نکات مهم بازی God of War Ragnarok

بازی God of War راگناروک

بازی God of War راگناروک به تازگی منتشر شده و علیرغم این واقعیت که بازی God of War در سال ۲۰۱۸ عرضه شد، اما به نظر می رسد مدت ها است که منتشر شده است. این بازی قبل از همه گیری کرونا عرضه شد و به همین دلیل حس می کنیم مدت زیادی از عرضه آن گذشته است. با این حال، پس از پخش مجدد اخیر آن، همگی حس کردیم که چقدر از محتوای بازی را فراموش کرده ایم. ما فراموش کردیم که پرتاب تبر Kratos و بازگشت آن به دستانش چه حس خوبی داشت و خیلی لحظات دلپذیر دیگری که با پسرش Atreus به اشتراک می گذاشت. اما بیشتر از همه، همچنین فراموش کردیم که بازی چقدر به Ragnarok آینده اشاره داشت.

پس از اتمام God of War، کاملا مشخص است که بازی بعدی در طول Ragnarok اتفاق می افتد، یا حداقل به آن می رسد. با این حال، نکات کوچکی از افسانه ها و محتواهای در بازی وجود دارند که به جزئیات دقیق و خاص تر Ragnarok اشاره دارند، هم بازی آینده God of War و هم خود رویداد. این جزئیات بسیار سریع می آیند و می روند، پس عادلانه است اگر برخی از آن ها از دست بروند، اما اگر کسی اخیراً این بازی را انجام نداده باشد، قطعاً چیزی یادش نمی آید. در ادامه لیستی از بزرگترین نکات مربوط محتوای بازی God of War: Ragnarok را برای شما آماده کرده ایم.

ممکن است شاهد تولد World Serpent باشیم

بازی God of War راگناروک

وقتی فهمیدیم World Serpent، مار عظیمی که خود را در سراسر Midgard می پیچد، در واقع مربوط به آینده است، به شدت شگفت زده شدیم. باتوجه به شخصیت Mimir ،Serpent پس از مبارزه با Thor در طول Ragnarok به زمان عقب فرستاده می شود، نبردی که به قدری شدید بود که زمان و فضا را متلاشی می کرد، مار بزرگ را به گذشته دور، به زمان قبل از به دنیا آمدنش پرتاب می کند. احتمالا، World Serpent زمانی که در زمان شروع ماجراجویی Kratos و Atreus اصلا وجود نداشته است، اگرچه این شاید به خاطر این باشد که Atreus، Loki است.

در Norse Mythology ،Loki فقط برادر Thor و پسر یک خدا و یک غول نیست؛ او همچنین پدر World Serpent نیز است. اگر نسخه God of War: Ragnarok از اسطوره های Norse این را به عنوان بخشی از شخصیت Loki حفظ کند، ممکن است آن را در دوران کودکی سخت Atreus در Ragnarok ببینیم. قطعاً ارتباط عجیبی بین Atreus و World Serpent وجود دارد. بر طبق Mimir، اولین باری که این مار عظیم الجثه Atreus را می بیند، می گوید چیزهایی آشنا درباره او وجود دارد، گویی این دو قبلاً با هم ملاقات کرده اند.

غول ها برمی گردند

بازی God of War راگناروک

تنها بازیکنان Giants که تاکنون در God of War دیده ایم، یا مرده اند و یا مارهای عظیم الجثه هستند. با این حال، این نژاد به طور کلی از بین نرفته است، حداقل به گفته باهوش ترین فرد زنده یعنی Mimir. Mimir پس از اینکه از Arteus می پرسد آیا کسی در Muspelheim، قلمرو آتش زندگی می کند، می گوید که تنها ساکنان این سرزمین غول های آتش هستند، که تا Ragnarok باز نخواهند گشت.

اگر اینطور باشد، پس ممکن است بازیکنان برخی از غول ها را در God of War: Ragnarok ببینند. اگرچه غول ها همیشه خیلی بزرگ نیستند، اما تنها غول اصلی بازی بسیار بلند قامت بود. Thamur، غول یخی که جسد بازی که بازیکنان در طول جستجو در God of War جسدش را کشف می کنند، به قدری عظیم الجثه بود که پس از اینکه توسط Thor کشته شد، یک روستا را نابود کند.

Freya نفرین خود را نابود می کند

اولین تریلر God of War: Ragnarok شامل مجموعه ای از جزئیات جالب بود، اما جزئیاتی که اصلا لطیف و ظریف نبودند و همه چیز مربوط به Freya بود، کسی که برای حمله به Kratos ظاهر شد. اصلا جای تعجبی نیست که Goddess می خواست پس از اینکه Kratos پسرش، Baldur را در پایان God of War کشت، او را مرده ببیند. با این حال، شگفت انگیز است که او حتی می تواند او را شمشیر به دست هم بکشد. Freya و گذشته او در طول God of War ظاهر می شود، شامل جایی که Odin پس از اینکه Freya ترکش کرد نفرین و طلسمی روی او گذاشت. این طلسم، که او را در Midgard به دام می اندازد، همچنین به او اجازه نمی دهد چه با طلسم و چه با شمشیر به موجود زنده ای آسیب بزند.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یک =