راهنما چالش Ember فصل ۸ فورتنایت

Ember فصل 8 فورتنایت

هفتمین هفته از فصل ۸ فورتنایت است و مثل همیشه مجموعه چالش های جدیدی ارائه شده است. این بار، شما با Ember فصل ۸ فورتنایت ملاقات خواهید کرد. یک NPC که بر مأموریت های آتشین تمرکز دارد. این مأموریت ها خیلی سخت نیستند، اما اگر ندانید به کجا باید بروید، برخی از آن ها شاید شما را به چالش بکشند. در اینجا، ما چالش های جدید Ember را به همراه راهنمایی هایی برای گذراندن آن ها را ارائه کرده ایم. مرکز خرید در زیر مأموریت های جدید Ember، به همراه نحوه تکمیل آن ها در Fortnite را ارائه کرده است.

لیست چالش های Ember فصل ۸ فورتنایت

چالش Ember فصل 8 فورتنایت
چالشEmber در فصل ۸ فورتنایت

برای شروع Fire Yoga Questline، باید از Ember دیدن کنید. این NPC در شمال غربی Corny Crops یافت می شود، پس با آن ها صحبت کنید تا بتوانید وارد چالش ها شوید. در زیر تمام مأموریت های Ember ارائه شده است.

مأموریت Fire Yoga

  • شومینه را در Lazy Lake ،Craggy Cliffs ،Holly Hedges یا Pleasant Park نابود کنید
  • سازه ها را روی آتش قرار دهید
  • در فاصله ۵ متری از وسیله نقلیه ای که دود می کند، کاری هیجان انگیز انجام دهید
  • حریف را با شیشه کرم شب تاب مشتعل کنید
  • از آتش کمپ شفا بگیرید

راهنمای چالش Ember

۱- شومینه را در Lazy Lake، Craggy Cliffs، Holly Hedges یا Pleasant Park نابود کنید

Ember در فصل 8 فورتنایت
مأموریت Fire Yoga

البته می توانید از هریک از چهار مکان اصلی ذکر شده دیدن کنید، اما بهترین مکان Pleasant Park است، زیرا نزدیک منطقه شروع Ember است. به یکی از دو شومینه ای که در نقشه نشان داده می شود بروید و آن را با کلنگ (یا هر چیز دیگری) نابود کنید.

۲- سازه ها را روی آتش قرار دهید

راهنما Ember فصل 8 فورتنایت
قرار دادن سازه ها روی آتش

دور تا دور نقشه پر از کرم شب تاب است، که می توان آن ها را گرفت و در شیشه قرار داد. نقشه بالا محل کلی آن ها را نشان می دهد، بنابراین از آن برای جمع آوری تعداد زیادی کرم شب تاب استفاده کنید. زمانی که بسیاری از آن ها را داشتید، بروید و آن ها را به سمت سازه ها پرتاب کنید. برای کسب بهترین نتیجه، کرم های شب تاب را به سمت ساختمان ها پرتاب کنید، زیرا آتش می تواند گسترش پیدا کند و چندین سازه داخل را بسوزاند. زمانیکه ۱۰ مورد را نابود کردید، اعتبار این چالش را به دست می آورید.

۳- در فاصله ۵ متری از وسیله نقلیه ای که دود می کند، کاری هیجان انگیز انجام دهید

راهنما چالش Ember فصل 8 فورتنایت
کار هیجان انگیز

چند کرم شب تاب را نگه دارید و سپس به سمت یک وسیله نقلیه بروید. این وسایل معمولا در مناطق میدان اصلی پیدا می شوند، پس به هریک از آن ها که می خواهید مراجعه کنید، کرم شب تاب را داخل یک ماشین بیاندازید و سپس دقیقاً کنار آن بایستید و برای تکمیل مأموریت، حرکت های هیجانی انجام دهید.

۴- حریف را با شیشه کرم شب تاب مشتعل کنید

چالش امبر فصل 8 فورتنایت
شیشه کرم شب تاب

از آنجا، به طور معمول بازی کنید و دفعه بعد یک بازیکن را روی زمین می اندازید ( بهتر است در حالت تیمی بازی کنید)، کرم شب تاب را به سمتش پرتاب کنید تا چالش کامل شود. می توانید با پرتاب یکی از آن ها به سمت بازیکنی که روی زمین نیافتاده است هم چالش را کامل کنید، اما این کار خیلی سخت تر است.

۵- از آتش کمپ شفا بگیرید

چالش امبر در فصل 8 فورتنایت
آتش کمپ شفا

برای تکمیل این چالش، از آتش هایی که در نقشه لیست شده اند دیدن کرده و به سمت آن ها بروید تا سلامتی به دست آورید. شما به ۱۵ HP نیاز دارید تا سلامتی خود را بازیابی کنید، پس مطمئن شوید که قبل از بازدید از آن آتش ها، حداکثر ۸۵ سلامتی دارید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =