بازی greedfall یک بازی متفاوت در سبک اکشن ساخته ی Spiders

greedfall

این سایت با دادن ۷۰ امتیاز به بازی greedfall، آن را یک بازی خوب معرفی کرده است که البته در نظر خود اعلام کرده است که بازی خالی از اشکالات و باگهای فنی نیست.

greedfall
greedfall

بازی greedfall

بازی greedfall یک بازی با سبک اکشن و نقش­آفرینی و جهان باز است و شرکت spiders مسئولیت ساخت این بازی را بر عهده داشته است و همچنین شرکت focus home interactive در سال ۲۰۱۹ آن را برای کنسول های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر کرده است.

باتوجه به سبک نقش­ آفرینی، گیمر می تواند شخصیت های موجود در بازی را آنطور که می خواهد طراحی کند و همین ویژگی است که از گذشته تاکنون گیمرهای زیادی جذب این سبک شده ­اند. گیمر در این بازی از آزادی عمل زیادی برخوردار است و این اجازه را دارد که باتوجه به سلیقه خود بازی را پیش ببرد. داستان بازی چیز تازه و جدیدی را برای گیمر به ارمغان آورده است و از این نظر میتوان greedfall را یک بازی متفاوت نامید.

بررسی بازی greedfall

باتوجه به نقدها و امتیازاتی که به این بازی داده شده است میتوان گفت که بازی در رتبه­بندی متوسطی بین بازیهای موجود قرارگرفته است اما باید این نکته را هم در نظر داشته باشیم که تعداد انتقادهای مثبت از انتقادهای منفی بازی بیشتر است و همین امر سبب میشود که بازی greedfall باارزش شود. بالاترین امتیازی که این بازی توانسته از سوی سایتها کسب کند، ۸۴ امتیاز بوده است و کمترین امتیاز نیز ۶۵ است.

امتیازات یکسان سایت ها در مورد بازی greedfall

اکثر سایتهایی که این بازی را امتحان کرده­اند امتیازات یکسانی به آن داده­اند اما نظرات و نقدهای آنها با یکدیگر متفاوت است.

نظر و امتیاز سایت hobby consolas

این سایت با دادن ۸۴ امتیاز، بالاترین امتیاز در بین دیگر سایتها را به بازی داده است و به تمام افراد پیشنهاد کرده است که بازی greedfall را تجربه کنند. این سایت در ادامه نقدی که از این بازی داشته است این را هم گفته که هیچ چیز تازه و جدیدی در بازی نیست و میتوان گفت که بازی greedfall از دیگر بازیها الگو برداری کرده است اما در کل تجربه بازی خالی از لطف نیست.

نظر و امتیاز سایت the games machine

این سایت ۸۰ امتیاز برای بازی greedfall در نظر گرفته است و آن را باتوجه به طراحی خوبش یک تجربه شگفت­انگیز نامگذاری کرده است. این سایت در ادامه نظر خود نیز اعلام کرده است که شرکت سازنده بازی از پس اینکار به خوبی برآمده است و این بازی میتواند شروع خوبی برای ادامه کار این شرکت باشد.

نظر و امتیاز بازی game watcher

این سایت نیز امتیاز ۸۰ را به بازی greedfall اختصاص داده است و در نقد خود از این بازی نوشته است: روشن است که بازی با خطاهایی همراه است اما پیشنهاد میکنم که این بازی را تجربه کنید زیرا پشیمان نخواهید شد. این سایت با بازگو کردن قسمتی از داستان بازی گفته است که سازندگان بازی تلاش بسیاری برای اینکه بازی به نحو احسن برای مخاطب اجرا شود کرده­اند و به طرفداران سبک نقش­­آفرینی نیز توصیه کرده است که این بازی را حتما تجربه کنند.

نظر و امتیاز سایت game spew

نمره داده شده از سوی این سایت ۸۰ است و این سایت در نقدی که از بازی داشته گفته است که داستان بازی کمی کلیشه­ای بود اما آنطور نیست که شما را خسته کند و در بازی مبارزات بسیار خوبی وجود دارد که شما را جذب خودش میکند.

نظر و امتیاز سایت playstation universe

این سایت با دادن امتیاز ۸۰، بازی greedfall را یکی از بهترین بازیهای شرکت spiders معرفی کرده است و به کسانیکه طرفدار بازیهای سبک اکشن هستند این اطمینان را داده است که  greedfall تمام ویژگیهای یک بازی خوب و قوی را دارد. این سایت داستان خوب بازی و همچنین داشتن انتخابهای متنوع برای ساخت شخصیتهای بازی را از جمله دلایلی میداند که میتوان باتوجه به آنها تجربه بازی را بارها و بارها تکرار کرد.

نظر و امتیاز سایت CG Magazine

این سایت به بازی greedfall 75 امتیاز اختصاص داده است و در مورد این بازی گفته است که دنیای بازی با تمام اشکالات و فراز و نشیبهایی که دارد اما سعی کرده است برای شما محیطی را فراهم کند که بعد از اتمام بازی این احساس به شما منتقل شود که بازی ارزش این را داشته است که تجربه شود، مخصوصا شخصیت های بازی جوری طراحی شده­اند که در خاطره گیمر میمانند.

نظر و امتیاز سایت push square

این سایت با دادن ۷۰ امتیاز به بازی greedfall، نظرش بر این است که بازی در حد عالی نیست و میتوان گفت که خوب است. این یعنی اینکه بازی ارزش یکبار تجربه شده را دارد اما از آن بیش از یک بازی خوب انتظار بیشتری نداشته باشید. البته از طرفی هم اعلام کرده است که این بازی، بهترین بازی شرکت سازنده­ی آن است و در این سال ها از هر لحاظ موفق بوده است و همچنین راه پیشرفت برای این بازی هموار است.

نظر و امتیاز سایت euro gamer Italy

این سایت هم با دادن ۷۰ امتیاز به بازی آن را یک عنوان خوب تلقی کرده است و گفته است که کمی دیالوگهای درون بازی سطح آن را پایین آورده است وگرنه این بازی میتوانست یکی از برترین بازیهای موفق سال شود.

نظر و امتیاز بازی the sixthaxis

این سایت نیز به بازی greedfall 70 امتیاز را اختصاص داده است و باتوجه به نقدی که منتشر کرده است معتقد است محیطهای تکراری و مبارزات ساده­ای در بازی وجود دارند و باعث شده­اند که این عنوان از مسیر اصلی خود دور شود و اما با این حال بازی greedfall هنوز هم مورد حمایت علاقه­مندان به سبک نقش­آفرینی است و این علاقه باعث میشود که آنها مشکلات درون بازی را نبینند و از آن نهایت لذت را ببرند.

نظر و امتیاز سایت screen rant

این سایت ۷۰ امتیاز برای بازی greedfall در نظر گرفته است و در نقدی که از این بازی داشته است اعلام کرده که این بازی داستانی جذاب دارد و همچنین محیط طراحی شده برای بازی، یکی از آن محیط هایی است که در نوع خود بینظیر است و علاقه­مندان به بازیهای سبک اکشن مطمئنا از این بازی استقبال خوبی به عمل می ­آورند.

greedfall
greedfall

نظر و امتیاز سایت pc invasion

این سایت با دادن ۷۰ امتیاز به بازی greedfall، آن را یک بازی خوب معرفی کرده است که البته در نظر خود اعلام کرده است که بازی خالی از اشکالات و باگ های فنی نیست.

نظر و امتیاز سایت every eye

این سایت حداکثر امتیاز ۶۷ را برای بازی در نظر گرفته است و معتقد است که شرکت سازنده بازی توانسته greedfall را ارتقاء ببخشد و در مسیر موفقیت حرکت کند اما این تلاش ها هنوز هم باید ادامه­ دار باشند زیرا که برای موفقیت صد در صدی بازی کافی نیستند.

نظر و امتیاز سایت  dual shockers

این سایت که کمترین امتیاز را برای بازی به ثبت رسانیده است در انتقاد خود گفته است که بازی محیطی بسیار جذاب و درگیر کننده دارد اما ضعفهایی که در گیم پلی بازی دیده میشود باعث شده­ است که از موفقیت این بازی تا حدودی کاسته شود. سایت dual shockers به بازی greedfall، ۶۵ امتیاز اختصاص داده است.

نظرات کاربران کنسول های مختلف در مورد بازی greedfall

حال نظر شما را به امتیازاتی که این بازی از کاربران کامپیوترهای شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ کسب کرده است جلب میکنم.

بازی greedfall میانگین امتیاز ۷۵ را از کاربران کامپیوترهای شخصی دریافت کرده است همچنین کاربران کنسول ایکس باکس وان نیز امتیاز ۷۵ را به این بازی اختصاص داده­اند و کاربران پلی استیشن ۴ نیز ۷۴ امتیاز به این بازی داده­اند که در مجموع باتوجه به امتیازاتی که برای این بازی منتشر شده است میتوان گفت که بازی در رده متوسط رو به بالا قرار دارد و از بیشتر جهات به شما ثابت میکند که این بازی ارزش یکبار تجربه کردن را دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 1 =