سریع ترین ماشین ها در GTA آنلاین

ماشین جی تی ای آنلاین

سریع‌ ترین ماشین جی تی ای آنلاین کدام است؟ اگر می‌خواهید با سرعت به سمت لس سانتوس حرکت کنید یا در مسابقات شرکت کنید، پس باید روی سریع‌ ترین ماشین‌ ها سرمایه‌ گذاری کنید. ما قبلاً اطلاعاتی را درباره ماشین‌های بازی GTA Online با شما در میان گذاشته بودیم، اما در این راهنما به‌ صورت اختصاصی بر شتاب و حداکثر سرعت تمرکز کرده‌ ایم. اگر نمی‌توانید وسایل نقلیه‌ای که در این مقاله معرفی می‌شوند را خریداری کنید، نگران نباشید، زیرا راه‌های زیادی برای به دست آوردن پول در بازی وجود دارد. اگر چیزی خریدید که دوستش نداشتید هم باید بدانید که می‌توانید آن را بفروشید.

سریع‌ ترین ماشین جی تی ای آنلاین

در این مقاله، سریع‌ ترین خودروهای موجود در GTA Online را مشاهده خواهید کرد. لطفاً توجه کنید که در تمام موارد فرض بر این است که ماشین خود را در Los Santos Customs Mod Shop یا LS Car Meet با اجزای افزایش عملکرد مانند Race Transmission، Turbo Tuning و Engine EMS Upgrade 4 ارتقاء داده‌ اید. این بدیهی است که در این صورت قیمت کلی ماشین افزایش پیدا می‌کند، اما عملکرد خودرو نیز به میزان قابل‌ توجهی افزایش می‌یابد. همچنین، به یاد داشته باشید که ما ماشین‌های مجهز به‌ سرعت موشکی مانند Vigilante یا Scramjet را در این لیست قرار نداده‌ ایم.

بحث‌های زیادی درباره اینکه کدام ماشین واقعاً سریع‌ ترین ماشین است در جامعه طرفداران GTA Online وجود دارد. برخی Low Grip Tires را با Lowered Stance ادغام کرده‌ اند تا عملکرد دیوانه کننده‌ای را از ماشین‌هایی مانند Karin Calico GTF به دست آورند. با این حال، در حالی که این نوع تنظیمات ممکن است منجر به‌ سرعت‌های فوق‌العاده بالایی شوند، اما این استراتژی فقط در حالات سبک مسابقه‌ای کار می‌کند، زیرا کنترل اتومبیل‌ها در اطراف غیرممکن است. به همین دلیل، در این مقاله بر سریع‌ترین ماشین‌ها در GTA Online که در شرایط عادی خوب عمل می‌کنند تمرکز کرده‌ ایم. این بدان معنا است که ماشین‌های موجود در این لیست را می‌توان برای مارپیچ رفتن در ترافیک شلوغ لوس سانتوس، سفر به نشانگرها و تکمیل مأموریت‌ها استفاده کرد. همچنین می‌توانید با برخی از این ماشین‌ها، بسته به شرایط لابی، مسابقه دهید.

ماشین Benefactor BR8

ماشین جی تی ای آنلاین

نوع: Open Wheel Car (منظور ماشین‌هایی است که چرخ های آن خارج از بدنه اصلی ماشین قرار می‌گیرد)

فروشنده: Legendary Motorsport

قیمت: ۳۴۰۰۰۰۰ دلار GTA

Benefactor BR8 اساساً یک ماشین فرمول وان است، پس همانطور که تصور می‌کنید بسیار سریع است. این خودرو به سطوح آسفالت می‌چسبد و علیرغم شتاب به‌ سرعت‌های وحشتناک بالا، ترمز جذاب آن به شما اطمینان می‌دهد که هرگز از پیچ خارج نخواهید شد. این ماشین را می‌توان با ارتقاء KERS مجهز کرد و آن را به رده خودروهای دارای فناوری موشکی نزدیک کرد.

ماشین Dewbauchee Vagner

ماشین جی تی ای آنلاین

نوع: ابر خودرو

فروشنده: Legendary Motorsport

قیمت: ۱۵۳۵۰۰۰ دلار GTA

Dewbauchee Vagner، نمونه اولیه یک ابر خودرو، رویای مطلقی برای رانندگان سراسر لس سانتوس است. از نظر سرعت، این ماشین دارای سرعتی سرگیجه‌آور است و نیروی گرانش تولیدی کشش فوق‌العاده‌ای را به ماشین می‌دهد، یعنی در پیچ‌ها به طرز جذابی می‌پیچد. همچنین باید قیمت دستگاه را هم در نظر بگیرید: هزینه زیادی باید پرداخت کنید.

ماشین Grotti Itali RSX

ماشین جی تی ای آنلاین

نوع: ماشین اسپرت

فروشنده: Legendary Motorsport

قیمت: ۳۴۶۵۰۰۰ دلار GT

بدون تردید این ماشین یکی از سریع‌ترین ماشین‌های اسپرت در بازی است که به دلیل مشخصات آیرودینامیکی و قدرت اولیه، توانسته از بسیاری از خودروهای فوق‌العاده دیگر پیشی بگیرد. ترمز آن بهترین نوع نیست و کنترل کار حتی روی آسفالت هم کمی دشوار و ناپایدار است، اما بازهم گزینه شگفت‌ انگیزی در بین ماشین‌های اسپرت به شمار می‌رود.

ماشین Ocelot Pariah

ماشین جی تی ای آنلاین

نوع: ماشین اسپرت

فروشنده: Legendary Motorsport

قیمت: ۱۴۲۰۰۰۰ دلار GTA

Ocelot Pariah به عنوان یکی از سریع‌ترین خودروها در GTA Online شناخته می‌شود و ماشین اسپرت دیگری است که می‌تواند در برابر ابر خودروها قرار بگیرد. این خودرو در دست‌ اندازها تقریباً ناپایدار می‌شود، پس برای طی کردن مناطق جاده‌ای بدون دست‌ انداز و پیچ‌ و خم مناسب‌تر است. قدرت فوق‌العاده ماشین به معنای داشتن تمایل به از دست دادن نیروی کششی و اصطکاک در پیچ‌ها دارد، اما هنگام شتاب گرفتن در مسیرهای مستقیم، این نقص را جبران می‌کند.

ماشین Pfister 811

ماشین جی تی ای آنلاین

نوع: ابر خودرو

فروشنده: Legendary Motorsport

قیمت: ۱۱۳۵۰۰۰ دلار GTA

در بسیاری از آزمایش‌ها که به‌ صورت آنلاین انجام شد، Pfister 811 به عنوان سریع‌ ترین ماشین در GTA Online انتخاب شد. با این حال، اگرچه در مسیرهای مستقیم به طرز وحشتناکی سریع است، اما کنترل آن در پیچ‌ ها به همان اندازه دشوار است. البته این نباید شما را دچار تردید کند، ماشین نسبتاً ارزان است و در پیچ‌های طولانی هم عملکرد خوبی دارد، اما به یاد داشته باشید که سریع‌ ترین ماشین‌ها لزوماً بهترین ماشین‌ ها هم نیستند.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =