌ها علاوه بر اینکه دارای چندین ساختمان برای کشف غنائم هستند، دارای پدهای پرتابی برای پرتاب بازیکنان به هوا برای سر خوردن هستند و برخی از آن‌ها حتی دارای برجک اسلحه هستند که می‌توانید وارد آن شده و از آن شلیک کنید. این موارد را می‌توانید در مکان‌های زیر پیدا کنید:

  • Discovery Dish – west of Believer Beach
  • Deep Woods Dish – inside Stealthy Stronghold
  • Dinky Dish – southeast of Craggy Cliffs
  • Dockside Dish – west of Dirty Docks.
  • Dampy Dish – southwest of Slurpy Swamp
  • Defiant Dish – east of Weeping Woods
  • Destined Dish – southeast of Misty Meadow
سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =