بهترین زره‌ های Ghost of Tsushima

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

آیا به دنبال بهترین زره‌ های بازی Ghost of Tsushima برای هر موقعیتی هستید؟ شما نباید زمانی که از زادگاه خود به سمت Mongols مهاجم می‌روید، وارد هر نبردی شوید؛ اگرچه تعداد بی‌شماری از دشمنان را در Standoffs به چالش می‌کشید، اما باید سهم خود را از حرکت‌های پنهانی و قتل از مخفیگاه‌ها هم انجام دهید. این بدان معنا است که به تمام مجموعه زره‌های Ghost of Tsushima نیاز دارید تا مطمئن شوید در نبرد با Mongols می‌توانید از هر روشی که لازم باشد استفاده کنید.

خوشبختانه با بازی در داستان اصلی به اکثر لباس‌ها دسترسی پیدا می‌کنید، اما چند تجهیزات بسیار مهم و برخی تجهیزات ساده و احمقانه هستند که احتمال پیدا نکردنشان وجود دارد. اگرچه طبیعتاً می‌خواهید بدانید چه زمانی به زره نمادین Ghost of Tsushima دست پیدا خواهید کرد، می‌توانید لباس‌هایی را پیدا کنید که در تیراندازی با کمان خودتان به شما کمک می‌کند، توانایی‌هایتان را در نابودی دشمنان تقویت کنند و در کاوش مناطق زیبای این جزیره ژاپنی پر دردسر به شما کمک کنند. ما در این مقاله نحوه پیدا کردن تمامی مجموعه زره‌ها به ترتیبی که با آن‌ها روبرو می‌شوند، نحوه ارتقاء آن‌ها و نحوه عملکرد هدیه‌های همراه با آن‌ها را برایتان گردآوری کرده‌ ایم.

زره‌ های Ghost of Tsushima چگونه کار می‌کنند؟

از ۱۱ مجموعه زره موجود، تقریباً همه آن‌ها حداقل در یک محیط کاربرد دارند. اکثر آن‌ها را در مأموریت‌های اصلی پیدا می‌کنید، اما برخی دیگر را باید در طول اکتشاف و انجام کارهای جانبی و Mythic Tales پیچیده‌تر پیدا کنید.

اغلب یک هدبند یا کلاه ایمنی و یک ماسک هم پیدا می‌کنید و زمانی که آن‌ها را ارتقاء دهید تمامی تجهیزاتتان هم به شکل زیبایی بیشتر تغییر می‌کنند تا قدرت مزایای آن‌ها هم افزایش پیدا کند. ماسک‌ها و هدبندها تنها وسایل آرایشی برای تکمیل ظاهرتان هستند و برای دریافت قدرت‌های زره، نیازی نیست حتماً آن‌ها را بپوشید.

وقتی نوبت به ارتقاء می‌رسد، اکثر آیتم‌ها مانند کتان و تجهیزات را می‌توان در سراسر جهان بازی پیدا کرد، مثلاً آهن و فولاد بیشتر در اردوگاه‌ها و قلعه‌های Mongol پیدا می‌شوند. آیتم‌های کمیاب‌تری مانند طلا را نیز در طول مأموریت‌های مهم به دست خواهید آورد. می‌توانید در ازای گل، از بازرگانان رنگ خریده و زره‌هایتان را شخصی‌ سازی کنید، اما اثربخشی آن‌ها را تنها باید با استفاده از طلسم‌ها تغییر دهید. از این کارها می‌توانید برای خاص کردن انتخاب سبک بازیتان یا متعادل کردن همه‌ چیز استفاده کنید، زیرا برخی از آن‌ها در پنهانی کار کردن، برخی هنگام اکتشاف و جستجو و بعضی دیگر هم هنگام نبرد کاربرد دارند.

زمانی که روباه‌ها را به سمت Inari Shrines دنبال می‌کنید، تعداد اسلات هایی که به دست می‌آورید افزایش پیدا می‌کند و طلسم‌های کوچک و بزرگ ظاهر می‌شوند. مورد دوم قوی‌تر بوده و اغلب در Shinto Shrines به دست می‌آید، در حالی که برای نوع اول اسلات های بیشتری دارید و هنگامی‌ که آن‌ها را از داستان‌های جانبی کوچک‌تر به دست می‌آورید، به نظر می‌رسد که به شکل تصادفی در دسترس قرار می‌گیرند و اصلاً ترتیب خاصی ندارند.

زره Broken بازی Ghost of Tsushima

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: این مجموعه در ابتدای بازی همراه شما است

قدرت: ندارد

مجموعه Broken Armor همان زرهی است که کارتان را با آن شروع می‌کنید و در نبرد آغازین با Mongols، به قدری ضربه می‌خورد که عملاً بی‌ فایده می‌شود. به سرعت با آن وارد بازی شوید تا لباسی که واقعاً برایتان کاربرد دارد را پیدا کنید.

زره Traveller’s Attire

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: توسط اولین بازرگانی که با او صحبت می‌کنید به شما داده می‌شود

قدرت:

 • ردیابی Artefacts با باد راهنما
 • مسافرت، بخش بیشتری از مه جنگی را روی نقشه پاک می‌کند
 • وقتی نزدیک Artefact باشید، کنترلر می‌لرزد

اگر بخواهید تمام آیتم‌های موجود در بازی را بردارید، این مجموعه مناسب شما است. این زره از نظر رزمی و نبرد چیزی به شما ارائه نمی‌دهد، پس اگر بخواهید آن را نگه دارید، باید مدام آن را تعویض کنید. گفتنی است، اگر این زره به طور کامل هم ارتقاء پیدا کند، چیزهای زیادی از نقشه مشخص نمی‌شوند. آزاد کردن مناطق اشغالی Mongol کار بهتری است و به هر حال می‌توانید با باد راهنما (Guiding Wind) آیتم‌هایی که جا گذاشته‌ اید را پیدا کنید.

زره Samurai Clan Armor

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: اولین داستان Lady Masako را کامل کنید (Act 1)

قدرت:

 • آسیب‌ها را کاهش می‌دهد
 • سلامتی را افزایش می‌دهد
 • Resolve کردن آسیب‌ها

این زره، مؤثرترین زره برای رویکرد دفاعی است. زمانی که به درستی به‌ روزرسانی شود، نه‌ تنها باعث افزایش سلامتی و حفاظت از شما می‌شود، بلکه Resolve که از آسیب زدن‌ها دریافت کرده‌ اید را می‌توانید در صورت لزوم حتی برای سلامتی بیشتر صرف کنید. اگر درگیر مبارزه‌ای هستید، مجموعه Samurai Clan را بپوشید تا عمر بیشتری داشته باشید.

زره Ronin Attire

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: مأموریت اصلی ” Blood on the Grass” را تکمیل کنید (Act 1)

قدرت:

 • سرعت تشخیص دشمن را کاهش می‌دهد
 • آسیب نبرد را افزایش می‌دهد
 • پس از ترک کردن چمن‌های دشت، دشمنان آهسته‌تر شما را تشخیص می‌دهند

قبل از اینکه به زره معروف Ghost در Act 2 برسید، این بهترین زره برای پنهان بودن است، این زره عملکرد بسیار خوبی هم در نبرد دارد، به شرطی که در دور شدن از آسیب‌ها مهارت داشته باشید. از آنجا که هیچ قدرت دفاعی با Ronin Attire همراه نیست، اگر سلامتی‌تان به مرور کم می‌شود، باید مجموعه‌های Samurai Clan Gosaku را در نظر بگیرید.

زره Tadayori’s Armor

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: داستان افسانه‌ای “The Legend of Tadayori” را کامل کنید

قدرت:

 • سرعت ضربه زدن و بارگیری مجدد افزایش پیدا می‌کند
 • زمان Concentration را افزایش می‌دهد
 • ضربه به سر تا حدی اندازه (متر) Concentration را بازیابی می‌کند

اگر از طرفداران مبارزات دوربرد هستید، انتظار این را داشته باشید که زمان زیادی را در این مجموعه زره صرف کنید. زمانی که از راهنمای Legend of Tadayori بازی برای تکمیل Mythic Tale استفاده کنید، باید لباسی را به دست آورید، با افزایش زمان Concentration، می‌توانید تمام افراد حاضر در مغازه‌ها را نابود کنید.

برای وارد کردن آسیب‌های دوربرد و تیرهای انفجاری، آموزش تیراندازی خود را با گرفتن کمان بزرگ کامل کنید. این کمان را می‌توانید با انجام Mythic Tale دیگری با راهنمای Curse of Uchitsun کامل کنید.

زره Gosaku’s Armor

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: داستان افسانه‌ای “The Unbreakable Gosaku” را کامل کنید

قدرت:

 • سلامتی را افزایش می‌دهد
 • آسیب‌های متناوب را افزایش می‌دهد
 • کشتن یک دشمن سلامتی را افزایش می‌دهد

این لباس محکم می‌تواند تهاجم و دفاع را متعادل کند، این لباس را پس از آزاد سازی شش منطقه تحت کنترل Mongol را در بخش اول جزیره به دست آورید. این لباس در افزایش سلامتی به شما کمک می‌کند. همچنین به شما کمک می‌کند دشمنان را از پا در آورید – که مخصوصاً در برابر دشمنان بی‌ رحم و دشمنان بسیار مفید است- و سپس کشتن مداوم دشمن باعث می‌شود سلامتی شما افزایش پیدا کند.

زمانی که دشمنی را از پا درآورید، یکی از بهترین حرکاتی که می‌توانید برای نابودی کامل آن‌ها انجام دهید Heavenly Strike است. این حرکت را می‌توانید با راهنمای Tsushima Heavenly Strike به دست آورید.

زره Ghost: Kensei Armor

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: داستان افسانه‌ای “The Six Blades of Kojiro” را کامل کنید

قدرت:

 • افزایش منافع Resolve
 • سلاح‌های Ghost آسیب بیشتری را تحمل می‌کنند
 • آسیب زدن به دشمن با Ghost Weapon باعث می‌شود آن دشمن آسیب کمتری را تحمل کرده و بیشتر صدمه و آسیب ببیند

زمانی که با پنج Ronin در بخش دوم بازی دوئل کرده و رئیس نهایی در Mythic Tale ‘The Six Blades of Kojiro’ را نابود کردید، در صورت ترکیب سلاح‌های Ghost مانند بمب دود و چاقوی کونای، بهترین زره در بازی را به دست می‌آورید. این زره از این ترفندهای معامله‌ای استفاده کرده و آن‌ها را به روش‌های تسلط بر نبرد تبدیل می‌کند.

زره Standoffs: Kensei Armor

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: مأموریت اصلی ” Ghosts from the Past” را کامل کنید (Act 2)

قدرت:

 • ضربات ناگهانی را افزایش می‌دهد
 • سلامتی را افزایش می‌دهد
 • تعداد دشمنانی که می‌توانید در Standoff بکشید را افزایش می‌دهد. پیروزی در Standoff شانس Terrify کردن دشمن را می‌دهد

در Act 2 شما زره قبیله خود را به دست می‌آورید، اگر دوست داشته باشید دشمنان زیادی را به یک‌ باره نابود کنید، این زره برای شما بسیار مناسب و عالی خواهد بود. این زره علاوه بر افزایش آسیب و سلامتی، تعداد دشمنانی که در Standoff در مقابل شما قرار می‌گیرند را نیز افزایش می‌دهد.

این زره باعث کم شدن تعداد Mongol نیز می‌شود، مخصوصاً وقتی که لباس را ارتقاء دهید و Technique Points را برای کشتن دشمنانتان صرف کنید. کشتن حداکثر تعداد Mongols در حالت standoff نیز یک جام را برای شما به ارمغان می‌آورد.

زره Ghost Armor

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: مأموریت اصلی “From the Darkness” را کامل کنید (Act 2)

قدرت:

 • سرعت شناسایی دشمن را کاهش می‌دهد
 • تعداد کشتارهای لازم برای ورود به حالت Ghost را کاهش می‌دهد
 • کشتن‌ها شانس Terrify کردن دشمنان نزدیک را می‌دهد

از زمانی که بازی عرضه شد، می‌خواستیم بدانیم چه زمانی می‌توانیم به Ghost of Tsushima Ghost Armor دست یابیم. مشخص شد که باید تا پایان Act 2 منتظر بمانیم، که اگر می‌خواهید کالاهای بسیاری را جمع کنید، زمان نسبتاً خوبی به شما داده می‌شود.

این مجموعه زرهی است که به شما کمک می‌کند اهدافتان را از مخفی گاه و از سایه نابود کنید. همچنین به شما کمک می‌کند وارد حالت Ghost شوید، کارت سینماتیک فرار از زندانی که در مقابل دشمنان وحشت‌ زده امکان کشتن آزادانه را به شما می‌دهد.

زره Mongol Commander’s Armor

زره‌ بازی Ghost of Tsushima

نحوه دستیابی: مأموریت ” Fit for the Khan” را کامل کنید (Act 3)

قدرت:

 • سلامتی را افزایش می‌دهد
 • آسیب را کاهش می‌دهد
 • شما را از جنگ خارج می‌کند، سرعت تشخیص Mongol را کاهش می‌دهد

برای ما این بهترین زره موجود در بازی است. این زره قابل ارتقاء نیست، اما تعادل خوبی بین پنهان کاری، آسیب و سلامتی ارائه می‌کند. زمانی که در نزدیکی دشمن این لباس را بپوشید مدت زیادی طول می‌کشد تا Mongols شما را شناسایی کند. اگر هم شناسایی شوید، آسیب و سلامتی شما به قدری تقویت شده که دشمنان آرزو می‌کنند که کاش شما را شناسایی نمی‌کردند.

در حالی که اکثر مجموعه زره‌ها را در مأموریت‌های اصلی یا Mythic Tales به دست می‌آورید، زره Mongol Commander یکی از معدود موارد استثناء است. زمانی که خود را در ابتدای Act 3 در Jogaku Temple پیدا می‌کنید، با شهروندی که حباب گفتگو بالای سرش دارد صحبت کنید تا مأموریتی که برای دریافت این پاداش نیاز دارید به شما داده شود.

زره Joke Fundoshi

نحوه دستیابی: در Hot Springs استراحت کنید

قدرت: دویدن و چرخیدن دیگر صدایی ایجاد نخواهد کرد

استحمام در Hot Springs نه‌ تنها باعث سلامتی شما می‌شود، بلکه پیدا کردن همه Hot Spring ها در بازی به زره جذاب Joke یعنی Fundoshi را به شما می‌دهد. این زره هیچ ارتقاءای ندارد، اما تنها قدرتش برای پنهان‌ کاری مفید است. با این حال، گزینه‌های قوی‌تری وجود دارد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 1 =