بهترین سلاح های جی تی ای آنلاین

سلاح جی تی ای آنلاین

به دست آوردن بهترین سلاح جی تی ای آنلاین به شما کمک می‌کند زنده بمانید. سلاح‌های خوب به شما کمک می‌کند در مقابل NPCها و بازیکنان دیگر مبارزه کنید و از پیشرفت حرفه جنایی خود مطمئن شوید. آدم بد بودن به معنای تیراندازی زیاد است و هیچکس نمی‌خواهد به خاطر اینکه بهترین تجهیزات را در GTA Online ندارد، شکست بخورد. همچنین، علاوه بر در نظر گرفتن طیف وسیعی از موارد مهم، انجام کارهای جنگی، به‌ روزرسانی‌ها، انواع تعادل‌ها، انتخاب‌های عجیب را اضافه کرده و به طور کلی هنگام آماده شدن برای رانندگی در اطراف لوس سانتوس، باید موارد زیادی را در نظر گرفت. پس هر کاری که می‌خواهید انجام دهید، ابتدا به پیشنهادات ما درباره بهترین سلاح‌های GTA Online نگاهی بیاندازید و چند اسلحه‌ای را انتخاب کنید که مطمئن هستید شما را امن نگه می‌دارند.

به سمت Ammu-Nation بروید و مجموعه وسیعی از سلاح‌ها را پیدا می‌کنید که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید، اما از آنجایی که فقط می‌توانید تعداد انگشت‌ شماری از آن‌ها را حمل کنید، باید مطمئن شوید که آگاهانه انتخاب می‌کنید. سلاح‌های مختلف در سطوح مختلف باز شده‌ اند، پس حواستان را جمع کنید. اگر به دنبال اصلاح لوداوت (منظور از لوداوت مجموعه سلاح‌ها و تجهیزاتی در بازی است که بازیکن می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کند) خود هستید، یا می‌خواهید با به دست آوردن بهترین سلاح‌های در GTA Online کارتان را شروع کنید، ما همه این موارد را برایتان پوشش داده و در ادامه ارائه کرده‌ ایم.

بهترین سلاح جی تی ای آنلاین برای بازیکنان قوی در مقابل بازیکنان با اسلحه

سلاح جی تی ای آنلاین

اگرچه “بهترین لوداوت” واحدی وجود ندارد که اکثریت جامعه بازی با آن موافق باشند، اما چند لوداوت محبوب وجود دارد که اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید، برای هدف‌گیری مناسب هستند. این لوداوت بهترین مورد برای نابود کردن سایر بازیکنان است، اما برای مأموریت‌ها نیز می‌تواند مؤثر باشد:

  • MKII Heavy Revolver (راندهای Hollow Point)
  • Combat MG MKII
  • Special Carbine (Drum Magazine)
  • Heavy Sniper MKII (Explosive Rounds)
  • Pump Shotgun MKII (Explosive Rounds)
  • Sticky Bomb

اطلاع داشته باشید که این یک تنظیم مرگبار است، پس زمانی که به مأموریت‌هایی نزدیک می‌شوید که نمی‌خواهید به کسی صدمه بزنید، مراقب باشید.

چسبنده و شوم

سلاح جی تی ای آنلاین

چند مواد منفجره دستی و پرتابی در لوس سانتوس وجود دارد که برخی از آن‌ها برای نابودی سریع یک ساختمان مناسب است، در حالی که بقیه در طول مسابقات مؤثر هستند. Sticky Bomb به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین مواد منفجره در نظر گرفته می‌شود، که در مبارزات با تفنگ و در طول مأموریت‌ها عالی و مؤثر است، حتی اگر برخی به آن به عنوان ماده‌ای با قدرت بیش از حد نگاه کنند. این سلاح پس از رسیدن به رتبه ۱۹ باز می‌شود و پس از پرتاب شدن منفجر می‌شود.

تپانچه عالی

سلاح جی تی ای آنلاین

AP Pistol که در رتبه ۳۳ باز می‌شود، یکی از ثابت‌ترین سلاح‌ها در بازی است. این سلاح قدرتمند، دقیق و برای رانندگی مناسب است. این ابزار جایگزین دارد، اما اکثر بازیکنان به خاطر مؤثر بودن سلاح تا آخر بازی از آن استفاده می‌کنند. با یک شلیک مناسب می‌توانید یک ماشین را هم از کار بیاندازید، کاری که هیچ تپانچه‌ای قادر به انجام آن نیست. از زمان عرضه تاکنون این سلاح تغییرات زیادی داشته است، اما همچنان قابل‌ اعتماد است.

تفنگ اصلی

سلاح جی تی ای آنلاین

تفنگ تهاجمی معمولاً مطمئن‌ترین و پرکاربردترین سلاح در شوترهای آنلاین است. این سلاح همه کاره و قدرتمند است و همچنین حمل آن آسان است. GTA Online چند سلاح عالی دارد که می‌تواند کار این تفنگ را انجام دهند، اما ما به شما Advanced Rifle را پیشنهاد می‌کنیم که در رتبه ۷۰ باز می‌شود، یا Special Carbine که در رتبه ۱ باز می‌شود. Advanced Rifle دقت کمتری دارد اما در فواصل کوتاه یا متوسط کشنده و عالی است، در حالی که Special Carbine برای شلیک به سر عالی است. تا زمانی که سلاح بهتری پیدا کنید که مناسبتان باشد احتمالاً زیاد از تفنگ‌های تهاجمی استفاده خواهید کرد و به همین دلیل است که Special Carbine به شدت پیشنهاد می‌شود.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =