تور Rift بازی فورتنایت چیست؟

Rift Tour فورتنایت

در حال حاضر حتماً می‌خواهید بدانید Rift Tour فورتنایت چیست؟ چگونه و چه زمانی می‌توان آن را تماشا کرد؟ این رویداد مرموز با پاداش‌ها، چالش‌ها و وعده‌های “واقعیت‌های جادویی جدید” از “ابرستاره‌های رکود دار” رخ داده است. شایعه اصلی درباره این رویداد، آریانا گرانده است. اما اصلاً تور Fortnite Rift چیست؟ و چه خبر است؟ بگذارید توضیح دهیم.

Rift Tour فورتنایت چیست؟

Rift Tour فورتنایت

به گفته خود Fortnite، تور Rift “سفری موسیقیایی به واقعیت‌های جادویی جدیدی است که در آن Fortnite و ابرستاره رکورددار با هم همکاری می‌کنند.” در حالی که این رویداد هنوز مخفی است اما می‌توانید جوایز “قبل از تور” را جمع‌ آوری کرده و برای یادآوری یکی از پنج زمان نمایش سه‌ روزه ثبت‌ نام کنید.

Rift Tour در بازی Fortnite چه زمانی است؟

Rift Tour فورتنایت

Fortnite Rift Tour در سه روز با پنج نمایش مختلف در آمریکا (دو بار)، جهانی، آسیا/ اقیانوسیه و اتحادیه اروپا برگزار می‌شود. زمان‌ها به شرح زیر است:

  • ۶ آگوست، ۶ بعدازظهر PT/ 11 بعدازظهر BST – آمریکا
  • ۷ آگوست، ۲ بعدازظهر PT/ 7 بعدازظهر BST – جهانی
  • ۸ آگوست، ۱۲ صبح PT. 5 صبح BST – آسیا/ اقیانوسیه
  • ۸ آگوست، ۱۰ صبح PT/ 3 بعدازظهر BST اتحادیه اروپا
  • ۸ آگوست، ۶ بعدازظهر PT/ 11 بعدازظهر BST آمریکا

Rift Tour فورتنایت

بدیهی است که این یک رویداد درون بازی است، زیرا Fortnite به شما توصیه می‌کند که یک ساعت قبل از نمایش حاضر باشید و لیست پخش ۳۰ دقیقه‌ای قبل از هر نمایش نشان داده می‌شود.

جوایز Rift Tour بازی Fortnite

Rift Tour فورتنایت

سه جایزه وجود دارد که می‌توانید برای تور Fortnite Rift دریافت کنید و اولین آن‌ها – Cosmic Cuddles Loading Screen که در وسط مشاهده می‌کنید- می‌توانید فقط با علامت زدن “می‌خواهید بروید؟” در یکی از تاریخ‌های تور به دست آورید. پاداش‌های دیگر – Rift-sterpiece Spray و Cloudy Kitty Emoticon- را می‌توان از برخی چالش‌های درون بازی دریافت کرد.

حضور آریانا گرانده

Rift Tour فورتنایت

از ماه آوریل شایعاتی درباره کنسرت آریانا گرانده شنیده می‌شود و در حال حاضر این اصلی‌ترین اسمی است که در رابطه با رویداد Rift پخش شده است. نام لیدی گاگا هم برده شده اما زیاد مورد توجه قرار نگرفت. طرفداران در سراسر پاداش‌ها و نمادهای رویداد Rift ارتباطاتی را با آریانا پیدا می‌کنند که البته هنوز هیچ‌چیز قطعی نیست. لازم به ذکر است که این اسکین آریانا گرانده از یک سال پیش در حال ساخت است و ربطی به این رویداد جدید ندارد:
تقریباً یک هفته به شروع رویداد باقی مانده و احتمالاً به زودی این موضوع را خواهیم فهمید، پس تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که صبر کنیم.

آیا به دنبال برقراری ارتباط با پوسترهای Fortnite Rift به عنوان بخشی از چالش‌های تور Fortnite Rift هستید؟ پس خوش‌ شانس هستید، به شما می‌گوییم به کدام قسمت بروید تا بتوانید این چالش‌ها را سریعاً تمام کرده و جایزه Rift-sterpiece Spray را دریافت کنید.

کجا می‌توان پوسترهای تور Fortnite Rift را پیدا کرد؟

این راحت‌ترین بخش است. پوسترهای Fortnite Rift Tour را می‌توانید تقریباً هرجایی که مکان نام دارد پیدا کنید. البته پوسترها در همه ساختمان‌ها نیستند، پس مثلاً خانه‌ها را نادیده بگیرید. در عوض نرده‌ها و هر جای دیگری که خرده‌ فروشی یا تجاری است را چک کنید. این پوسترهایی که در تصویر بالا وجود دارند را ما از فروشگاه Believer Beach پیدا کردیم اما در Auto Shop در Lazy Lake، مغازه‌ای در Retail Row هم پیدا می‌شوند، اساساً هرجایی که ممکن است انتظار پیدا کردن یک پوستر را داشته باشید این پوسترها پیدا می‌شوند. اگر در منطقه ناشناسی فرود آمدید و نمی‌توانید بلافاصله پوستری را ببینید، پس اطراف را چک کنید. گاهی این پوسترها در کوچه‌ها یا پشت ساختمان‌ها قرار گرفته‌ اند، پس همچنان اطراف را چک کنید. این فقط سه پوستر اصلی است. حواستان به ابرهای رنگین‌ کمانی، چهره خوکی و طرح چکش باشد.

نحوه استفاده از پوسترهای Fortnite Rift

برقراری تعامل با پوستر Fortnite Rift خیلی راحت است، وقتی پیام تعامل ظاهر شد کافی است به پوستر نزدیک شده و روی Square یا X ضربه بزنید. وقتی این کار را انجام دهید پوستر تغییر رنگ می‌دهد و اعلانی را می‌بینید که نشان می‌دهد جایزه Rift-sterpiece Spray را باز کرده‌ اید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =