بهترین بازی های E3 2021

بازی E3 2021

حتما درباره ی بازی های نمایشگاه E3 2021 شنیده اید. بازی های متنوعی در این نمایشگاه ارائه شد، ولی ما بهترین بازی هایی را که فکر می کردیم هم از نظر داستانی، هم گیم پلی و هم شخصیت پردازی از بقیه بازی های نمایشگاه بهتر بودند را در اینجا به شما معرفی می کنیم.

بازی E3 2021 Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

بازی E3 2021
بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

پلتفرم: سوییچ

هر سال به یک بازی جدید از Advance Wars امید داشتیم و امسال نا امید شدیم. به جز امسال، همانطور که به نوعی اعلام شده، سوئیچ قرار است دو نسخه اصلاح شده از کمپین‌های دو بازی اول را دریافت کند. Advance Wars 1 و ۲ بازی‌های کلاسیک و تاکتیکی، برخورد تانکی Chess پر از شخصیت‌های عالی و جزئیات کوچک دوست‌ داشتنی است. سبک هنری سه‌ بعدی جدید کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما اگر فرصت دیگری برای درگیر شدن با Pipe-runner پیش بیاید، ما قطعاً از آن فرصت به نحو احسن استفاده می‌کنیم. حالا منتظر Codename: STEAM هستیم.

بازی Age of Empires 4

بازی E3 2021
بازی Age of Empires 4

پلتفرم: رایانه شخصی

بخش زیادی از هیجان مربوط به E3، تنها هیجان مربوط به عناوین موجود است. در این مورد، ما برای وجود AOE4 بسیار هیجان‌ زده هستیم. مدتی است که RTS گویی انگار نه زنده است و نه به‌ طور کامل مرده است و Relic به خاطر همین مورد انتقاد قرار گرفته است.

Relic هنوز هم با وجود ریشه RTS فوق‌العاده‌اش، یک اقدام گر طبقاتی محسوب می‌شود. خیلی خوشحالیم که این تیم روی آن بازی کار می‌کنند. همچنین خیلی خوشحالیم که بازی مانند Age of Empires باشد، هرچند ممکن است خیلی زیباتر به نظر برسد. از این خوشحالیم که بازی تا حدودی در معرض تاریخچه آمریکای شمالی قرار گرفته و در دوران قرون وسطی ساخته شده است. همچنین بازی کاملاً جهانی به نظر می‌رسد. به خصوص از این موضوع خرسندیم که می‌توانیم با آن صدای خاص Alan Partridge که برای با ارزش‌ترین اسباب‌ بازی‌های تاریخی خود می‌خواستیم صحبت کنیم.

بازی Battlefield 2042

بازی E3 2021
بازی Battlefield 2042

پلتفرم: پلی‌ استیشن، ایکس باکس، رایانه شخصی

تریلر بازی احمقانه بود، اینطور نیست؟ تانک‌هایی که از آسمان به پایین سقوط می‌کردند، بازیکنانی که C4 را روی چهار چرخ هایشان حمل کرده و از آسمان‌ خراش‌ها به داخل هلی‌ کوپترها می‌رفتند و توسط دوستان منفجر می‌شدند. یک شوخی بد! این در واقع Battlefield است: بازی کمدی پر از خستگی‌های جدی نظامی. این بازی، یک بازی احمقانه درباره چیزهای احمقانه است. فرد شعله افکن روی اسب در حال تازیدنش ایستاده است؛ پسری که از جت جنگنده بیرون می‌پرد تا به یک خلبان دیگر شلیک کرده و دوباره به جت برود و جادوی Battlefield 2042 این است که به نظر می‌رسد همه‌ چیز درست است. واقعاً عالی است. مشتاقیم زودتر بازی را انجام دهیم.

بازی Death’s Door

بازی E3 2021
بازی Death’s Door

پلتفرم: ایکس باکس و رایانه شخصی

Death’s Doo قطعاً بازی‌ای است که در آن کلاغی به خانه‌ای ضربه می‌زند. آخرین بازی از سازندگان Titan Souls به نظر عالی است. ماجراجویی کمدی تاریکی با مبارزات سریع و رئیسان ویرانگر. تغییر به گرافیک سه‌ بعدی به نظر آسان بوده است و جهان بازی نوید فتنه و شوخ‌ طبعی را می‌دهد. این بازی ۲۰ ژوئیه عرضه می‌شود.

بازی Death Trash

بازی E3 2021
بازی Death Trash

پلتفرم: سوئیچ، پلی‌ استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی

چند مورد از این بازی‌ها در حال حاضر وجود دارند: هنر پیکسلی تاریک، ترسناک و دلهره‌آور. شاید کمی واقع‌ گرایی جادویی، یا کمی خیال‌ پردازی تاریک، یا غوطه‌ور شدن با فریب و کلک. به هرحال، به نظر می‌رسد Death Trash یکی از بهترین بازی‌ها است و ما مدت‌ها است منتظرش هستیم. ناگهان همه‌ چیز واقعی شد و این بازی هم تاریخ انتشاری پیدا کرد (۵م آگوست سال جاری) و به نظر می‌رسد تمام واکنش‌های زشت و رنگ‌های عمیق از بین رفته است. این بازی نقطه برجسته‌ای از PC Gaming Show است.

بازی Diablo 2: Resurrected

بازی E3 2021
بازی Diablo 2: Resurrected

پلتفرم: پلی‌ استیشن، ایکس باکس، رایانه شخصی و سوئیچ

ما عاشق تریلرهایی هستیم که انرژی خسته‌ کننده‌ای از کسی را دارد که فریاد می‌زند ” خوب است! راه خود را ادامه دهید! شما همین را خواستید!” این Diablo 2: Resurrected است، که پس از شکایت کسانی که می‌گفتند Diablo 3 به‌ اندازه کافی ایمو (imo) نبوده، به عنوان نسخه ریمیک “the dark one” عرضه می‌شود. خب به نظر وحشتناک است. آدم پست پیر بزرگ، بد، سخت و زننده یک بازی. به نظر می‌رسد این بازی یک بازی بسیار قدیمی با سطح بسیار جدیدی از جزئیات است. باور نکردنی است، فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

بازی Elden Ring

بازی E3 2021
بازی Elden Ring

پلتفرم: پلی‌ استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی

Hidetaka Miyazaki و GRRM! ژنی از بازی‌های Souls و کتاب‌های Thrones! همه این‌ها در Elden Ring، یک ماجراجویی Soulsy که در آن باید روی یک اسب بپرید و ضربه بزنید. تریلر E3 نوید بخش بازی خونین و پیچیده‌ای مانند گذشته بود، اما سطح مقیاس جدیدی هم وجود دارد. سرزمین وسیعی که به مناطقی تقسیم شده که توسط خدایان کوچک اداره می‌شود و تأکیدی بر آزادی رویکرد وجود دارد. Elden Ring به نظر فوق‌العاده است.

بازی FAR: Changing Tides

بازی E3 2021
بازی FAR: Changing Tides

پلتفرم: رایانه شخصی

این به نظر کمی خطرناک است. FAR: Lone Sails یکی از آن بازی‌های نادری است که کاملاً جامع است، یک بازی ماجراجویی جذاب، پر سروصدا و شگفت‌ انگیز که در آن قهرمان کوچکی قطعات بزرگ و عظیم ماشین‌ آلات را در یک منطقه مخروبه دست‌ کاری می‌کند. Changing Tides منظره دریایی بازی اول را با قایق‌های واقعی تغییر می‌دهد و نوید همان ویرانی غم‌ انگیز را می‌دهد. عالی به نظر می‌رسد، اما آیا تیم می‌تواند همان ترفندها را دوباره انجام دهد؟ آیا می‌توان چیزهای بیشتری از این جهان راز آلود با اسرار بی‌ پایانش یاد گرفت؟ ما ایمان داریم که اینطور خواهد شد.

بازی Forza Horizon 5

بازی E3 2021
بازی Forza Horizon 5

پلتفرم: ایکس باکس و رایانه شخصی

کمی پس از اولین روزهای Gran Turismo و Wipeout در پلی‌ استیشن بود که یک بازی مسابقه‌ای توانست مدعی سرقت کل نمایش شود و حالا ما اینجاییم. این اتفاق چگونه رخ می‌دهد؟ پاسخ خسته‌ کننده است، اما سازگاری مطلق Forza Horizon با کیفیت‌ترین مجموعه بازی از هر نوع بازی‌ای در دهه گذشته بوده است. با وجود Horizon 4، این مجموعه یک گام بالاتر رفته و این امر نه فقط در کیفیت بلکه در جذابیت گسترده آن مشهود بود. انتقال آن به یک سرویس زنده دائماً در حال به‌ روزرسانی بسیار ماهرانه بود و این بازی از طریق Game Pass به میلیون‌ها بازیکنی دست یافت که هرگز فکر نمی‌کردند این بازی مسابقه‌ای تا این حد خوشایند و شاد باشد. Horizon 5 قرار است بر اساس همه این موارد ساخته شود و با وجود نمایش مناظر دیدنی مکزیکی و گیم پلی اجتماعی ساده Playground Games، چنان مطمئن هستند که اصلاً نیازی به تماشای تریلر و دموی E3 ندارید. باز هم، Forza Horizon 5 گذر زمان خوب و عالی را برایتان به همراه دارد.

بازی Halo Infinite

بازی E3 2021
بازی Halo Infinite

پلتفرم: ایکس باکس و رایانه شخصی

Halo Infinite هنوز هم یک ایده فوق‌العاده هیجان‌ انگیز است. جهانی باز در فضایی که در آن می‌توانید در اطراف گرازها به چپ و راست بروید و از آن کوهی که در دور دست است و تمام جازها (jazz) صعود کنید. امسال، به نظر می‌رسد مایکروسافت به این حقیقت دست یافته که هیچ راه آسانی برای نشان دادن کمپین تک نفره در رویداد مطبوعاتی E3 ندارد. در نتیجه به بازی‌های سینمایی و جذابیت‌های چند نفره دسترسی پیدا کرده‌ ایم. بازی چند نفره Halo، روز اول راه‌ اندازی می‌شود! تا حدی به نظر می‌رسد که Infinite ممکن است شکوه و جلال Halo 3 را دوباره زنده کند و این اصلاً دور از انتظار نیست.

بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild

بازی E3 2021
بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild

پلتفرم: سوئیچ

سال ۲۰۲۲ خیلی دور نیست و نیازی نیست خیلی منتظر بمانیم. در حال حاضر، همه‌ چیز درباره Zelda کمی مبهم است. هیچ عنوان دقیق و هیچ تاریخ انتشار دقیقی وجود ندارد. فقط یک تریلر زیبا است که نشان می‌دهد یکی از بازی‌های کلاسیک نسل قرار است با حالتی کاملاً عجیب و جذاب یک دنباله داشته باشد. قلعه‌هایی در هوا، هیولاهایی که از زمین بیرون می‌آیند، زنجیری که از آسمان‌ها غلط خورده و روی سنگ‌ها می‌لغزند. آیا این یک بازوی بیونیک است؟ باید منتظر بمانیم.

بازی Loot River

بازی E3 2021
بازی Loot River

پلتفرم: ایکس باکس و رایانه شخصی

“Diablo با Tetris ملاقات می‌کند”، این موردی کاملاً جدید است. پیش‌ فرض اصلی این است که شما آدمی در سیاه‌ چال هستید که می‌تواند محیط را حرکت دهد – بلوک‌های تقریباً شناوری مانند tetromino روی زمین شناور- اطراف شما برای کمک به گذراندن زندگی. کمی احمقانه به نظر می‌رسد؟ بله. همچنین بسیار هوشمندانه نیست؟ شاید! عالی به نظر می‌رسد، با هنر پیکسلی بسیار زیبا، سیستم نقش‌ آفرینی تقریباً خوب و آبی که به نظر می‌رسد مانند فضای بیرونی لزج است. خوب به نظر می‌رسد.

بازی Metroid Dread

بازی E3 2021
بازی Metroid Dread

پلتفرم: سوئیچ

بعد از گذشت مدتی به عنوان شایعه‌های اینترنتی، Metroid Dread بالاخره اینجا است، Mercury Steam یک Metroid پیمایش جانبی را با هنر سه‌ بعدی بزرگ و دشمن رباتی عجیبی ارائه می‌دهد که به نظر می‌رسد در بین سطوح شما را دنبال می‌کند. فرمول Metroid کمی کلاسیک به نظر می‌رسد و این واقعیت که قرار است امسال عرضه شود باعث می‌شود هیجان‌ انگیزتر شود.

بازی Microsoft Flight Simulator

بازی E3 2021
بازی Microsoft Flight Simulator

پلتفرم: ایکس باکس

زمانی که صحبت از Microsoft Flight Simulator می‌شود، فکر می‌کنیم همه‌ چیز خوب است، زیرا عرضه بازی در اواخر تابستان برای کنسول به نظر نوید بخش و بازسازی مجدد جذابی از یکی از حیرت‌ انگیزترین دستاوردهای بازی‌های ویدیویی در سال‌های اخیر است. نکته جالبی درباره ضربه زدن به مبل و تماشای جهان با تمام شکوهش و فرصتی دوباره برای عاشق شدن دوباره موجود Asobo وجود دارد.

بازی Phantom Abyss

بازی E3 2021
بازی Phantom Abyss

پلتفرم: رایانه شخصی

این بازی واقعاً بازی رؤیایی ما است. یک بازی اول شخص که در آن باید به جستجوی مقبره‌هایی پر از گنج و تله‌های کشنده بپردازید. حیله بزرگ و اصلی این است که بازی چند نفره ناهمزمان است، پس ممکن است توسط روح بازیکنان دیگر محاصره شوید و زمانی که کسی قبری را کامل کند، آن قبر برای همیشه مهر و موم می‌شود. اما چیزی که ما از همه بیشتر دوستش داریم، نگهبانان وحشت‌ انگیزی هستند که وقتی به آن‌ها خیلی نزدیک شدید شروع به دنبال کردنتان می‌کنند. آن‌ها از شلاق‌های بی‌صدایی استفاده می‌کنند که نشانگر پاره شدن ارتباط بین دویدن و پریدن است. این بازی در تاریخ ۲۲ ژوئن در دسترس قرار می‌گیرد و به نظر می‌رسد عالی باشد.

بازی Planet of Lana

بازی E3 2021
بازی Planet of Lana

پلتفرم: ایکس باکس و رایانه شخصی

Planet of Lana یک بازی “ماجراجویی نقاشی” و یک “ادیسه فرازمینی” است که برای زیبایی و جذابیتش برجسته شده است. باد درختان را حرکت می‌دهد و ماه بزرگی در آسمان وجود دارد. در حالی که ده ها سفینه فضایی از آسمان سرازیر شده‌ اند، مخلوقات سرگردان‌ اند و کودکی به افق خیره شده است. انتظار بسترهای پلتفرمی و ارتباط زیاد با حیات‌ وحش را از این بازی داشته باشید، زیرا یک جهان زیبا است که قرار است با تهاجم‌ها مقابله کند. همچنین، انتظار گروه زیادی از عنکبوت‌ها، هم به صورت مکانیکی و هم غیر مکانیکی را داشته باشید، پس متوجه می‌شویم که این بازی ممکن است برای همه مناسب نباشد.

بازی Redfall

بازی E3 2021
بازی Redfall

پلتفرم: ایکس باکس و رایانه شخصی

نکته آزار دهنده درباره خون‌ آشام‌ها این است که می‌توانند در ماساچوست ظاهر شده و سد راه خورشید شوند. حداقل این بدان معنا است که می‌توانید کنار دوستانتان باشید و به این افراد وحشی زنده تیراندازی کنید. تریلر CGI بازی Redfall شاید جایی برای گیم پلی واقعی باقی نگذاشته باشد، اما ایده جهان باز FPS چند نفره از Arkane ایده‌ای بسیار شیرین و خوب است، ما نیز تمایل به همراهی داریم. Arkane در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود و به نظر خنده‌دار، شیک و بسیار رازآلود است.

بازی Riders Republic

بازی E3 2021
بازی Riders Republic

پلتفرم: پلی‌ استیشن، ایکس باکس، استادیا و رایانه شخصی

این شاید بازی یوبیسافت برای تمام دوران‌ها باشد، چه می‌شود اگر یک دسته از پارک‌های ملی آمریکا را برداریم و آن‌ها را به هم بچسبانیم؟ مسئله این است که، این ایده عالی است، مخصوصاً وقتی که دسته‌ای از ورزش‌های حرفه‌ای غیر مشابه را در آن‌ها مرتب کنید و به خاطر هر کاری که انجام می‌دهید پاداش بگیرید.

زمانی که بین BMXs، اسنوبردها و موشک‌های مختلف جا به جا می‌شوید، همه‌ چیز به کنترل و نحوه کار شما بستگی دارد، اما این نوید بخش این موضوع است که شاید بهترین بخش تعطیلات برخی بدون وجود حتی یک آیتم از آیتم‌های سخت Mortal 6 خود که در آن‌ها قفل شده‌ اند و نمی‌توانند کاری کنند، می‌گذرد.

بازی Rocksmith+

بازی E3 2021
بازی Rocksmith+

پلتفرم: موبایل و رایانه شخصی

شما می‌توانید خودتان گیتار یاد بگیرید، از سایت‌های رایگان و آموزش‌های یوتیوب و فقط وقت بگذرانید تا متوجه همه‌ چیز شوید. اما این کار را نکرده‌ اید. به عنوان یکی از افرادی که مدت زیادی است با گیتار کار نمی‌کند می‌توانیم اعتراف کنیم که این به نظر یک به‌ روزرسانی و ارتقاء عالی برای Rocksmith اصلی است، که خود ایده‌ای دوست‌ داشتنی و به نوعی عملکردی بود. بزرگ‌ترین مورد یکپارچه بودن پخش روی تلفن همراه و یا هر صفحه‌ نمایش نزدیکی است و همچنین به اینترنت متصل می‌شود. علاوه بر این می‌توانید نمای تب را مشاهده کنید، پس می‌توانید یاد بگیرید گیتاریست‌های واقعی چگونه گیتار می‌نوازند و مطالب زیادی درباره موسیقی نیز یاد خواهید گرفت.

به نظر می‌رسد یک اشتراک هم وجود داشته باشد، پس یک اخطار هم وجود دارد که ما منتظرش بودیم. امیدواریم مقدار پولی که باید پرداخت کنیم منصفانه باشد، چون این یک مزیت واقعی به شمار می‌رود. فعلاً فقط مشخص شده که بازی قرار است”به زودی” منتشر شود و سیستم‌های عامل “کنسول‌ها، موبایل و رایانه شخصی” تأیید شده‌ اند.

بازی Shredders

بازی E3 2021
بازی Shredders

پلتفرم: ایکس باکس

امیدواریم بازی‌های ویدیویی هرگز عاشق ورزش‌های حرفه‌ای نشوند. Shredders یک بازی اسنوبردی است که به نظر می‌رسد جانشین معنوی Amped 3 شده است. محیط عظیم، برف‌های درخشان و چیزی که از نظر وزنی برای انیمیشن جذاب به نظر می‌رسد و حس بامزگی.

بازی Stalker 2: Heart of Chernobyl

بازی E3 2021
بازی Stalker 2: Heart of Chernobyl

پلتفرم: ایکس باکس و رایانه شخصی

یک بازی Stalker جدید! فکر می‌کنیم نگرانی طولانی‌ مدتی با Stalker 2 وجود خواهد داشت و ممکن است یک بخار افزار (نرم‌ افزاری که توسط سازنده معرفی می‌شود ولی هرگز وارد بازار نمی‌شود) باشد، یا حداقل خیلی خوب ظاهر نشود.

این مجموعه تاریخچه نفرین شده مناسبی دارد و سازنده آن یعنی استودیوی اوکراینی GSC Games Worlds، به طور کامل در یک نقطه متلاشی شده و سپس با تیم مختلفی شروع به کار مجدد کرد. سازندگان اصلی Stalker: Shadow of Chernobyl ادامه دادند و ۴A را تأسیس کرده و مجموعه Metro را ساختند.

همه این موارد در حالی بود که Stalker با مشکلاتی روبرو بود. به هر حال، Stalker 2 به نظر شگفت‌ انگیز است؟ نکته مهم استفاده از مهره‌های کوچک زنگ‌ زده، پرتاب در هوای ناپایدار، برای آزمایش امنیت (یا نبود آن) است. گویی از Roadside Picnic نشات گرفته است. شاید ما برای درمان خودمان به بازی سر بزنیم.

بازی Starfield

بازی E3 2021
بازی Starfield

پلتفرم: ایکس باکس و رایانه شخصی

شبیه‌ ساز Han Solo؟ Indiana Jones در فضا؟ Starfield درواقع ارائه مهارت‌های Elder Scrolls و Fallout به عالم توسط شرکت بتسدا است و فعلاً هم کافی است. تریلر کوتاه با حرفه‌های خرگوشی برای طرفداران که مجذوب آن شوند و لوگو دارای هسته جالبی است. Starfield قرار است خیلی عظیم باشد و با شناخت از بتسدا می‌توان گفت که به معنای واقعی عظیم و بزرگ خواهد بود.

بازی Super Monkey Ball Banana Mania

بازی E3 2021
بازی Super Monkey Ball Banana Mania

پلتفرم: سوئیچ

سال‌ها است که بعد از هر بازسازی Super Monkey Ball، دنبال بازی مشابهی هستیم و نه فقط عرضه مجدد دو بازی اصلی، آن بافت های مقدسی که تمام بازی‌های بعدی تلاش کردند دوباره به آن‌ها برگردند؟ با گذشت حدود ۲۰ سال از نسخه اصلی، سرانجام به چیزی که می‌خواستیم رسیدیم. با آنچه در نسخه ریمستر Super Monkey Ball Deluxe، عنوان سال ۲۰۰۵ دو بازی اول ایجاد شد. اثر هنری جدید ممکن است کمی مانند قبل باشد و اگر GameCube’s octopad را بازی نکرده باشید، این یک Monkey Ball واقعی است، اما باز هم، فرصتی دیگر برای اجرای Monkey Target جذاب در راه است.

بازی Trek to Yomi

بازی E3 2021
بازی Trek to Yomi

پلتفرم: پلی‌ استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی

ممکن است Trek to Yomi را که در میان هیاهوی نمایش Devolver Digital گم شده بود، دیده باشید. یک ماجراجوی سیاه‌ و سفید سامورایی پیمایشی که شکنندگی بافت فیلم و کارهای بی‌ احساسی را به همراه دارد. انیمیشن مبارزه با شمشیر عالی هستند، شخصیت‌ها تقریباً عروسکی هستند. یک Ghost of Tsushima کوچک را با سبکی متناسب با جدی بودن خود تصور کنید. اگر نگاه‌ها می‌توانستند بکشند! این بازی قرار است در سال ۲۰۲۲ برای کنسول نسل بعدی و رایانه شخصی عرضه شود.

بازی Unpacking

بازی E3 2021
بازی Unpacking

پلتفرم: رایانه شخصی

این جناس را ببخشید، اما چیزهای زیادی برای حل کردن معما با آرامش زیاد وجود دارد. این بازی پنجره‌ای به روی دوره‌های مختلف است، در حالی که قرار است بخش‌های جدا شده از زندگی دیگران را مرتب کنید و با رضایت نوعی ذخیره مرتب و منظم چیزها و اصل آن یعنی مالیخولیایی عظیمی که هنگام حرکت شما در خانه ظاهر شده و زندگی شما را به یک دسته از جعبه‌ها کاهش می‌دهند همراه خواهید شد. این بازی مدتی در نمایشگاه‌ها به نمایش درآمد و اینکه بالاخره اواخر سال جاری می‌توانیم آن را انجام دهیم بسیار هیجان‌ انگیز است.

بازی Venba

بازی E3 2021
بازی Venba

پلتفرم: رایانه شخصی

این همان چیزی است که بازی‌ها به همان دلیل ساخته می‌شوند. یک ماجراجویی داستانی آشپزی درباره یک مادر هندی که با خانواده‌اش در سال ۱۹۸۰ به کانادا نقل‌ مکان کرده است. بازی پر از دستورهای آشپزی عالی و سبک دوست‌ داشتنی است. این بازی نوید بخش موردی سخاوتمندانه است. فقط به آن نگاه کنید.

بازی WarioWare: Get It Together

بازی E3 2021
بازی WarioWare: Get It Together

پلتفرم: سوئیچ

این بازی کمی عجیب است. WarioWare جدید، که همیشه مانند یک درمان و آرام‌ بخش بود، اما موردی که در آن شخصیت‌های WarioWare خود درون بازی‌های کوچکی درگیر می‌شوند. پس خمیر فشرده شده Wario اینجا است و در اینجا ۹Volt با استفاده از یک یویو برای چرخاندن تیغه‌های آسیاب بادی هم وجود دارد. هر شخصیت توانایی مختص خود را دارد و به نظر می‌رسد همه‌ چیز حول محور حالت دو نفره طراحی شده است، که رقابت و همکاری را ترکیب می‌کند.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =