نحوه باز کردن اسکین Wonder Woman فورتنایت

اسکین Wonder Woman فورتنایت

اسکین Wonder Woman فورتنایت برای اولین بار منتشر می‌ شود و در لیست رو به افزایش بازی، به قهرمانان Justice League مانند بتمن، سوپرمن، فلش و آکوامن ملحق می‌ شود. پس از یک تیزر کوتاه از کتاب کمیک، Epic Games از این قهرمان به همراه مجموعه‌ ای از لوازم جانبی شامل بک بلینگ (back bling)، یک کلنگ و یک گلایدر رونمایی کرد.

اسکین Wonder Woman فورتنایت

اسکین Wonder Woman ابتدا در یک خبر، تنها چند دقیقه پس از تیزر معرفی شخصیت DC دیگری توسط Epic Games فاش شد. فردی که این خبر را فاش کرد، اولین نفری بود که از این شخصیت جدید رونمایی می‌ کرد و پس از آن Epic آن را تأیید کرد: The Amazonian در روز ۱۹ آگوست ساعت ۵ بعدازظهر PT/ 8 بعدازظهر ET وارد Fortnite می‌ شود.

لوازم جانبی همراه Wonder Woman شامل موارد زیر هستند:

  • گلایدر Golden Eagle Wings
  • تبر Athena
  • صفحه بارگیری DC Trinity
  • بک بلینگ Diana’s Mantle

هم خود Wonder Woman و هم بک بلینگش، دارای سبک‌ های مختلفی به عنوان بخشی از نسخه “زره‌ پوش” او هستند. همه این‌ ها در بسته Wonder Woman وجود دارد که در ۱۹ آگوست در Item Shop قرار می‌ گیرد، اگرچه بازیکنان می‌ توانند به صورت جداگانه هم این موارد را خریداری کنند، حتی اگر فقط خود شخصیت را بخواهند هم می‌ توانند آن را بخرند.

کاپ زن شگفت انگیز

اسکین Wonder Woman فورتنایت

باتوجه به استانداردهای جدیدی که به نظر می‌ رسد Epic از آن‌ ها پیروی می‌ کند، Wonder Woman برای تعدادی از رقبا که در مسابقات این هفته Wonder Woman Cup پیروز شوند، به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت. Wonder Woman Cup را می‌ توان در منوی Competitive بازی پیدا کرد و از ۱۸ آگوست، یعنی یک روز قبل از عرضه عمومی Wonder Woman در دسترس قرار خواهد گرفت.

در این جام حالت Duos، بازیکنان سه ساعت وقت دارند تا در ۱۰ مسابقه، تا جایی که می‌ توانند امتیاز جمع کنند. حذف بیشتر و اتمام بهتر برابر با امتیاز بیشتر است، رهبران امتیاز در هر منطقه Wonder Woman و بک بلینگ او را به صورت رایگان دریافت می‌ کنند. هرکسی که رقابت کند و به امتیاز هشت یا بیشتر برسد، صفحه بارگذاری مربوط به سه ابر انسان برجسته DC به صورت خودکار برایش باز می‌ شود.

بتمن در طول چند سال، به اشکال مختلفی در Fortnite ظاهر شده و هرچند هفته یک بار به طور منظم در Item Shop ظاهر می‌ شود. سوپرمن نیز تنها چند هفته در دسترس بود تا زمانی که حداقل به سبک کنونی‌ اش برای همیشه از دسترس خارج شد. اگر از طرفداران مارول هستید، می‌ توانید Gamorra را به مدت محدود در Item Shop پیدا کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − سه =