Gold Bolt در بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

Gold Bolt بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

اگر از پیشکسوتان و سابقه‌ داران این مجموعه بازی باشید، با اشیاء قابل ‌جمع آوری درخشان آشنایی دارید. زیرا این‌ها تقریباً در تمام بازی‌های Ratchet and Clank وجود داشته‌ اند. خبر خوب این است که در Rift Apart، یافتن بسیاری از آن‌ ها بسیار آسان است، به خصوص اگر بدانید چه کاری را انجام می‌دهید. در این راهنما، قصد داریم به شما نشان دهیم چگونه می‌ توانید تمامی Gold Bolt ها را در بازی Ratchet and Clank: Rift Apart پیدا کنید، در نتیجه می‌توانید لوازم تزئینی سفارش دهید، تقلب‌ های تغییر بازی و موارد دیگر را انجام دهید.

مکان تمامی Gold Bolt در بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

Gold Bolt بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

Gold Bolt 1

در Nefarious Business Factory (در طول مأموریت جانبی در Corson V) باید پرش دیواری را انجام دهید. بعد از آن برگردید و پیچی را در مسیرتان می‌ بینید. از آن بپرید و در حالت مخالف نقاله (دستگاهی که حرکت می‌کند، مانند چیزی که در فروشگاه خریدهای خود را روی آن می‌ گذاریم) بدوید تا آن را بگیرید.

Gold Bolt 2

پس از ملاقات با The Phantom و خروج از باشگاه Corson V، این پیچ طلا را در سمت راست خود از بین میله‌ های آهنی می‌ بینید. باید از یک سکوی کوچک خارج شوید، سپس از ویژگی rift tether (یکی از ویژگی‌ های بازی که در آن بازیکن اشعه قلاب مانندی را به سمت جایی پرتاب کرده و سپس در آن مکان قرار می‌ گیرد) در هوا استفاده کنید تا خود را روی سکویی برسانید که پیچ در آن قرار دارد.

Gold Bolt 3

پس از تهیه Phantom Glove که به شما اجازه می‌ دهد روی Corson V سوار شوید، به اولین منطقه Nefarious City بازگردید و روی پنل سمت چپ سوار شوید.

Gold Bolt 4

پس از ملاقات با نیروهای Goon-4-Less که در حال آزار دادن Mort در Sargasso هستند، به قسمت عقب تأسیسات Gelatonium رفته و از ویژگی rift tether برای رفتن به سکوی در فاصله دور استفاده کنید.

Gold Bolt 5

Gold Bolt بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

پس از عبور از پلی که به جزیره‌ ای با مخفی گاه Rivet در Sargasso می‌ رسد، به سمت چپ بروید، پیچ طلایی شماره ۵ پشت تأسیسات Glutonium در سمت چپ قرار دارد.

Gold Bolt 6

پس از فرود در Zurkies به زیر اولین سکو بروید، می‌ توانید روی آن شنا کنید و یا بعداً در بازی از چکمه‌ های تقویت‌ کننده mag استفاده کنید.

Gold Bolt 7

مسابقه چالش Bugtrax را در Bronze cup در Zurkies تمام کنید.

Gold Bolt 8

Gold Bolt بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

مأموریت جانبی Sargasso را تمام کنید تا بتوانید با Trudy پرواز کنید. سپس می‌ توانید به سمت حلقه بزرگ نزدیک تأسیسات Glutonium پرواز کرده و پیچی که وسط آن است را بردارید.

Gold Bolt 9

ربات‌ های تاکسی Savali ممکن است تصادفی باشند، اما ما شکاف کوچکی در سمت راست جزیره را پیدا کردیم. از چکمه‌ هایتان برای تعقیب و گرفتن آن استفاده کنید.

Gold Bot 10

در سمت راست و بالای نقشه Savali، یک نوار دکمه‌ ای طویل قرار دارد، که باید با چکمه‌ هایتان سعی کنید آن‌ها را فشار دهید. این کار باعث باز شدن قفل محفظه پیچ می‌شود.

Gold Bolt 11

در سمت چپ در حالی که می‌ خواهید پرش mag را در مسیرتان به سمت شبکه سرویسی (mining hub) در ابتدای Blizar Prime پیچ را می‌ بینید. این پیچ بین خرچنگ‌ های سمی قرار دارد که در حال خارج شدن هستند.

Gold Bolt 12

در ابتدای منطقه استخراج از معدن در Blizar Prime کریستالی که در سمت چپ تان وجود دارد را خرد کنید، سپس از چکمه‌ های mag استفاده کنید تا در اطراف پرواز کرده و پیچ را پیدا کنید.

Gold Bolt 13

در طول مسیر مأموریت جانبی Honey Road در Blizar Prime، بخشی وجود دارد که در آن باید از یک کریستال برای تغییر محیط استفاده کنید. پس از اینکه به سمت کریستال دوم پریدید، محیط را به گذشته برگردانید و سپس به سمت کریستال نزدیک بپرید. به آن ضربه بزنید تا به آینده برگشته و پیچ را پیدا کنید.

Gold Bolt 14

پس از اولین نبرد در Torren IV به سمت راست حرکت کنید. دیوارها را بالا ببرید و روی آن سوار شوید تا این پیچ را پیدا کنید.

Gold Bolt 15

روی ریلی که به سمت گودال مذاب در Torren IV وجود دارد، Rivet می‌ گویند که “شکافی وجود دارد”! به سمت آن رفته و پیچ روی ریل را بردارید.

Gold Bolt 16

به اولین کریستالی که در Cordelion پیدا کرده‌ اید ضربه بزنید، اتاق را ترک کرده و سپس به سمت بالشتک دورتر پرواز کنید.

Gold Bolt 17

Gold Bolt بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

پس از پایین آمدن از آسانسور در Cordelion، بعد از ضربه زدن به اولین کریستال زیر زمینی، پیچ طلایی این بخش در یکی از اتاق‌ های خارجی با درب شکسته وجود دارد. از ویژگی tether برای درآوردن درب استفاده کنید.

Gold Bot 18

زمانی که در زیر آب در Cordelion قرار گرفتید و پس از پرش از روی اولین شکاف با چکمه‌ های mag، دیواری وجود دارد که می‌ توانید از آن بالا بروید و پیچ در سمت راست قرار دارد.

Gold Bolt 19

چالش Pest Control را در Silver Cup در Zurkies تمام کنید.

Gold Bolt 20

در مسیر مأموریت جانبی Ardolis، Map-O-Matic را دریافت می‌کنید. پس از اینکه آن را از صندوقچه برداشتید، در آبی که روبروی شما است شنا کنید و روی بشکه‌ های انفجاری دور دست بمانید تا پیچ را بردارید.

Gold Bolt 21

درون Pirate Trials، قفل محفظه goo را با Glitch باز کنید.

Gold Bolt 22

این پیچ در دخمه‌ ای است که در Savali، زمانی که به آن حمله شده باز می‌کنید. این پیچ مستقیماً روبروی درب اصلی قرار دارد، کافی است از Glitch استفاده کنید تا آن را به دست آورید.

Gold Bolt 23

هنگام نفوذ به زندان در Viceron، پس از اینکه با فروشنده در سمت راست و Phantom Dash در ساختمان ملاقات کردید. این پیچ را روی سفینه‌ ای در اتاق کناری می‌ بینید.

Gold Bolt 24

زمانی که برای به دست آوردن Ratchet and Kit خارج شدید، در سمت راست شما سکویی با پیچ طلایی وجود دارد.

Gold Bolt 25

پس از اینکه نیرو های امنیتی Emperor’s Assistant را تخلیه کردید، به VIP باز می‌ گردید و سلول‌ ها باز شده‌ اند. در ردیف بالا سمت چپ (اتاقی با Mort) پیچ را پیدا می‌ کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 13 =