چالش‌ جدید فورتنایت Coral Cove

چالش‌ فورتنایت Coral Cove

به پایان فصل ۷ بازی Fortnite نزدیک می‌شویم، اما قبل از اتمام، لیست دیگری از چالش‌ فورتنایت Coral Cove وجود دارند که باید کامل کنید. این بار، این چالش‌ها برای هفته ۸ هستند. در طول این فصل، چالش‌ ها بسته به سختی و پیچیدگی مختلف هستند، اما این هفته، نسبت به قبل، مجموعه راحت‌ تری از اهداف پیش روی شما است. یکی از اولین مواردی که ممکن است در انجام آن به کمک نیاز داشته باشید، مستلزم بازدید از سه مکان روی نقشه، از جمله Coral Cove، Base Camp Golf و Unremarkable Shack است.

البته، این کار دشواری نیست، اما اگر از مکان قرارگیری آن‌ها اطلاع نداشته باشید، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. در این راهنما، ما در اتمام این چالش به شما کمک می‌کنیم، با این ترفندها و نکات، انجام این چالش راحت‌تر شد. در ادامه، نحوه بازدید از سه بخش Coral Cove، Base Camp Golf، و Unremarkable Shack در بازی Fortnite ارائه شده است.

محل Coral Cove ،Base Camp Golf و Unremarkable Shack

چالش‌ فورتنایت Coral Cove

اولین چیزی که باید درباره این چالش بدانید این است که باید مأموریت‌های اولیه‌ای را قبل از پیشرفت انجام دهید. ابتدا، باید از گزینه چهار سپر در مسابقه استفاده کنید و سپس باید ۷۵۰ منبع ساخت را جمع‌ آوری کنید. زمانی که این کار را انجام دادید، می‌توانید چالش برای بازدید Coral Cove، Base Camp Golf، و Unremarkable Shack را کامل کنید.

مکان هر نقطه را می‌توانید در نقشه‌هایی که در سایت وجود دارند مشاهده کنید. بسته به مسیر Battle Bus در ابتدای مسابقه، شاید بازدید از یک منطقه، راحت‌تر از بازدید از منطقه دیگر باشد. برای تکمیل چالش، پیشنهاد می‌کنیم در Team Rumble تلاش کنید، زیرا هر بار که وارد شوید کارتان را در هوا شروع می‌کنید. به این ترتیب، شما به راحتی می‌توانید وارد مکان‌هایی شوید که باید در یک مسابقه از آن‌ها بازدید کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در هر مکان گام بردارید، نیازی نیست با چیزی ارتباط برقرار کنید.

چالش‌ فورتنایت Coral Cove

چالش‌ فورتنایت Coral Cove

می‌توانید به هر ترتیبی کار کنید، اما اولین مورد Coral Cove است. این مکان در قسمت غربی نقشه، سمت چپ Coral Castle پیدا می‌شود. در بالا به دنبال یک صدف بزرگ باشید و به آن نزدیک شوید تا اعتبار کسب کنید.

مکان Base Camp Golf

چالش‌ فورتنایت Coral Cove

Camp Base Golf عملاً در سمت مقابل نقشه، در تمام مسیر Catty Corner وجود دارد. به دنبال پایگاه کوچکی در سمت شمالی کوه بزرگ برفی بگردید.

مکان Unremarkable Shack

چالش‌ فورتنایت Coral Cove

در نهایت، Unremarkable Shack در سمت شمالی نقشه، در شمال غربی Craggy Cliffs است. این ساختمان در جزیره یافت می‌شود، در صورت امکان می‌توانید از طریق گلایدر در این منطقه فرود بیایید، چون شنا کردن خیلی طول می‌کشد. پس از اینکه از هر سه منطقه بازدید کردید، این چالش‌ها تمام می‌شوند.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − چهار =