بلاگ

Gangstar Vegas یک بازی اکشن ، ماجراجویانه و آزاد

Gangstar Vegas

داستان اصلی Gangstar Vegas  هشتاد ماموریت متفاوت دارد. شما باید قتل، جستجوی خودرو و آدم‌ربایی را انجام دهید؛ معاملات تجاری انجام دهید؛ و خیلی بیشتر.

Gangstar Vegas

Gangstar Vegas

Gangstar Vegas یک بازی اکشن ، ماجراجویانه و آزاد

Mount & Blade (Warband )
این بازی رویای علاقه مندان به قرون وسطی است، شما می توانید یک ارتش بزرگ را بسازید و برای خودتان مبارزه کنید، پادشاهی کنید، یک پادشاه برای یک پادشاه باشد، انتخاب کنید که یک جنگنده سرگردان، یک جنگنده سرگردان است که راهزنان را گم می کند همانطور که آنها معتقدند، شما می توانید ازدواج کنید و حتی عمیق تر درگیر سیاست های جهان شوید. شما حتی می توانید یک گروه از شورشیان را به تلاش و سرنگونی پادشاه پیوست کنید، آنها به نوبه خود پادشاه قلمرو خود خواهند شد. شما می توانید به مجلس ها و مهمانی ها بروید و همچنین بعد از ازدواج، میتوانید جشن ها و برنامه های خود را تنظیم کنید. شما می توانید آسیاب های خود را، کارخانه های مخملی، و غیره ایجاد کنید و یا حتی یک تاجر سرگردان باشید! شما می توانید هرچه میخواهید بدست آورید حتی اگر یک ساندویچ می خواهید! هر زمان که شما راهزنان و دیگران را شکست می دهید، می توانید آنها را بگیر و به کارگزاران حکومت معرفی کنید، که به شما پول دهند. امکانات در این بازی بی پایان هست.
The Pirate Caribbean Hunt
اگر چه سریع ترین راه برای دور زدن این است که از یک نقشه ۲D استفاده کنید، اگر می خواهید این کار را انجام دهید، می توانید در یک کشتی پرش و به هر مکان در ۳D بروید. کل نقشه بدون درز است و در یک صحنه قرار دارد. این بازی حتی بازیکنان را با افزودن اسکله های پنهانی در مکان های استراتژیک، به بازیکنان پیشنهاد می کند که وقتی پورت ها را پیدا می کنند، مبلغی به بازیکن می دهند. و با قرار دادن کشتی ها با نقشه های جزیره گنج، که تنها در دنیای آزاد قابل دسترسی است. این بازی با گرافیک بالا و کنترل های خوب است، Pirate Carribian Hunt یکی از بهترین بازی هایی است که می توانید آن را دانلود کنید. شامل: مبارزه های واقع بینانه، انواع مختلفی از مهمات، سوارکاری، قایقرانی، کشتی های ساختمانی، ایجاد یک پایگاه، مقابله با ملت ها و مسابقات آنلاین و PVP .
Shu’s Garden
باغ بازی باغبانی خود را با Shu، بیگانه ای پر شور که زمین را تغذیه می کند، رشد دهید. Shu می تواند واقعا کوچک است و سپس آزاد انرژی خود را و پرش بالا به هوا. شکوفه های گیاهی به او می چسبند و می توانند آنها را در مکان های جدید برای بذر بذر بچرخانند. گیاهان روز به روز رشد می کنند، اما به یاد داشته باشید که گیاهان به تغذیه نیاز دارند تا سالم بمانند و رشد کنند.
آنهایی که کوچک هستند لذت بردن از کاوش و بازی در این سیاره مرموز در حالی که یادگیری برای مراقبت از باغ خود. بچه ها می بینند که چگونه گیاهان نیاز به تغذیه برای رشد و سلامتی دارند، چگونه گیاهان بالغ دانه ها را تولید می کنند و چگونه این بذر ها را در مکان های جدید گیاهان جدید می کند.
این بازی هیچ اهدافی صریح ندارد و در عوض تخیل بازیکن موتور در پشت بازی است. بچه ها متوجه خواهند شد که باغ یک فضای شخصی است که به سادگی می تواند طبق نظر خود از نظم و زیبایی به کار برده شود. و البته، همیشه لذت بردن از نورد و تندرست است!
Durango: Wild Lands
دورانگو از تحول دوران قدیم خبر میدهد. این دنیای آزاد به شما اجازه می‌دهد تا آزادی کامل را برای پرسه زدن در یک سرزمین ماقبل تاریخ پر از دایناسورها تجربه کنید. ماجراجویی از سرزمین‌های وحشی، به راه خود، اکتشاف، هنر و ایجاد یک زندگی و تمدن جدید می‌پردازد. این MMO ماقبل تاریخ شما را به یک سرزمین مرموز دایناسور تبدیل می‌کند. در این ماجراجویی ژوراسیک، شما از دنیای شما به دورانگو تغییر کرده‌اید. کشف یک محیط ماقبل تاریخ که همراه با اقلام مدرن امروزی به طور مرموزی به این دنیا منتقل می‌شود را کشف کنید.
دایناسورها، جنگ در نبرده‌ای حماسی علیه قبایل رقیب و توسعه یک تمدن جدید در کنار منابع محلی و هم محلی را در اطراف خود جمع کنید تا به زنده ماندن خود کمک کنید. با انتخاب مسیر خود برای تعامل با دنیا و دیگر بازیگران، pioneer درونی خود را بررسی و در آغوش بگیرید. ماجراجویی از طریق سرزمین‌های وحشی وحشی که از دایناسورها در دورانگو پر شده‌است!
ویژگی‌های این بازی:
کاوش کردن دنیایی پهناور، ماقبل تاریخ پر از دایناسورها، محیط‌های غنی و جزایر سرشار از گیاهان و جانوران گوناگون.
ماجراجویی و در آغوش گرفتن پیشگام داخلی تان با استفاده از عقل و منابع زمین
کشف جزایر پراکنده با محیط‌های مختلف و محتوای با ارزش تر
کاوش و اقامت در جزایر شخصی، Tamed و متمدن – گرد هم می‌آیند، شکار، کشتی، آشپزی، مزرعه، ساخت، و توسعه دامنه و توانایی‌های شما را
بررسی جزایر Unstable پر از منابع ارزشمند، دایناسورها، و اسرار مختلف
Last Days of Old Earth
جایی برای شکست وجود ندارد. شکست به معنی مرگ در میدان جنگ و یا پایان جستجوی ما برای آخرین اشعه‌های خورشید در حال مرگ است. باید از این زمین‌های بایر یخی فرار کنیم و یک خانه جدید پیدا کنیم. آخرین روز زمین کهنه یک بازی استراتژی نوبتی است که در دنیایی دور از آینده قرار دارد که در آن خورشید در حال مرگ است. بقایای انسانی باید زمانی به سوی خط استوا منتقل شوند که در آنجا هنوز به اندازه کافی گرم است که زندگی را حفظ کند.
آخرین روزهای گذشته زمین شما را دعوت می کند تا رهبر Skywatchers انسان یا ماشین اتوماتیک روباتیک، دو جناح مخالف بطور جدی، شوید. در یک محیط خصمانه ای که منابع طبیعی تقریبا از بین می رود، شما باید از راه خود برای زنده ماندن برای یک نوبت دیگر مبارزه کنید. با کمبود رقابت می رود، و تنها قانون وحشی در این جهان یخ و خائن اعمال می شود.
Gangstar Vegas

Gangstar Vegas یک بازی اکشن و ماجراجویانه است که در دنیای آزاد بازی می‌کند، مثل ماشین دزدی بزرگ، که در آن شما یک crook کوچک را کنترل می‌کنید که می‌خواهد به دنیای زیرزمینی لاس وگاس برسد.
همانطور که انتظار می‌رود در یک بازی sandbox مثل این مورد انتظار باشد، در Gangstar Vegas شما می‌توانید هر کاری که بخواهید در خیابان‌های این شهر انجام دهید. شما می‌توانید با استفاده از هر نوع سلاح به عابران حمله کنید: مسلسل، تفنگ ساچمه‌ای، دستی، دستی و حتی مشت خودتان. همچنین می‌توانید انواع وسایل نقلیه مانند کامیون، اتومبیل پلیس، اتومبیل‌های ورزشی و بسیاری دیگر را رانندگی کنید.
علاوه بر گرافیک عالی Gangstar Vegas ، شهر لاس وگاس هم به خاطر اندازه شهر، برجسته است. لاس وگاس ۹ برابر بیشتر از شهرهای قبلی این مجموعه است. همچنین می‌توانید بسیاری از وسایل نقلیه، سلاح، قدرت، و بازی‌های کوچک بیشتر از قبل و نیز انواع بیشتری از ماموریت‌ها را پیدا کنید. در واقع، بیشتر از همه چیز.
داستان اصلیGangstar Vegas  ۸۰ ماموریت متفاوت دارد. شما باید قتل، جستجوی خودرو و آدم‌ربایی را انجام دهید؛ معاملات تجاری انجام دهید؛ و خیلی بیشتر. در هر زمانی در طول این ماموریت‌ها نیز می‌توانید از آن‌ها درخواست کنید که سلاح و وسایل نقلیه بیشتری به اینجا فرستاده شوند.
لاس وگاس یک فیلم اکشن سوم‌شخص است که یادآور همه جنبه‌های آخرین انتشار in است. یک عنوان عالی، حتی با وجود این که نیاز به فضای آزاد زیادی در آندروید خود دارد.
Last Day on Earth: Survival
شما درسال ۲۰۲۷ هستید و جهان شاهد شیوع بیماری ناشناخته‌ای است که تقریبا همه نوع بشر را از بین برده‌است. تمام افراد مرده شروع به تبدیل شدن به زامبی ها کرده و تعداد کمی از بازماندگان که در خون آن‌ها مقاومت کرده‌اند سعی دارند در خرابه‌های یک دنیای بزرگ جان سالم به دربرند. و حالا حفظ بقای انسان تنها در دست توست! نگاهی به آمار زندگی تان از قبیل گرسنگی و تشنگی، جمع‌آوری منابع ارزشمند برای ساخت، ایجاد سلاح و حمل انواع مختلف و یا استفاده از آنچه در دست دارید: یک چوب یا یک نشانه جاده. همه چیز برای کشتن ده‌ها نفر مفید خواهد بود … صدها … هزاران زامبی!
مزاحمان را به سرزمین خود منتقل کنید نه تنها با قدرت خود بلکه حیله و تزویر – ساخت قلعه با تله ها یا حمله به سرزمین های بازماندگان دیگر به خاطر غنیمت و منابع نادر. پس از همه مردم می توانند هر کاری برای زنده ماندن انجام دهند. طرفداران سرسخت باید بدانند که در مکان هاو فصول مختلف باید سخت کار کنند. قبل از رفتن به یک سفر ناامید، بازماندگان خود را با سلاح خرد کننده ترین تجهیزات برای شکار حیوانات وحشی و جمع آوری زامبی های جهش یافته را تجهیز کنید. می توانید محل حمل و نقل فصلی را در دسترس داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید. علاوه بر این اگر شما دیوار را در غرب از نقشه عبور دهید، شما به یک مکان آنلاین خواهید رفت که با لباس خاصی در آن قرار دارد، شما قادر خواهید بود با دیگر بازیکنان ارتباط برقرار کنید. گشتن در دنیای بزرگ و عمیق روز گذشته بر روی زمین! قهرمان خود را ارتقا دهید، خانه خود را تجهیز کنید، قلمروهای متروکه را غارت کنید، حیوانات وحشی و دیگر بازماندگان را شکار کنید – دنیای جدید قوانین جدیدی دارد. آیا شما در شرایطی مانند اینها زنده می‌مانید؟ اگر اینطور است، شما حاضر هستید چه بهایی را پرداخت کنید؟
Portal Knights
خودتان یک پورتال نایت را با بالا بردن کاراکتر خود، ساخت سلاح های حماسی و غلبه بر دشمنان در زمان واقعی در این عملیات RPG عملیات ۳D گودال ماسهبازی همکاری کنید.
کاوش ده ها جزیره به صورت تصادفی! ساخت تقریبا هر چیزی! در جهان که به وسیله شکستن شکست خورده است و توسط پادشاه توخالی ترسناک می شود، شما و دوستانتان تنها امید است! ماجراجویی خود را ترسیم کنید قهرمان خود را بساز تبدیل شدن به نایت پورتال نهایی!
Godus
Godus یک شبیه ساز جهان است که در آن شما آن را میسازید. وظیفه شما این است که وقتی که رشد می کنند، مراقب تمدنهای مختلف بشری باشید. تمام جهان در دست شماست. این بدان معنی است که شما می توانید به همان اندازه که می بینید، به پیشرفت و ترقی کمک کنید. سعی کنید در جامعه تعادل ایجاد کنید. شخصیت ها به سیستم بازی شما واکنش های مختلف نشان میدهند. میتوانید یک فرد محبوب باشید. می توانید شهاب سنگها را به پایین بیندازید و یا شرایط مختلف آب و هوایی بوجود آورید. همه چیز در دست شماست. این یک بازی freemium که این ویژگی باید برای شما مهم باشد.
Payback 2 – The Battle Sandbox
Payback 2 یک بازی دنیای باز است که بازیکنان می توانند هر کاری را انجام دهند. این بازی اکشن ممکن است شما را به سریال Grand Theft Auto یادآوری کند، اما به جای تکمیل مأموریت های داستان، موشک های بیشتری را به یاد می آورد. Payback 2 همچنین دارای حالت های مختلف بازی است که بازیکنان می توانند آن را امتحان کنند.

Gangstar Vegas

Gangstar Vegas

همانطور که در بالا ذکر شد، Payback 2 بسیار شبیه بازی های GTA است که مردم با آن آشنا هستند. فقط این است که این بازی گرافیکی با کیفیت پایین تر نسبت به سری محبوب دارد و به شدت به دنبال یک طرح دراماتیک است. مأموریت های زیادی وجود دارد که می توانید در Payback 2 انجام دهید. برای انجام کارها بهتر است روزانه هر روز اضافه شده باشد، بنابراین بازیکنان مجبور نیستند همان کار را دوباره انجام دهند. یکی دیگر از چیزهایی که Payback 2 را از GTA متمایز می کند این است که بازیکنان می توانند ماموریتی را انتخاب کنند که از منوی ماموریت به جای آنکه برای انجام کاری برای کل شهر جستجو کند، انتخاب کند. این مأموریت ها به بازیکنان اجازه می دهد که فعالیت های مختلفی را دنبال کنند تا بازی را جالب کنند، مثل رانندگی در اطراف شهر به عنوان یک راننده کابین، شرکت در مسابقات اتومبیل رانی، و یا درگیری در برابر گروه های رقیب در جنگ های شدید.
Payback 2 نوعی بازی است که مردم می توانند بازی کنند، در حالی که هیچ چیز بهتر برای انجام آن وجود ندارد. این فعالیت های زیادی را انجام می دهد که توسط یک داستان در حال توسعه محدود نمی شوند، بنابراین بازیکنان دقیقا نمی بایست به سختی بازی کنند تا تا پایان. Payback 2 دارای گرافیک خوب و ماموریت های مختلف است که مناسب برای بازیکنان است که به سادگی نیاز به گذر زمان دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + یازده =