مکان UFO ها در فورتنایت

UFO ها در فورتنایت

حتما درباره ی UFO ها در فورتنایت شنیده اید، منظور از UFO، بشقاب‌ پرنده‌هایی است که به بازی اضافه‌ شده‌ اند. یوفو ها در بازی فورتنایت احتمالاً بارزترین موارد اضافه‌ شده به جزیره هستند. به خصوص اینکه مدتی از دسترسی ما به وسایل نقلیه پرنده می‌گذرد و آن‌ها ظاهر خاصی برای برجسته کردنشان دارند. البته، با وجود تم کلی بیگانگانی که در فصل ۷ بازی Fortnite اجرا می‌شود، در دسترس داشتن این فضاپیماها در اطراف کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. خواه در بالای مکان‌های خاصی معلق باشند، یا توسط IO Guards بازی در مکان‌های فرود تحت حفاظت باشند.

اگر بدانید باید در Fortinte چه کاری انجام دهید، کنترل این فضاپیما در هر شرایطی کاملاً آسان خواهد بود، پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا هر اطلاعاتی که برای پیدا کردن مکان‌های UFOها در Fortnite را نیاز دارید و نحوه هدایت آن‌ها پس از ورود به کابین خلبان را در اختیارتان قرار دهیم.

مکان‌ UFO ها در بازی Fortnite

UFO ها در فورتنایت

دو راه اصلی و عمده برای یافتن مکان UFO ها در بازی Fortnite وجود دارد و اولین راه این است که به نقشه نگاه کنید که در آن باید نام سه مکان را ببینید که یکی بنفش است، دیگری سوسو کرده و بعدی واضح نیست. این موارد برای هر مسابقه‌ای به صورت تصادفی ظاهر می‌شوند و نشان می‌دهند که اگر به این مکان‌ها بروید، سه فضاپیما را در آسمان خواهید دید.

متأسفانه نمی‌توانید به راحتی و به طور مستقیم فقط بالای UFOهای بازی حرکت کنید و کنترل آن‌ها را به دست بگیرید و اگر سعی کنید ممکن است از آن‌ها بگذرید و احتمالاً مقداری یا کل سلامتی خود را از دست می‌دهید، که شروع بدی برای مسابقه خواهد بود. در عوض باید از زمین به آن‌ها شلیک کنید، پس یکی را انتخاب کنید و به آن شلیک کنید، در عین حال سعی کنید از شلیک Energy Cannon که به سمت شما می‌آید دوری کنید تا UFO مجبور به فرود شود. می‌توانید با Trespasser NPC که از آن ماشین خارج می‌شود مبارزه کنید یا از او دور شوید، سپس به فضاپیما نزدیک شده دکمه همیشگی را فشار دهید تا وارد وسیله نقلیه شوید.

UFO ها در فورتنایت

روش بعدی برای پیدا کردن مکان‌های UFOها در بازی این است که یکی از آن‌ها که فرود آمده را پیدا کنید و دود آبی که از زمین بلند می‌شود را دنبال کنید تا به مکان فرود برسید. ما سه مورد این مکان‌ها را در نقشه بالا برایتان علامت‌ گذاری کرده‌ ایم، که عبارت‌ اند از Food Fighter در جنوب شرقی Holly Hedges، Cargo Craft در جنوب Dirty Docks، و Steamy Spaceship در جنوب غربی Steamy Stacks. ممکن است با چند NPC مواجه شوید که از این UFOهای Fortnite محافظت می‌کنند، پس به ترتیب با آن‌ها روبرو شوید یا یواشکی از آن‌ها بگذرید تا قبل از اینکه متوجه شما شوند، فضاپیما را بدزدید.

همچنین مکان‌های Fortnite UFO در Lonely Lander وجود دارند، که در جزیره Camp Cod در گوشه جنوب شرقی نقشه است و Stealthy Saucer زیر Green Steel Bridge در جنوب شرقی Corny Complex قرار دارد. در آنجا یک سفینه بدون محافظی را پیدا می‌کنید که بین درختان قرار دارد، می‌توانید به آن نزدیک شده و هرگاه دوست داشتید کنترل آن را به دست بگیرید. اگر می‌خواهید دست‌ فرمان خود را در پرواز UFOهای Fortnite امتحان کنید، این مکان‌ها راحت‌ترین موارد برای انجام این کار هستند.

نحوه به پرواز درآوردن UFOهای Fortnite

UFO ها در فورتنایت

زمانی که وارد UFO های Fortnite شدید، کنترل آن‌ها تقریباً شبیه Choppas است که در آن از تری گرها برای بالا و پایین رفتن استفاده می‌کردید و بدون فشردن آن‌ها در فقط در مکان کنونی خود قرار خواهید گرفت. در گوشه پایین سمت راست، نمادهایی را برای سه قدرت مختلفی که می‌توانید در UFOهای Fortnite استفاده کنید می‌بینید، با پرتو تراکتور (tractor beam) کارتان را شروع کنید و از آن برای بلند کردن اشیاء و بازیکنان از زیر استفاده کنید. سپس Energy Cannon خواهید داشت، که تخریب بسیار عظیمی را در محیط ایجاد می‌کند، پس از تقویتی که به مدت کوتاهی شما را با سرعت به جلو سوق می‌دهد، می‌توانید ۳۰ بار به حریف شلیک کنید، از این تقویت می‌توانید سه بار و به سرعت قبل از شارژ مجدد استفاده کنید.

در سمت راست صفحه نیز می‌توانید میزان شارژ باتری UFO را مشاهده کنید، که هنگام پرواز و استفاده از قدرت‌ها به‌ تدریج کم می‌شود. هشدار کم بودن باتری ظاهر می‌شود، سپس زمانی که باتری خالی شد باید روی زمین بنشینید. با این حال نگران نباشید، زیرا وقتی فرود آمدید و از وسیله نقلیه خارج شدید کافی است چند ثانیه صبر کنید، پس از آن باتری به طور خودکار دوباره شروع به پر شدن می‌کند.

UFO ها در فورتنایت

در نهایت، درجه‌ای که در سمت چپ پایین قرار دارد به شما نشان می‌دهد که سفینه چند “جان” دارد، توجه کنید که وقتی سلامتی آن به طور کامل تخلیه شود، به زمین سقوط می‌کند و هر سرنشینی که داخل آن باشد به بیرون افتاده و هنگام بازسازی برای چند ثانیه غیر قابل‌ دسترس می‌شود، سپس با فرصت کمتری برای انجام اقداماتتان باز می‌گردید.

اگرچه Energy Cannon بشقاب‌ پرنده‌ها تنها ۳۰ آسیب به مخالفان وارد می کند، اما می‌توانید مانند Shockwave Grenade آن‌ها را در هوا منفجر کند. از آنجا که این سلاح دارای سرعت شلیک سریع است، پس از رسیدن به بازی آخر می‌تواند به شدت کشنده باشد، زیرا هنگام تلاش برای پرتاب دشمنان به Storm، می‌توانید به راحتی به دفاع حریف شلیک کنید. این مورد ممکن است در آینده اصلاح شود، اما فعلاً اگر بتوانید با یک سفینه شارژ شده وارد مراحل بعدی Storm شوید، انفجارهای مداوم و متوالی Energy Cannon شما را به Victory Royale می‌رساند.

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =