نحوه انتقال GTA آنلاین از PS4 به PS5 و Xbox

انتقال GTA آنلاین از PS4 به PS5

می خواهید بدانید چطور GTA آنلاین را از پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵ یا از Xbox One به Xbox Series X منتقل کنید؟ در این مقاله نحوه انتقال موارد ذخیره شده و شخصیت های GTA Online و تمام اطلاعاتی که برای تنظیم نیاز دارید را ارائه کرده ایم. GTA Online به روزرسانی شده و اکنون به عنوان یک بازی مستقل عمل می کند. در این بازی بازیکنان از زمان بارگذاری سریع تر، بافت های بهبود یافته و وضوح تصویر تا ۴K بهره مند خواهند شد. اگر می خواهید بدانید چگونه پیشرفت Story Mode بازی GTA 5 خود را به پلی استیشن ۵ و Xbox Series X انتقال دهید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اگر می خواهید بازی خود را به عنوان شخصیت نسل قدیمی GTA Online روی کنسول نسل جدید ادامه دهید، باید موارد ذخیره شده خود را انتقال دهید. اگر ساعت ها GTA Online بازی کرده اید و شخصیت خود را ارتقاء داده و بهترین تجهیزات را دارید، این کار قطعا همان چیزی است که می خواهید انجام دهید.

انتقال به صورت خودکار انجام نمی شود، پس اگر موارد ذخیره شده را بارگذاری نکرده اید، باید از اول شروع کنید. با این حال، Rockstar ساعت های اولیه را با سازنده حرفه ای بازی GTA Online جدید برای تازه کاران راحت کرده است. در اینجا نحوه بارگذاری، دانلود و انتقال ذخیره GTA Online از پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵ و از Xbox One به Xbox Series X ارائه شده است.

نحوه انتقال موارد ذخیره شده GTA Online به پلی استیشن ۵ و Xbox Series X

انتقال GTA آنلاین از PS4 به PS5

روند بارگذاری موارد ذخیره شده GTA Online به طوری که بتوانید آن را روی کنسول دیگری دانلود کنید، بسیار ساده است، اما پیش از شروع کار باید چند مورد را تنظیم و آماده کنید. اول، باید به کنسول قدیمی (پلی استیشن ۴ یا Xbox One) و GTA Online که می خواهید انتقال دهید دسترسی داشته باشید. سپس، باید مطمئن شوید که حساب های GTA Online کنسول قدیمی و جدید حساب Rockstar Social Club یکسانی دارند تا به هم متصل شوند. اگر این موارد را رعایت کنید، در ادامه مواردی که از ۱۵ مارس، یعنی زمان عرضه به روزرسانی پلی استیشن ۵ و Xbox Series X را دنبال کنید:

۱- در پلی استیشن ۴ یا Xbox One وارد GTA Online شوید.

۲- دکمه توقف را فشار داده و وارد تب “Game” منوی توقف شوید.

۳- گزینه ای برای آپلود ذخیره بازی در سرورهای ابری Rockstar Social Club را انتخاب کنید.

۴- GTA Online را روی پلی استیشن ۵ یا Xbox Series X بارگیری کنید، وارد تب Game منوی توقف شوید.

۵- گزینه ای برای دانلود ذخیره بازی و انتقال شخصیت GTA Online به کنسول نسل جدید را انتخاب کنید.

انتقال GTA آنلاین از PS4 به PS5

هنگام انجام فرآیند انتقال ذخیره GTA Online، چند نکته مهم دیگر هم وجود دارد که باید بدانید. وقتی موارد ذخیره شده در سرورهای ابری Rockstar Social Club آپلود شدند، GTA 5 را نبندید یا کنسول را خاموش نکنید، چون ممکن است در داده های ذخیره شده مشکلی به وجود بیاید. همچنین حساب Social Club شما ممکن است در یک زمان تنها مجموعه ای از داده های ذخیره را نگه دارد. بنابراین، مطمئن شوید که داده های درست آماده هستند. به علاوه، انتقال موارد ذخیره بین کنسول ها باعث پیوند آن ها نمی شود تا امکان پیشرفت متقابل را فراهم کند. اگر به هر دلیلی در پلی استیشن ۴ یا Xbox One به GTA Online برگشتید، هیچ پیشرفتی را از زمان بازی در پلی استیشن ۵ یا Xbox Series X مشاهده نخواهید کرد.

انتقال GTA آنلاین از PS4 به PS5

در نهایت، توجه داشته باشید که می توانید موارد ذخیره شده را به طور کامل به کنسول های مختلفی انتقال دهید – برای مثال، پلی استیشن ۴ به Xbox Series X- هر پولی که در GTA Online با پول واقعی و به عنوان ریزتراکنش پرداخت کرده باشید، منتقل نمی شود. اگر می خواهید پول GTA Online که پرداخت کرده اید هم منتقل شود، باید موارد ذخیره شده را روی کنسولی از یک خانواده دانلود کنید، مثلاً از پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵. هرچند، هر پولی که از طریق گیم پلی به دست آورده اید امن بوده و با موارد ذخیره منتقل می شود.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − دو =