راهنما چالش Sledgehammer فصل ۸ فورتنایت

Sledgehammer فصل 8 فورتنایت

شما به عنوان بخشی از فصل ۸ فورتنایت، به گروه دیگری از مأموریت ها دسترسی خواهید داشت، این بار از طریق NPC دیگری به نام Sledgehammer فصل ۸ فورتنایت. این NPC شما را به Sideways می فرستد تا با Cube Monsters مقابله کنید. بنابراین احتمالاً می خواهید بدانید اطراف این موجودات چه خبر است تا جدیدترین مأموریت را تکمیل کنید.

در مرکز خرید، ما همه مأموریت های جدید Sledgehammer، همراه با راهنمایی هایی برای انجام آن ها را ارائه کرده ایم. این ها مأموریت های جدید Sledgehammer و نحوه تکمیلشان در Fortnite هستند.

لیست چالش های Sledgehammer فصل ۸ فورتنایت

Sledgehammer فصل 8 فورتنایت

مانند همیشه در طول فصل ۸، شما باید به طور فیزیکی از NPC روی نقشه دیدن کنید تا مأموریت شروع شود. در این مورد، Sledgehammer درست در شمال شرقی Holly Hedges قرار گرفته است، بنابراین برای شروع به او سر بزنید. در زیر هر پنج مأموریت ارائه شده است.

مأموریت دستورهای نبرد

  • در The Sideways، صندوقچه را باز کنید (۱)
  • انواع مختلف Cube Monsters را در The Sideways حذف کنید (۳)
  • با سلاح Sideways به Cube Monsters آسیب برسانید (۱۵۰)
  • اجزای Cube Monster را جمع کنید (۵۰)
  • Boss Cube Monster را در The Sideways شکست دهید (۱)

راهنمای چالش های Sledgehammer

۱- در The Sideways، صندوقچه را باز کنید (۱)

Sledgehammer فصل 8 فورتنایت

ابتدا از The Sideways بازدید کنید تا صندوقچه های اطراف منطقه را پیدا کنید. اکنون دیگر با The Sideways آشنا هستید، اما به عنوان یادآوری می گوییم که این ها مناطق بزرگی در نقشه هستند که با دایره های صورتی و بنفش نشان داده می شوند. به همین ترتیب، از Anomalies که توسط نقاط درخشان روی نقشه علامت گذاری شده اند هم دیدن کنید. در هر صورت، وقتی داخل شدید، در اطراف به دنبال صندوقچه بگردید و یکی از آن ها را باز کنید تا چالش تکمیل شود.

۲- انواع مختلف Cube Monsters را در The Sideways حذف کنید (۳)

Sledgehammer فصل 8 فورتنایت

زمانی که سلاح را از یکی از صندوقچه های درون The Sideways برداشتید، شروع به نابودی Cube Monsters کنید. وقتی سه هیولا را نابود کردید، اعتباری به دست می آورید. فقط به یاد داشته باشید، آن ها باید از سه نوع باشند، یعنی نوع زرد یا نوع بزرگتر بنفش رنگ. همانطور حرکت کرده و آن ها را نابود کنید تا این مأموریت سریع تمام شود.

۳- با سلاح Sideways به Cube Monsters آسیب برسانید (۱۵۰)

Sledgehammer فصل 8 فورتنایت

در پروسه پبشرفتتان، اگر یک سلاح Sideways را برداشته باشید، اعتبار این چالش را سریع به دست می آورید. اگر برنداشته اید، در The Sideways به اطراف بروید و صندوقچه ها را بگردید تا یک سلاح پیدا کنید. ما از Sideways Scythe و تفنگ کوچک خوشمان می آید.

۴- اجزای Cube Monster را جمع کنید (۵۰)

Sledgehammer فصل 8 فورتنایت

همانطور که Cube Monsters را نابود می کنید، آن ها Monster Parts را می اندازند. به پیش بروید و مادامی که در The Sideways زنده هستید، آن ها را جمع کنید.

۵- Boss Cube Monster را در The Sideways شکست دهید (۱)

Sledgehammer فصل 8 فورتنایت

به نظر می رسد بسیاری از بازیکنان برای چالش آخر با مشکل مواجه شده اند، چون به درستی باز نمی شود. فکر می کنید باید یکی از Cube Monsters بزرگ را که در حال حرکت روی نقشه است، نابود کنید، اما به نظر می رسد اینطور نیست. در عوض، وارد The Sideways یا یک Anomaly شوید و دشمنان را شکست دهید و در نهایت اعتبار چالش به شما داده می شود. برای برخی بازیکنان، این مأموریت پس از نابودی یکی از شخصیت هایی که داخل Anomaly پخش شده، به پایان می رسد، اما برای ما اینطور نبود. در نهایت، به شکست دادن دشمنان در The Sideways و Anomalies ادامه دهید تا بالاخره موفق شوید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 13 =