بلاگ

Geometry Dash بازی ای ۲۰مرحله ی برای آیفون و اندروید

Geometry Dash

فضای Geometry Dash به صورت فانتزی می باشد و همین طور از گیم پلی بسیار عالی برخوردار است، و همین طور یکی از آپشن های ویژه ی آن موسیقی متنش می باشد.

Geometry Dash

Geometry Dash

Geometry Dash بازی ای ۲۰ مرحله ای برای آیفون و اندروید

امروزه با پیشرفت گوشی های موبایل این قابلیت در اختیار گیمر ها قرار گرفته که گیم هایی را که به آن علاقه دارند بر روی گوشی موبایلشان داشته باشند تا بتوانند در هر جا و هر موقعیتی که داشتند از آن گیم ها استفاده کنند، نکته ی جذابی که در ارتباط با نسخه های موبایلی گیم ها وجود دارد این است که از کیفیت گرافیکی خیلی بالایی برخوردار می باشند.
گیم هایی که برای تلفن های همراه عرضه شدند توانستند در مدت زمانی کوتاه توجه کاربران را به خودشان جلب کنند، به این دلیل که قابل حمل بودند!! و فرد می توانست به طور مثال در مسیر محل کارش گیم مورد علاقه اش را پلی کند و بازی کند، و همین طور اکثر آن ها رایگان دانلود می شوند و نیازی نیست که فرد برای اینکه بازی مورد علاقه اش را داشته باشد هزینه های گزافی را پرداخت کند.
همین طور در مقایسه با گیم های ویدئویی هیچ گونه کمبودی ندارند از لحاظ کیفیت گرافیکی و همین طور صدا گذاری ها، چه بسا اینکه نقطه ی قوت برخی از آن ها فقط و فقط همین موضوع گرافیک و صدا گذاری ها می باشد، و اکثر آن ها قابلیت ها و آپشن هایی دارند که برای یک گیم موبایلی خیلی زیاد می باشد و فراتر از انتظار کاربران می باشد.
کمپانی های سازنده و ارائه دهنده ی گیم های موبایلی هر ساله تعداد زیادی گیم را برای اندروید و آیفون عرضه می کنند که در فروشگاه های اینترنتی هر دو پلتفرم قابل دانلود و نصب می باشد، البته برخی از آن ها رایگان و برخی دیگر ب پرداخت مقداری هزینه قابل دانلود می باشند، البته ناگفته نماند که برخی دیگر از گیم ها رایگان دانلود می شوند.
اما وقتی گیم را نصب می کنید و مورد استفاده قرار می دهید پس از چندین مرحله برای اینکه چند آپشن در اختیار شما بگذارد از شما درخواست پرداخت داخل برنامه ای می کند، و پس از پرداخت آن قابلیت ها برای شما فعال می شود، اما با این وجود روز به روز طرفدارهای گیم های موبایلی افزایش پیدا می کنند.
و میزان تقاضا و انتظار آن ها از کمپانی های سازنده و ارائه دهنده بالا رفته، در ادامه به معرفی برخی از گیم هایی می پردازیم که در سال ۱۳۹۶ توانستند رکوردهای دانلود را بشکنند و از نظر کاربران به عنوان بهترین گیم های موبایلی شناخته شدند. به ترتیب به توضیحاتی در ارتباط با آن ها می پردازیم.
Cover Fire
این گیم به عنوان بازی های برتر سال ۹۶ معرفی شده، برای اندورید و آیفون ارائه شده و کاربران با ورود به این گیم باید گروهی را هدایت می کردند که قصد داشت جهان را به نابودی بکشاند، ژانر گیم سوم شخص می باشد و به صورت تیراندازی طراحی شده، در حین گیم کاراکتر اصلی بازی باید پشت سنگرها پنهان شود تا در معرض تیر دشمن ها قرار نگیرد.
و همین طور هنگامی که قصد تیر اندازی کردن دارد می بایستی از پشت سنگر به صورتی که در معرض آسیب قرار نگیرد تیرهایش را پرتاب کند، برای این گیم می بایستی هدف گیری درستی داشته باشید تا از ب هدر رفتن تیرها جلوگیری کنید و هر تیری را که پرتاب می کنید مستقیم به هدف بخورد، این گیم گرافیک خیلی بالایی دارد.
Cover Fire از ۵۰ قسمت داستانی تشکیل شده که کاربر در هر مرحله با قابلیت های جدیدی رو به رو خواهد شد. این قابلیت ها می توانند در انواع مختلفی ظاهر شوند برای مثال ممکن است چند سلاح جدید دریافت کنید.
Geometry Dash
این گیم برای اندروید و آیفون قابل دانلود می باشد و کاربران این پلتفرم ها پس از این که بازی را دانلود و نصب کردن در اولین لحظه ی ورود به گیم با یک کاراکتر چند ضلعی مواجه می شوند که وظیفه ی هدایت او را از مسیرهایی که صعب العبور می باشد بر عهده دارند.
فضای Geometry Dash به صورت فانتزی می باشد و همین طور از گیم پلی بسیار عالی برخوردار است، و همین طور یکی از آپشن های ویژه ی آن موسیقی متنش می باشد. به طوری که توجه گیمر ها را در سراسر دنیا به خودش جلب کرده، این گیم به دلیل شرایطی که دارد یکی از اعتیاد آور ترین گیم ها شناخته شده است.
Geometry Dash دارای ۲۰ مرحله می باشد و حدود ۳۵ مرحله نیز کاربرها به آن افزوده اند این شرایط باعث شده که Geometry Dash در دسته ی گیم هایی قرار بگیرد که شما سال های سال آن را در حافظه ی موبایلتان نگه خواهید داشت.
Klocki
این گیم برای کاربران اندروید و آیفون ارائه شده اما مخاطب های ios شانس این را دارند که گیم را به صورت رایگان دانلود کنند، در این گیم توجه چندانی به جزییات نشده و بنابر عقیده ی برخی جز گیم های مینیمالیستی می باشد به این دلیل که در اولین لحظه ی ورود کاربر بدون هیچ جزییاتی او را وادار به حل پازل هایی کلی می کند.
البته ناگفته نماند که هرچه مراحل بیشتری را رد کنید پازل ها سخت تر می شوند اما باز هم جزییاتی وجود ندارد، گیم پلی این بازی هم بسیار جذاب می باشد و همین طور از کیفیت گرافیکی بالایی برخوردار است، موسیقی و محیط بازی بسیار آرام بخش می باشد.
این موضوع کاملاً برخلاف گیم های دیگری است که هیجان انگیز هستند و استرسی بی پایان به گیمر وارد می کنند.
Love You to Bits
این گیم فقط برای کاربران آیفون ارائه شده و آن ها می توانند با مراجعه کردن به فروشگاه اینترنتی گیم را دانلود و نصب کنند، در نخستین لحظه ی ورود به گیم با شخصیتی ساده و جذاب مواجه می شوند که باید او را هدایت کنند تا تکه های گم شده اش را در کهکشان ها پیدا کند، یکی از قابلیت های جذاب بازی این می باشد که کاربر قادر خواهد بود.
به سرگذشت و خاطرات کاراکتر گوش بدهد، گیم پلی و موسیقی متن بازی خیلی جذاب می باشد که یکی از دلایل معروف شدن گیم همین گرافیک جذاب گیم و موسیقی متن است، همین طور شخصیت ساده و به دور از پیچیدگی گیم باعث معروف شدنش در بین کاربران شده.

Geometry Dash

Geometry Dash

Parallyzed
از انواع گیم های سرعتی است که برای کاربران اندروید و آیفون قابل دانلود می باشد، این گیم به صورت داستانی می باشد و حسادت بین دو خواهر را روایت می کند به این صورت که هنگامی که خواهر قرمز در حال تاب بازی می باشد حسادتی که خواهر آبی به او دارد باعث می شود که او را از تاب پایین بیاندازد.
کاربری که به این گیم وارد می شود باید به شخصیت های کاراکترهای گیم و حالت های روحی آن ها توجه کند تا بتواند گیم را با موفقیت به انتها برساند. کاربرانی که به بازی های سرعتی و چالش بر انگیز علاقه دارند می توانند با نصب این گیم به بازی مورد علاقه شان برساند.
گیم پلی و موسیقی و گرافیک بازی در حد خیلی بالایی قرار دارد و در واقع از چنین گیم هایی که به عنوان برترین ها معرفی شدند همین انتظار می رود که از هر لحاظ عالی باشند و بهترین حالت ژانری را که در آن ساخته شدند ارائه بدهند. نا گفته نماند که مراحل گیم طولانی می باشند و شاید تنها نقطه ضعف این گیم همین باشد که ممکن است کاربر را خسته کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 16 =