نحوه بدست آوردن سریع Alien Artifacts در فورتنایت

Alien Artifacts فورتنایت

حالا که بخش ۲، فصل ۷ فورتنایت عرضه شده، به لطف محتوای اضافی که توسط Epic Games اضافه شده، بازیکنان کارهای بسیاری برای انجام دادن دارند. این فصل دارای آیتم بیگانه است. باتوجه به آن باید Alien Artifacts فورتنایت را به دست آورید که به عنوان ارزهایی استفاده می‌شوند که برای شخصی‌ سازی بیگانه Kymera استفاده می‌شوند. پیدا کردن این Alien Artifacts آسان نیست، با این حال، روش‌های بسیاری وجود دارد که از طریق آن می‌توانید آن‌ها را به دست آورید.

Alien Artifacts فورتنایت چیست؟

Alien Artifacts فورتنایت

Alien Artifacts که جدیداً به بازی اضافه شده‌ اند، شکل جدیدی از ارزهایی هستند که برای خرید تجهیزات جانبی برای اسکین بیگانه Kymera استفاده می‌شوند. پس از خرید بتل پس، بازیکنان به بیگانه Kymera قابل شخصی‌ سازی دسترسی پیدا می‌کنند، اما تنها راه برای دستیابی به سبک‌های بیشتر، خرید آن‌ها با Alien Artifacts است. اکثر گزینه‌های سطح پایین‌تر حدود دو یا سه Alien Artifacts قیمت داشته و ارزان هستند، اما اگر به گزینه‌ها نگاهی بیاندازید، متوجه می‌شوید که برای به دست آوردن همه سبک‌ها باید هزینه گزافی بپردازید.

سبک‌های سطح بالا حدود ۱۷ Alien Artifacts قیمت دارند، پس اگر آن‌ها همان سبک‌هایی هستند که می‌خواهید، باید کارتان را برای به دست آوردن ارزهای بیشتر شروع کنید. در زیر، چند روش برای به دست آوردن Alien Artifacts در Fortnite ارائه شده است.

نقشه Alien Artifacts

Alien Artifacts فورتنایت

دو روش برای دست یافتن به Alien Artifacts وجود دارد. راحت‌ترین راه بازدید از مکان‌های خاص و ثابت در نقشه برای به دست آوردن آن‌ها است. با استفاده از نقشه بالا می‌توانید پنج مکان در نقشه را مشاهده کنید. در هریک می‌توانید چهار ارز را جمع‌آوری کنید، پس در نهایت ۲۰ ارز به دست خواهید آورد. به خاطر داشته باشید که زمانی که همه آن‌ها را جمع‌آوری کنید، این مکان‌ها ناپدید می‌شوند، پس باید همه ارزها را جمع کنید. امکان دارد که به صورت دوره‌ای مقدار ارز بیشتری پخش شود تا بازیکنان تمرکز بیشتری را برای بازی بگذارند. در اینجا به طور خلاصه هر یک را توضیح می‌دهیم.

اولین مکان Alien Artifact: شمال شرقی Believer Beach

Alien Artifacts فورتنایت

شما می‌توانید آن‌ها را به هر ترتیبی که می‌خواهید جمع‌ آوری کنید. اما با Alien Artifact در شمال شرقی Believer Beach شروع کنید. این منطقه را می‌توانید در پله‌های ستون مارپیچ در اواسط راه پیدا کنید. این ستون مارپیچ نزدیک ساحل است.

دومین مکان Alien Artifact: غرب Weeping Woods

Alien Artifacts فورتنایت

بعد از آن، به سمت رستورانی در غرب Weeping Woods حرکت کنید. Alien Artifact زیر سقف بیرون پشته‌های چوبی قرار دارد.

سومین مکان Alien Artifact: مرکز نقشه

Alien Artifacts فورتنایت

این یکی ساده‌ ترین مورد است. درست در مرکز نقشه قرار داشته و روی آب شناور است. این یک منطقه بنفش است که قبلاً در فصل ۶ The Spire وجود داشت.

چهارمین مکان Alien Artifact: شمال Corny Complex

Alien Artifacts فورتنایت

سپس، می‌توانید به شمال Corny Complex نزدیک یک دسته درخت بروید. Alien Artifac نزدیک یک خانه پیدا می‌شود.

پنجمین مکان Alien Artifact: Catty Corner

Alien Artifacts فورتنایت

در نهایت، آخرین مورد در Catty Corner، در سمت غربی پلتفرم است. این نقطه در شمال پمپ‌ بنزین قرار دارد.

Cosmic Chests

یک راه دیگر برای دستیابی به Alien Artifacts وجود دارد، اگرچه کمتر مطمئن است. می‌توانید Alien Artifacts را از Cosmic Chests پیدا کنید، که به صورت تصادفی در سراسر نقشه پخش می‌شوند و تنها در Duos، Trios و Squads (آن‌ها در Solos ظاهر نمی‌شوند) ظاهر می‌شوند. زمانی که Cosmic Chests ظاهر شد، شما و تیمتان باید با ابزارهای خود به نقاط ضعیف آن حمله کنید تا باز شود. در حال حاضر، ریتم یا استدلال زیادی برای نحوه پخش آن‌ها وجود ندارد.

Alien Artifacts فورتنایت

به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم در جزیره کوچکی در جنوب Catty Corner فرود بیاید تا یک بشقاب‌ پرنده را گرفته و از آن برای پرواز در اطراف منطقه استفاده کنید تا زمانی که یکی از آن‌ها را پیدا کنید. مراقب گوی‌های بنفش درخشان با صندوق‌های داخلشان باشید. زیرا این Cosmic Chests کوچک هستند و تشخیص آن‌ها شاید کمی سخت باشد، پیشنهاد می‌کنیم نزدیک زمین باشید، تا شناسایی راحت‌تر شود. زمانی که یکی از آن‌ها را پیدا کردید، کنار آن فرود بیایید و به نقطه ضعیف آن ضربه بزنید تا باز شود. توجه کنید که ممکن است مجبور شوید چند بار ضربه بزنید تا باز شود، پس در صورت امکان با کل تیمتان این کار را انجام دهید.

این شانس را دارید که با استفاده از این روش تعداد تصادفی Alien Artifacts را به دست آورید، این تعداد از دو تا نه مورد متغیر هستند. نکته خوب درباره این روش این است که به طور مداوم می‌توانید از آن برای جمع کردم Alien Artifacts استفاده کنید، با این فرض که بتوانید Cosmic Chests را پیدا کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =