بلاگ

Fractal Combat X در این بازی جت سواری را تجربه کنید

Fractal Combat X

کته مهم در مورد بازی Fractal Combat X اینکه شما این شانس را دارید تا هم به صورت واقعیت مجازی و هم به صورت معمول در گوشی های هوشمندتان دنبال کنید.

Fractal Combat X

Fractal Combat X

Fractal Combat X در این بازی جت سواری را تجربه کنید

در حال حاضر بازی های واقعیت مجازی جای ویژه ای در دل مخاطبان پیدا کرده اند. حالا بسیاری از بازی بازان ترجیح می دهند به جای تجربه بازی های ساده دنیای واقعیت مجازی را تجربه کنند. اگر شما هم جز این دسته از گیمرها هستید و از طرفی دارای گوشی های آیفون هم هستید، در این مقاله با ما همراه شوید تا در ادامه ۷ بازی برتری که برای پلتفرم آیفون طراحی شده اند و به دنیای واقعیت مجازی تعلق دارند را به شما معرفی کنیم.
نفوذ واقعیت مجازی را جدی بگیرید!
پیش از اینکه به سراغ معرفی بازی های برتر برای آیفون برویم، بد نیست تا کمی هم در مورد تاثیرگذاری بازی های واقعیت مجازی برای این پلتفرم صحبت کنیم. در صورتی که به سراغ بازی های این چنینی بروید، خیلی زود نسبت به بازی های دوبعدی دلسرد می شوید و احتمالا هیچ وقت دیگر بازی های معمول قدیمی را به بازی های واقعیت مجازی ترجیح ندهید.
حقیقت این است که بازی های واقعیت مجازی دنیای پیچیده تری دارند و دریچه های تازه ای را بر روی مخاطب باز می کنند. به همین دلیل است که گیمرها ترجیح می دهند تا تجربه خود را در خصوص بازی هایی که در این سبک و سیاق ساخته شده است را بیشتر کنند. بدون شک تجربیاتی که در این بازی ها دستگیر مخاطب می شود با تجربیات بازی های دو بعدی از زمین تا آسمان فرق دارد. بالاخره باید پذیرفت که آینده صنعت بازی های ویدئویی در دست واقعیت مجازی قرار دارد. پس بهتر است ما هم با این واقعیت کنار بیاییم و تجربه خود را در خصوص این نوع از بازی ها ارتقا دهیم.
برخی از کاربران در مورد بازی های واقعیت مجازی که برای آیفون در نظر گرفته شده است، کمی نگرانی دارند و بر این باورند که تعداد این بازی ها زیاد نیست و در صورتی که به بازی های این چنینی اعتیاد پیدا کنند و نتوانند به سراغ بازی های دو بعدی قبل بروند، در مخمصه بدی گیر می کنند. چنین باوری اصلا درست نیست. زیرا حالا فروشگاه های آنلاین بازی های موبایل از بازی های واقعیت مجازی لبریز شده است و مخاطبان می توانند در میان طیف گسترده ای از بازی ها دست به انتخاب بزنند.
کاربرانی که دارای گوشی های آیفون هستند، نیازی ندارند تا برای تجربه بازی های واقعیت مجازی به دنبال هدست های مختلف باشند. آنها می توانند هدست واقعیت مجازی Google Cardboard را تهیه کنند و از امکانات آن در بازی لذت ببرند. این هدست به گوگل تعلق دارد و به خوبی با گوشی های آیفون هماهنگی دارد.
حالا با پیش زمینه ای مناسب می توانیم به سراغ معرفی ۷ عدد از بهترین بازی های آیفون برویم که در قالب واقعیت مجازی ساخته و پرداخته شده است. شما می توانید از میان این بازی ها یک یا چند تا را انتخاب کنید.
بازی اول- End Space VR
تا کنون ژانرهای زیادی به بازی های واقعیت مجازی پا گذاشته اند. یکی از این ژانرها که می تواند به خوبی واقعیت های این دنیا را به مخاطبان نشان دهد، ژانر اکشن فضایی است. اگر به این ژانر علاقه دارید، حتما بازی End Space VR را امتحان کنید. زیرا این بازی سبکی این چنینی دارد. شما در این بازی با سفینه ای فضایی سر و کار خواهید داشت و باید کنترل آن را به دست بگیرید. کار شما این است که با استفاده از موج های مختلفی که در اختیارتان قرار می گیرد، دشمنانی که بر سر راهتان قرار می گیرند را نابود کنید. شما در این بازی شاهد صحنه های اکشن فوق العاده ای هستید که قدرت گرافیکی بالای بازی را نشان می دهد. اگر برای این بازی از کنترلر استفاده کنید، کارتان راحت تر خواهد بود و می توانید با استفاده از آن تیراندازی هم بکنید.
بازی دوم- Fractal Combat X
Fractal Combat X را می توان یک بازی هواپیمایی جذاب دانست که به شدت به دل می نشیند. شما در این بازی جت سواری را تجربه خواهید کرد و می توانید با سرعت زیادی دشمنانتان را با خاک یکسان کنید. این بازی اوج زیبایی های واقعیت مجازی را به شما نشان خواهد داد. نکته مهم در مورد بازی Fractal Combat X اینکه شما این شانس را دارید تا این بازی را هم به صورت واقعیت مجازی و هم به صورت معمول در گوشی های هوشمندتان دنبال کنید. اگر ترجیح می دهید تا این بازی را در قالب واقعیت مجازی دنبال کنید، باید به سراغ منوی گرافیکی بازی بروید و گزینه واقعیت مجازی را در آن فعال کنید. یادتان باشد که برای تجربه بازی Fractal Combat X در قالب واقعیت مجازی باید یک کنترلر هم در اختیار داشته باشید. برای اینکه بتوانید هدف گیری کنید و یا تیراندازی کنید به یک کنترلر نیاز خواهید داشت. این بازی از سیستم به روزرسانی بهره می برد و به مخاطبان اجازه می دهد تا جت و یا سلاح های خود را ارتقا دهند. اگر می خواهید که روند ارتقای بازی سرعت پیدا کند، می توانید از پول واقعی استفاده کنید. اگر هم عجله ای در این زمینه ندارید، می توانید با پول هایی که در طول بازی به دست می آورید، این کار را انجام دهید.
بازی سوم- InCell VR
اگر به دنبال یک بازی عجیب هستید، حتما InCell VR را امتحان کنید. این بازی در عین عجیب بودن به شدت هم سرگرم کننده است. فضای بازی InCell VR به شدت متفاوت است. شما در این بازی به درون انسان ها سفر می کنید. در این بازی ویروس هایی به بدن انسان ها حمله می کنند و شما وظیفه دارید تا در برابر این ویروس ها ایستادگی کنید و مانع از بین رفتن سلول های بدن انسان ها شوید.
کاربران می توانند این بازی را با استفاده از هدست و یا بدون آن تجربه کنند. البته ما توصیه می کنیم برای تجربه این بازی حتما از هدست واقعیت مجازی استفاده کنید. زیرا جذابیت InCell VR با استفاده از هدست بسیار بالاتر می رود.
بازی چهارم- Lamper VR: Firefly Rescue
Lamper VR: Firefly Rescue یکی از بهترین بازی های رانر به حساب می آید که در قالب واقعیت مجازی ساخته شده است. این بازی را می توان دنباله ای قابل قبول برای بازی Lamper VR دانست. البته Lamper VR: Firefly Rescue از لحاظ گیم پلی و گرافیک در وضعیت بهتری قرار دارد. کاربران برای تجربه این بازی نیازی به کنترلر نخواهند داشت. آنها می توانند با استفاده از حرکت های سر در بازی پیشروی کنند.
بازی پنجم- Roller Coaster VR
Roller Coaster VR را می توان در میان بازی های شبیه ساز جای داد. اگر می خواهید به دنبال بازی های واقعیت مجازی بروید و ترجیح می دهید تا کارتان را از یک بازی بسیار باکیفیت شروع کنید، باید به سراغ بازی Roller Coaster VR بروید. شما در این بازی با یک ترن هوایی مواجه خواهید بود و باید این ترن را از مسیرهای مختلف عبور دهید. در مسیر شما دریاها، کوه ها، جنگل ها و بخش های متنوع دیگری قرار گرفته است. البته همه چیز در این بازی به زیبایی و آسانی اولیه نیست. رفته رفته موانعی در سر راه قرار می گیرد که مهارت و توجه مخاطب را به چالش می کشد. مثلا ممکن است در بخشی از بازی شاهد پیچ های تند جاده ها و یا خطرات دریایی باشید.

Fractal Combat X

Fractal Combat X

بازی ششم- Romans from Mars 360
Romans from Mars 360 یکی از بهترین بازی های واقعیت مجازی به حساب می آید که تا کنون افراد زیادی آن را ستایش کرده اند. شما در این بازی اول شخص، تجربیات جذابی به دست می آورید. اصل کار شما در این بازی ساخت برج های نگهبان است. در واقع باید به گونه ای استراتژیِ بچینید که بتوانید دشمنانی که از سمت مریخ به سویتان هجوم آورده اند را نابود کنید. پیش از اینکه این بازی برای واقعیت مجازی ساخته شود، نسخه غیر واقعیت مجازی این عنوان هم به شدت مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته بود.
بازی هفتم – Zombie Shooter VR
Zombie Shooter VR یک بازی شوتر اول شخص است. این بازی روال متفاوتی دارد و به سایر بازی های این چنینی شباهت زیادی ندارد. شما در این بازی مجبور نیستید تا مداما بدوید و یا تیراندازی کنید. این امکان برایتان وجود دارد تا در دنیایی باز در حرکت باشید. شما در این بازی از مسیر ها و تونل های تاریک و ترسناکی عبور خواهید کرد و باید خودتان را برای رویارویی با سیلی عظیمی از زامبی ها آماده کنید. برای اینکه در این بازی پیشرفت کنید، به مهارت های پیچیده ای نیاز نخواهید داشت. فقط کافیست تا برای چند دقیقه در بازی حاضر شوید تا راه و چاه را یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =