راهنمای Shark Card در جی تی ای آنلاین

Shark Card در جی تی ای آنلاین

Shark Card در جی تی ای آنلاین نشانگر میانبر شما برای پول‌ های زیاد است و به شما اجازه می‌ دهد مقدار زیادی GTA$ را وارد حساب Maze Bank کنید بدون اینکه تلاش زیادی برای به دست آوردن آن انجام دهید. اگر بازیکنی هستید که سرتان شلوغ است، این رویکرد بسیار هوشمندانه است، اما آیا ارزش سرمایه‌ گذاری دارد؟ اگر با این کار آشنا نیستید، Shark Cards ها ارز برتر بازی هستند که می‌ توانید با سرمایه واقعی خود آن را بخرید، سپس آن را وارد حساب بانکی درون بازی کنید تا پول GTA$ زیادی برای خرج کردن داشته باشید.

به دنبال به‌ روزرسانی‌ های متعدد GTA Online از زمان انتشارش در سال ۲۰۱۳، مجموعه‌ ای از دارایی‌ ها، سلاح‌ ها و وسایل نقلیه (به همراه قیمتشان) به طرز چشمگیری افزایش یافته‌ اند، اما ارزش هر GTA Online Shark Card با همان قیمت‌ ها ثابت مانده‌ اند.

در این مقاله قصد داریم به بررسی تمامی GTA Online Shark Cards مختلفی که می‌ توانید خریداری کنید، قیمت هر یک و آنچه می‌ توانید با پول خود در بازی خریداری کنید و همچنین بهترین معاملات آنلاین کنونی بپردازیم.

Shark Card در جی تی ای آنلاین Megalodon Shark – ۸۰۰۰۰۰۰ دلار

Shark Card در جی تی ای آنلاین

Megalodon Shark Card عظیم ۸ میلیون دلاری GTA بهترین ارزش را برای پول ارائه می‌ دهد، اگرچه خیلی زیاد نیست. چند وسیله نقلیه در بازی وجود دارند که هر یک بیش از ۴ میلیون قیمت دارند، مانند ابر خودرو Scramjet (4.6 میلیون دلار)، ماشین پرنده Deluxo (4.7 میلیون دلار)، هلی‌کوپتر Swift Deluxe (5.2 میلیون دلار)، جت جنگنده P-996 Lazer fighter (6.5 میلیون دلار)، پس اگر می‌ خواهید دو مورد از آن‌ ها را داشته باشید، هر دو را با ۱۰۰ دلار دریافت نخواهید کرد. حتی مواردی وجود دارند که بیش از ۸ میلیونی قیمت دارند که با این کارت به دست می‌ آورید، مانند هواپیمای Luxor Deluxe (10 میلیون دلار). کاملاً اشتباه می‌ کنید اگر فکر کنید کشیدن ماشه معامله کوچک “بیشتر از هزینه یک بازی جدید” به شما اجازه می‌ دهد هر چیزی که می‌ خواهید را خریداری کنید. در هرصورت، فقط متوجه می‌ شوید که چقدر دیگر باید صرف کنید.

کارت Whale Shark – ۳۵۰۰۰۰۰ دلار

Shark Card در جی تی ای آنلاین

با خرید کارت Whale Shark به جای ۳ کارت Great White Shark، تنها چند دلار ذخیره خواهید کرد و می‌توانید مقدار مناسبی وسیله نقلیه یا تعداد کمتری دارایی و ملک بخرید، اما در این نقطه، تبدیل به خرید های جدی می‌ شود. از آنجایی که این کارت حدود ۷ سال است عرضه شد، خرید بازی اصلی GTA 5 ارزان‌ تر از این کارت نقدی است. این را به خاطر داشته باشید.

کارت Great White Shark- 1250000 دلار

Shark Card در جی تی ای آنلاین

بسیاری از ابر ماشین‌ های گران‌ قیمت و ماشین‌ های ورزشی در GTA در محدوده “بیش از یک میلیون دلار” قرار دارند، بنابراین اگر حس می‌ کنید یکی از آن‌ ها ۱۵ دلار ارزش دارد، این کارت مناسب شما است. در مقابل ۳ کار ارزان‌ تر قبلی، تغییر ارزش زیادی در این کارت نهفته است.

کارت Bull Shark – ۵۰۰۰۰۰ دلار

Shark Card در جی تی ای آنلاین

نیم میلیون دلار GTA چیزی نیست که نتوان آن را دوست داشت و قطعاً با این قیمت می‌ توانید تعداد زیادی وسیله نقلیه بخرید. البته که منظورمان وسایل خیلی گران نیست و نمی‌ توانید چند مورد از آن را بخرید، اما اگر یک ماشین وجود دارد که خیلی دوستش دارید و زیاد گران نیست، این کارت می‌ تواند آن هزینه را پوشش دهد. حال شما باید تصمیم بگیرید که آیا ارزش ۱۰ دلار را دارد یا خیر.

کارت Tiger Shark – ۲۰۰۰۰۰ دلار

Shark Card در جی تی ای آنلاین

هر چیزی که درباره Red Shark گفتیم را می‌ توانیم درباره کارت Tiger Shark هم بگوییم. در مقایسه با دو کارت Reds با این کارت کمی پول بیشتر را ذخیره خواهید کرد، اما در واقع چیزهای زیادی هم نمی‌ توانید بخرید.

کارت Red Shark Cash Card – ۱۰۰۰۰۰ دلار

Shark Card در جی تی ای آنلاین

این کارت بدترین ارزش را ارائه می‌ دهد و اگر کارت گران‌ تری را بخرید، چیزی بیش از دو برابر کارتی که با همین مقدار در بازی خریده‌ اید هزینه دارد. البته خرید آیتم‌ های زیاد جدیدی را هم برایتان به همراه نخواهد داشت. حداقل نه چیزهایی که در ۴ یا ۵ سال اخیر به بازی اضافه شده‌ اند. شاید بتوانید آن را با سرمایه خودتان ترکیب کرده و برخی از سلاح‌ های قدیمی یا ماشین‌ هایی که از اوایل انتشار بازی وجود داشتند را بخرید، اما قیمت خودروهای DLC به سرعت در حال افزایش است.

بنابراین، اگر Megalodon Shark Card بهترین مقدار پول را ارائه می‌ دهد و با قیمت تقریبی ۸.۱۲ پوند/ ۱۲.۴۹ پوند/ ۹.۳۱ پوند برای هر ۱ میلیون دلار پول بازی عرضه می‌ شود، مالکیت همه‌ چیز چقدر هزینه خواهد داشت؟

همانطور که انتظار دارید، این مقدار به طرز وحشتناکی زیاد است. برای داشتن یک وسیله نقلیه در بازی که به‌ واسطه آن بتوانید شخصیتتان را نجات دهید، بدون در نظر گرفتن هزینه اموال، سلاح‌ ها، ارتقاء وسایل نقلیه، لباس‌ ها یا هر چیز دیگری که برای خرید آن به پول نیاز دارید، باید چیزی حدود ۳۰۰۰ پوند/ ۴۵۰۰ دلار/ ۳۵۰۰ یورو خرج کنید. با سود گزارش شده از Rockstar & Take-Two در طول ۵ سال اخیر، فرض اینکه تعداد زیادی از بازیکنان این مبلغ را صرف کرده‌ اند، اصلاً سخت نیست.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شانزده =