تغییرات نقشه فورتنایت برای فصل ۸

جدیدترین نقشه فورتنایت

جدیدترین نقشه فورتنایت عرضه شده است. اگرچه تغییراتی وجود داشته که فصل جدید را نشان می‌دهد، اما این به‌ روزرسانی قطعاً تأثیری مشابه فصل‌های قبلی ندارد. Invasion به پایان رسیده و بیگانگان به‌ طور کلی رانده شده‌ اند، اما با cubes (مکعب‌ها) جایگزین شده‌ اند که می‌توانند تهدید بزرگ‌تری محسوب شوند. اگرچه تغییرات نقشه فورتنایت این بار کمتر است، اما بازهم نقاط دیدنی جدید برای بازدید و مکان‌هایی خراب و به‌ هم‌ ریخته‌ برای بازیکنان Fortnite وجود دارد که به کاوش آن‌ها بپردازند. اگر می‌خواهید از آخرین تغییرات بتل رویال مطلع شوید، در این مقاله خلاصه‌ای از تمامی تغییرات اصلی نقشه Fortnite در Season 8 ارائه شده است.

جدیدترین نقشه فورتنایت برای بخش ۲ فصل ۸

همانطور که از نقشه کامل Fortnite مشخص است، Operation: Sky Fire برای فصل ۸ Fortnite، تأثیر زیادی بر جزیره داشته است به‌ جز The Aftermath در وسط، اکثر مناطق بیگانه بنفش‌ رنگ حذف شده‌ اند، اگرچه تأثیرات فرازمینی به‌ طور کامل از بین نرفته است.

به‌ طور غیرمعمولی، هیچ تغییر مهم و قابل‌ توجهی در Points of Interest اصلی ایجاد نشده است و مناطق بدون نامی اضافه شده یا حذف شده و Colossal Crops به شکل قبل از ربایش خود بازگشته است. با این حال، بخش‌های بزرگی از The Mothership در اطراف جزیره از بین رفته تا به چشم‌ اندازی تبدیل شده و بخش‌های زیادی از ویرانی را در خرابه‌ها به جا گذاشته شده است.

بزرگ‌ترین تغییر نقشه ورود Fortnite Sideways، رهاسازی انبوهی از هیولاها و ایجاد محیط PvE برای بازیکنان است که باید با آن‌ها مقابله کنند. اگرچه مکان‌هایی برای این تغییر مواجهه در هر مسابقه وجود دارد، این‌ها به قدری مهم بوده‌ اند که در نقشه ظاهر شوند. اجازه دهید نگاهی دقیق‌تر به تغییرات نقشه Fortnite بیندازیم.

مکان‌های تخریبی بیگانگان

جدیدترین نقشه فورتنایت

بخش‌های بزرگی از The Mothership مکان‌های تخریب شده را در اطراف جزیره ایجاد کرده‌ اند. همچنین لوله‌های بنفش‌ رنگ شناوری از انرژی را بالای این مناطق مشاهده خواهید کرد، که می‌توانید روی آن‌ها بپرید و سپس به داخل آن‌ها پرواز کنید تا به‌ سرعت از آن مکان‌ها عبور کنید.

مکعب طلایی

جدیدترین نقشه فورتنایت

علاوه بر مکعب‌های بنفش که در اطراف محل‌های تخریبی دیده می‌شوند، مکعب‌های طلایی بزرگی هم در اطراف جزیره وجود دارند. هنوز اطلاعات زیادی از این مورد در دسترس نیست، اگرچه گفته می‌شود مادامی‌ که از یک مکان به مکان دیگر می‌روند فساد و خرابی را پخش می‌کنند، بنابراین قطعاً چیزی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

پایگاه IO Outposts

جدیدترین نقشه فورتنایت

نگهبانان Fortnite IO از ایستگاه‌های ماهواره‌ای خود خارج شده‌ اند و اکنون در پنج پایگاه جدید در اطراف جزیره قرار گرفته‌اند. همچنین کاروان IO شامل تعدادی از نگهبانان و Doctor Slone وجود دارد، که در حال حاضر در شمال شرقی Dirty Docks قرار دارد.

Sideways Zone

جدیدترین نقشه فورتنایت

در ابتدای هر مسابقه یک Sideways Zone روی چند مکان تصادفی به نام POI ظاهر می‌شود، که به‌ وضوح می‌توانید از روی نقشه آن‌ها را مشخص کنید. وارد این گنبدهای تپنده شوید تا به Sideways منتقل شوید، جایی که هیولاهای مختلف منتظرند تا به شما حمله کنند و شکست آن‌ها سلاح‌های قدرتمند Sideways را برایتان به ارمغان می‌آورد.

همچنین Sideways Anomalies نیز وجود دارد که مانند شکاف‌های بنفش بوده و روی نقشه ظاهر می‌شوند، که وقتی به اندازه کافی به آن‌ها نزدیک شوید منطقه‌های Sideways کوچکی را باز می‌کند و چالش‌های زمان‌ داری را آغاز می‌کند که در آن‌ها باید هیولاهایی که رها می‌شوند را شکست دهید.

Extra-Terrestrial Estate

جدیدترین نقشه فورتنایت

هنوز حضور بیگانه کوچکی در جزیره وجود دارد و biome تنهایی را در منطقه Extra-Terrestrial Estate، در گوشه شمال شرقی روبروی Steamy Stacks پیدا خواهید کرد. در آنجا می‌توانید بدون وزن شناور شوید، اگرچه باید مراقب Trespasser NPC که در طبقه بالاتر کمین کرده‌ اند، باشید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =