GTA V در ایکس باکس گیم پس

GTA V در ایکس باکس گیم پس

مایکروسافت دور بعدی بازی‌هایی که در ماه آوریل وارد Xbox Game Pass می‌شوند را منتشر کرد. بزرگ‌ترین خبر موجود نیز بازگشت GTA V به ایکس باکس گیم پس است که قرار است در سرویس گیمینگ ابری مایکروسافت در دسترس قرار گیرد.

Grand Theft Auto V قبلاً در Xbox Game Pass در دسترس بود تا زمانی که در ماه می سال ۲۰۲۰ از این سرویس حذف شد. در آن زمان، مایکروسافت Red Dead Redemption 2 از Rockstar را جایگزین کرد، که از آن زمان کاتالوگ Game Pass را ترک کرده است.

GTAV در تاریخ ۸ آوریل به Xbox Game Pass یاز می‌گردد. این بازی برای مشترکین کنسول در دسترس خواهد بود، اما در نسخه رایانه سرویس موجود نخواهد بود. این بازی جهان باز همچنین وارد سرویس استریم ابری مایکروسافت نیز می‌شود. این بازی قابل اجرا روی دستگاه‌های اندروید نیز خواهد بود، اگرچه انتظار می‌رود سرویس iOS بازی در بهار سال جاری راه ‌اندازی شود.

خبرهای دیگر شامل افزودن Zombie Army 4: Dead War است که این ماه برای مشترکین PS Plus رایگان خواهد بود و در تاریخ ۸ آوریل وارد رایانه، کنسول و محیط ابری می‌شود.

یک جفت بازی دیزنی یعنی Disneyland Adventures و Rush: A Disney/Pixar Adventure نیز در تاریخ ۸ آوریل عرضه می‌شود. بازی‌های مستقل Rain on Your Prade و Pathway در تاریخ ۵ آوریل به این سرویس می‌پیوندند. NHL 21 در تاریخ ۲ آوریل از طریق EA Play وارد کنسول‌ها می‌شود. در نهایت، MLB The Show 21 که قبلاً اعلام شده بود نیز وارد کنسول‌ها شده و در روز راه ‌اندازی‌اش یعنی ۲ آوریل وارد محیط ابری خواهد شد.

این به ‌روزرسانی بیشتر از موارد اضافه شده به Game Pass، مربوط به مواردی است که آن را ترک می‌کنند. Game Pass ده عنوان را در ماه آوریل از دست می‌دهد و بیشتر آن‌ها بازی‌های ورزشی EA هستند. بازی‌های Five Madden و دو بازی NHL در تاریخ ۱۶ آوریل از دستگاه حذف می‌شوند. یک بازی سه‌گانه ایندی، شامل بازی تاکتیکی برجسته Wargroove نیز در تاریخ ۱۵ آوریل از سیستم جدا می‌شود.

 

منبع: DigitalTrends

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 16 =