بررسی بازی ویدئویی GTA Online

GTA Online

بازی GTA Online یکی از بهترین بازی های ویدیویی در ژانر اکشن و هیجانی است. این بازی با یک گیم پلی و داستان قوی موفق شده است که بازیکنان زیادی را به این بازی علاقه مند کند.

"<yoastmark

در بازی GTA Online که محوریتی ماجراجویانه دارد، شما این امکان را دارید که در قالب سوم شخص یا حتی اول شخص به ایفای نقش بپردازید.

شما به عنوان گیمر در این بازی که به (ماشین دزدی بزرگ) معروف است مسئولیت های مشخصی دارید و با انجام آن ها می توانید به بازی GTA Online ادامه دهید. فردی که بازی را هدایت و کنترل می کند این امکان را دارد که از ابزار های متفاوتی برای نبرد با حریف خود همانند اسلحه های سرد و گرم، خودرو و مواد منفجره کمک بگیرد. همچنین در لحظاتی که نیازی به جنگیدن ندارد و یا به نوعی وقت آزادی دارد می تواند با خودرو ها در شهر بچرخد، دوندگی داشته باشد، از روی موانع طرحی شده بپرد.

شما در بازی GTA Online خواهید توانست که از حالت پوشش دهی یا هدف گیری اتوماتیک نیز برای نابودی دشمنانتان بهره ببرید. بازی این مزیت را دارد تا هنگامی که نوار تندرستی صدمه ببیند به طور اتوماتیک تا نصفه پر شود. اگر شما در بازی جان خود را از دست دهید در بیمارستانی که فاصله کمی با شما دارد تحت درمان قرار می گیرید و این گونه دوباره با نیروی بیشتری به بازی بر می گردید.
پلتفرم های متفاوت نسل هفتم و نسل هشتمی وجود دارند که بازی GTA Online را پشتیبانی می کنند از جمله:

می بینید که در اینجا نام پلتفرم هایی که می توانند این بازی را ساپورت کنند برای شما عنوان کردیم و در بین آن ها نامی از سیستم عامل اندروید یا iOS نبردیم. علت کار ما این است که بازی GTA Online تا کنون برای پلتفرم موبایل ایده ای نداشته است. با این تعاریف اگر سایتی را دیدید که در مورد دانلود و یا نصب Grand Theft Auto Online از سایتش چیزی گفته بود آگاه باشید که قصد فریب شما را دارند.

باید بگوییم که راهی برای دور زدن این قضیه و راه اندازی Grand Theft Auto Online بر بستر تلفن همراه وجود دارد و آن هم این است که از نرم افزاری مجزا مانند Remotr کمک بگیرید و ابتدا بازی GTA Online را بر روی سیستم خود راه اندازی کنید و در ادامه آن را بر پلتفرم تلفن همراه استریم نمایید. شما برای این کار به اینترنت احتیاج دارید. در نظر داشته باشید که این یک نصب ساده بازی مثل همیشه نیست و برای آن باید دقت لازم را به کار ببرید.

در آپدیت جدید از بازی GTA Online شاهد بارش برف بیشتر و یک اتومبیل جذاب خواهیم بود که نظیر آن در دیگر ورژن ها وجود نداشته است. شرکت راکستار گیمز در حواشی این بازی خبرهایی را انتشار داده است. شما در این آپدیت می توانید انتظار تعدادی مضمون تازه و بارش برف بیشتر را داشته باشید.

بر اساس گفته های راک استار، مازاد بر این بارش برف مداوم در شهر لوس سانتوس، برای جذابیت بیشتر در بازی، یک خودرو درجه یک تحت عنوان Overflod Autrarch به بازی افزوده شده و گیمر از آن می تواند بهره لازم را ببرد. تولید کنندگان GTA این ماشین را بهترین و جذاب ترین خودرو در کل بازی GTA Online می دانند. برای کار کردن با این ماشین باید آن را از مارکت Legendary Motorsport تهیه کنید.

"<yoastmark

گذشته از این امکانات، بازی GTA Online ماشین دزدی بزرگ از یک حالت با تِم مسابقه با عنوان Slashers رونمایی کرد. در Slashers گیمرها به دو دسته تقسیم خواهند شد و در ظلمت و سیاهی با هم به نبرد می پردازند. یک دسته از آنها به اسم Slashers اسلحه و چاقو دارند و دسته مقابل نیز Hunted لقب دارند که می توانند از عینک حرارتی و یا چراغ قوه کمک بگیرند. پس از طی کردن هر دقیق از زمان گیم، جای دو گروه تغییر می کند و تا زمانی این روند را پیش می برند که همه افراد یکی از دسته ها به صورت کامل نابود شوند. هر گیمری که حالت Slashers را بازی کرده باشد، پول بیشتری نیز به دست می آورد.

آپدیت بازی GTA Online

در آپدیت تازه ای که صورت گرفته است با کمک حالت Festive Surprise این امکان فراهم است که با لباس های غیر معمول چهره افراد در بازی GTA Online را عوض کنید. همچنین عنوان شد که این حالت فقط تا زمانی مشخص شده فعال است و پس از مدتی آن را غیر می کنند. از آنجا که این بازی روی پلتفرم های PC ،PlayStation 4 ،XBOX ONE و دیگر بسترهای سابق در اختیار عموم است، می توانیم بگوییم که این قسمت گروهی گیم Grand Theft Auto می باشد که گیمر را به مبارزه ای جانانه یا حتی دوستی نابی در مقابل دشمن ترغیب می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =