راهنما چالش فورتنایت بشقاب‌ پرنده Defiant Dish

فورتنایت بشقاب‌ پرنده Defiant Dish

هفته ۱۲ فصل ۷ فورتنایت است و مانند همیشه، لیست جدیدی از چالش‌ها و همینطور بشقاب‌ پرنده Defiant Dish وجود دارند که باید کامل شوند. در اکثر موارد، این چالش‌های هفتگی بسیار ساده‌تر از برخی چالش‌های اخیر هستند. اکثر آن‌ها به سادگی با بازی کردن کامل می‌شوند. یکی از چالش‌ هایی که ممکن است در آن گیر کنید دادن یک بشقاب‌ پرنده به Rick Sanchez در Defiant Dish است. این کار زیاد سخت نیست، اما اگر ندانید از کجا باید بشقاب‌ پرنده یا Rick Sanchez را پیدا کنید، ممکن است با مشکل روبرو شوید.

در این راهنما، هر چیزی که برای تکمیل این چالش نیاز دارید، از منطقه بشقاب‌ پرنده‌ ها تا مشخص شدن مکان Rick را به شما نشان خواهیم داد. در اینجا نحوه تحویل بشقاب‌ پرنده به Rick Sanchez در Defiant Dish در بازی Fortnite آمده است.

بشقاب‌ پرنده Defiant Dish را از کجا پیدا کنیم؟

فورتنایت بشقاب‌ پرنده Defiant Dish

بشقاب‌ پرنده‌ ها در طول فصل ۷ بازی Fortnite اضافه شده‌ اند و همانطور که قبلاً هم گفته‌ ایم، تعداد زیادی از آن‌ها در سراسر نقشه وجود دارند. از نقشه استفاده کنید تا مکان آن‌ها را پیدا کنید. از آنجایی که Rick Sanchez در مرکز نقشه قرار گرفته، گرفتن بشقاب‌ پرنده نزدیک ایده خوبی است، مانند بشقاب‌ پرنده‌ ای که در غرب Weeping Woods در رستوران همبرگر قرار گرفته است. با این حال، هرکدام امن‌تر بود را انتخاب کنید، که البته بسته به مسیر اتوبوس نبرد در شروع مسابقه دارد.

ما به شما توصیه می‌کنیم که هرکجا فرود آمدید را غارت کنید، زیرا گاهی منطقه Rick خیلی شلوغ است و احتمالاً وقتی به آنجا برسید با دشمنان روبرو خواهید شد. همچنین توصیه می‌کنیم که این کار را در Team Rumble انجام دهید تا زمانی که کشته شوید بتوانید دوباره بازی کنید.

از کجا می‌توان Rick Sanchez را در Defiant Dish پیدا کرد؟

فورتنایت بشقاب‌ پرنده Defiant Dish

پس از اینکه بشقاب‌ پرنده را به دست آوردید، به منطقه Rick در مرکز نقشه در منطقه‌ای که Defiant Dish نام دارد پرواز کنید. او در طبقه آخر ساختمان، در قسمت جنوب غربی این منطقه پیدا می‌شود. به دنبال ساختمانی با دیش کوچک‌تر روی آن بگردید.

در اینجا هدف این است که به سادگی به آن نزدیک شوید و زمانی که حدود ۲۰ متر با Rick فاصله داشته باشید، برای تکمیل چالش، اعتباری را به همراه ۳۰۰۰۰ XP دریافت می‌کنید. نکته مهم این است که ممکن است قبل از نزدیک شدن به Rick، مورد شلیک قرار بگیرید، پس به محض مشاهده تیراندازی، عقب‌ نشینی ایده خوبی است. اگر قبل از نزدیک شدن به هدفتان، تیر بخورید، باید بشقاب‌ پرنده دیگری را پیدا کنید و دوباره تلاش کنید. زمانی که ما این چالش را انجام می‌دادیم، توسط برج کوچکی در Defiant Dish تیر خوردیم، بنابراین مراقب باشید و مستقیماً به داخل ساختمان Rick بروید تا سریعاً چالش‌ها را کامل کنید.

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 7 =